Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться поцілунок з красивою дівчиною?

До чого сниться поцілунок з красивою дівчиною?

Якщо вам наснився легкий романтичний флірт уві сні, не поспішайте забувати своє сновидіння. Мудреці всього світу здавна вважали сни важливими знаками понад, які можуть дати людині підказку в життя. Сни про поцілунок — не виняток. Щоб дізнатися до чого сниться поцілунок з дівчиною ви повинні співвіднести свій сон з трактуваннями кращих сонників світу і зрозуміти, що вищі сили хотіли повідомити вам.

Короткий зміст:

Як трактувати нічний сюжет?

Сонник Енігма

Сонник каже, що Чоловікові сни подібного змісту пророкують ніжні і щасливі відносини з коханою дівчиною, або можливість завести новий любовний роман. Але в цьому випадку сон попереджає — дійте рішуче, щоб не втратити хороший шанс.

Ще одне трактування поцілунку з дівчиною — Приємні несподіванки або отримання грошового прибутку. Але в даному випадку потрібно бути обережним — прибуток може прийти не цілком законним способом.

Тлумач каже, що дуже важливо, з якою саме дівчиною стався поцілунок уві сні. Зі знайомою — отримання приємних новин або несподівані події. Зі своєю другою половинкою — щасливі відносини з нею. З емоційної знайомої — можливий шлюб або нове знайомство. З колишньою дівчиною — зацикленість на минулому замість справжнього, необхідність почати новий етап життя.

Якщо чоловікові сниться, що він цілується зі своєю коханою дівчиною на людях, Це означає, що пару будуть переслідувати плітки, наклеп і необґрунтовані чутки. Цілуватися з дівчиною в темному приміщенні — знак того, що сновидець дорожить своєю любовним зв’язком і боїться її втратити.

Бажати поцілувати вродливу дівчину, але не зважитися цього зробити — Це говорить про те, що людині варто бути сміливішими і більш впевненим у собі. Якщо хлопець цілує в сновидінні дівчину, яка подобається йому наяву, такий сон говорить про його привабливості, яка дозволяє йому будувати відносини і ніколи не підведе в майбутньому.

Якщо сон про поцілунок з дівчиною бачить дівчина, Це пророкує можливі конфлікти з представницями своєї статі.

Сонник Густава Міллера

За сонником Міллера, поцілунок з дівчиною уві сні в цілому Є сприятливим знаком і обіцяє хороші відносини і отримання грошового прибутку, хоча і не зовсім чесної. Цілувати свою улюблену — значить, підняти відносини з нею на новий рівень і навіть довести їх до весілля. Цілувати дівчину, яка плаче — значить, дізнатися про зраду своєї дівчини. Поцілунок з другою половинкою одного з друзів — до невпевненості і закомплексованості.

Також важливо пригадати, в якій обстановці трапився поцілунок. Під час танцю — До міцних, постійним і щасливим взаєминам, які можуть початися у сновидіння в найближчому майбутньому. У непроглядній темряві — до брехливості, фальші і двозначності у відносинах. У цьому випадку варто задуматися про їх продовження. Під дощем — швидке позбавлення від наклепників, наклепу і негативних магічних впливів з боку недоброзичливців.

Сонник Зигмунда Фрейда

Доктор Фрейд вважав, що дуже важливо постаратися пригадати всі подробиці такого сновидіння. Наприклад, якщо людина цілується з незнайомкою в яскраво освітленому приміщенні і на публіці, це говорить про те, що сновидець незабаром проявить чуже йому поведінку. Ймовірно, робота «на публіку» буде викликана обставинами, які незабаром з’являться в житті людини.

Якщо ж уві сні поцілунок з дівчиною відбувається в протилежному обстановці — в самоті, кімнаті з тьмяним освітленням — Це пророкує необдумані вчинки, які можуть сильно зіпсувати відносини з діловими партнерами, навіть привести до ворожнечі.

Якщо ви цілувалися з дівчиною наодинці, при хорошому освітленні — значить, що Сновидець зробить якийсь дурний вчинок, який стане відомий всім, незважаючи на всі спроби його приховати. Непомітно поцілувати красуню на людях — означає, що події розгортатимуться найкращим чином. Навіть не цілком легальні справи матимуть успіх.

Якщо сновидец цілувався уві сні зі своєю колишньою дівчиною, Це говорить про можливу загрозу його нинішнім відносинам. В цьому випадку потрібно більше приділяти уваги своїй другій половинці, і цінувати стосунки з нею.

Сонник 21 століття

У цьому сонник Поцілунок з дівчиною вважається хорошим знаком, який сниться до добра. Особливо добре, якщо сновидец цілував уві сні свою кохану, і вона відповідала взаємністю — таке сновидіння пророкує зміцнення відносин і переростання їх в шлюб.

Але іноді такий сон може мати неприємне значення. Якщо уві сні кохана дівчина не бажає цілуватися, це говорить про охолодження її почуттів, можливих зрадах і розставанні. Якщо сон про поцілунки з дівчиною сниться немолодому чоловікові, це попереджає його, що його пошуки відносин на стороні погано закінчаться. Його дівчина або дружина можуть про все дізнатися, і це призведе до неприємних наслідків.

Сонник Терентія Смирнова

У цьому сонник особливе значення мають відчуття під час поцілунку і те, яким був він сам. Французький поцілунок в губи — до хвороби, яка, тим не менш, буде недовгою. Довгий і пристрасний поцілунок — розставання з другою половинкою.

Якщо під час поцілунку з дівчиною сновидец відчув у роті неприємні відчуття або біль — Це говорить про звільнення від гнітючих думок і поліпшення життя. Поцілунок з незнайомою дівчиною уві сні пророкує ризик зробити аморальні і безсовісні вчинки.

Сонник Девіда Лоффа

Протестантський пастор Лоффа вважав, що Поцілунки з дівчиною уві сні є чином бажань сновидіння і його статевого потягу. Те, яким був поцілунок, говорить про особу самого людини. Наприклад, якщо під час поцілунку сновидец раптово прокидається, це говорить про його внутрішні протиріччя: наявності бажання і заборони на нього.

Сонник Деніз Лінн

Відунка Деніз Лінн впевнена, що цілуватися в сновидінні з дівчиною Означає гармонійність душі сновидіння і баланс в ній чоловічої та жіночої енергетики.

Якщо сновидец цілується зі знайомою, але не близькою дівчиною уві сні, Цей сон попереджає про можливість виникнення любовних інтрижок і пригод з його участю. Причому вони прийдуть самі і їх не потрібно буде шукати.

Сонник Євгенія Цвєткова

За сонником езотерика Цвєткова, Поцілунок з дівчиною є несприятливим знаком, який обіцяє зраду близької людини і, можливо, розлуку з ним. Якщо ж такий сон сниться дівчині або жінці, це віщує суперництво і ворожнечу в найближчому майбутньому.

Велесов сонник

У цьому давньослов’янське сонник значення має те, з якою саме дівчиною був поцілунок. З красунею — до обману, хвороби; зрідка — на радість. З незнайомкою — до отримання грошового прибутку або великому обману. Дівчині з дівчиною — до виникнення конфліктів, ворожнечі або до оманливим знайомствам.

В цілому Велесов сонник вважає поцілунок поганим знаком, в тому числі і з дівчиною.

Новий сімейний сонник

З цього сонником має особливе значення, яку дівчину цілував сновидец і в якій обстановці. Поцілунок з коханою в темряві — необхідність ухилятися від спокус. Поцілунок з коханою при світлі — означає благородство сновидіння по відношенню до жінок. Цілувати дівчину-незнайомку — ризик зробити безсовісні вчинки.

Сонник міс Хассе

Медіум Хассе вважає, що тут все залежить від того, яким був поцілунок. Поцілунок виходив від дівчини — до розставання з коханою. Поцілунок виходив від сновидіння — до взаємності в любові. Поцілунок, зірваний з губ дівчини — до сильної і міцної любові.

Сонник Ніни Гришиной

Дворянський сонник Гришиной каже, що Цілувати жінку уві сні — до отримання гарного прибутку, однак нечесної. Якщо сновидец цілувався з дівчиною яскравого темпераменту, це пророкує швидке виникнення новий любовних зв’язків і, можливо, весілля. Цілуватися зі знайомою дівчиною — отримати від неї неприємності.

Сонник Людмили Шеремінской

За сонником Шеремінской, поцілунок зі знайомою дівчиною уві сні Обіцяє сновидцу приємну несподіванку. Якщо ж людина цілувався з незнайомкою, то такий сон приходить до грошей. Цілувати в сні кохану дівчину — до швидкої розлуки з нею.

Цілуватися уві сні з дружиною

Дійсно, подібні сни часто сняться одруженим чоловікам. Що ж вони означають?

Як і у випадку з поцілунками з дівчиною, сни про поцілунок з дружиною мають різні інтерпретації. Деякі сонники вважають подібні сни сприятливими стверджуючи, що в сім’ї запанує мир і любов, інші, кажуть що таке бачення сниться до розлуки.

Як можна помітити, світ сновидінь дуже складний і різноманітний, їх тлумачення — справжнє мистецтво. Але по-справжньому зрозуміти істинне значення снів може тільки сам сновидець — адже саме йому вищі сили посилають свої знаки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: