Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться потопаючий корабель або човен?

До чого сниться потопаючий корабель або човен?

Корабель уві сні уособлює мрії і прагнення людини, його життєву мету. Логічно припустити, що потопаючий корабель говорить про крах надій і планів, але це не завжди так. До чого сниться потопаючий корабель? У більшості випадків подібний сон означає будь-які зміни в запланованої стратегії і в шляху здійснення мрій. Такі зміни можуть мати як негативний, так і позитивний характер — це залежить від більш докладних деталей сну.

Короткий зміст:

Тлумачення за різними сонникам

Кожен сонник дає своє трактування сновидіння про потопаючому кораблі, тому для складання повної картини найкраще ознайомитися з декількома джерелами.

Сонник Міллера

Потопаючий корабель уві сні віщує Проблеми в фінансовому плані, невдачі в підприємництві і комерції. Причина проблеми полягає в схильності сновидіння плести безглузді інтриги і багато приховувати від своїх партнерів або колег.

Бачити, як тоне підбитий військовий корабель, говорить про швидку розлуку зі своїми близькими людьми. Ще одне значення подібного бачення — це стати жертвою політичної інтриги або бюрократичної системи, бути обманутим державою.

Бути жертвою корабельної аварії означає, що в житті сновидіння Чекає швидкий, грандіозний прорив, крок вперед. Але не виключено, що такий прорив принесе людині багато супутніх проблем.

Сонник Фрейда

Корабель є Символом жіночого начала і жіночого ставлення до життя. Бачення потопаючого корабля говорить про страх залишитися на самоті, не завести дітей або сім’ї.

Якщо потопаючий корабель приснився жінці, то Це говорить про те, що її щось турбує в партнері, що вона боїться допустити помилку в романтичних стосунках. Чоловікам подібний сон говорить про підсвідоме страху, про боязнь опинитися неспроможним в інтимному житті.

Жіночий сонник

Дізнатися про корабельну аварію означає Невдачу в справах, особливо тих, які стосуються матеріальної сфери. Проблеми можуть бути заздалегідь підлаштовані недругами і заздрісникам сновидіння, тому в реальності краще уважніше придивитися до тих, хто називає себе другом сплячого.

Загинути уві сні в корабельній аварії говорить про те, що в дійсності близький друг попросить про допомогу і доведеться вибирати між ним і собою. Бачити потопаючий корабель з берега віщує банкрутство, фінансовий крах, а також говорить про неможливість допомогти другу незважаючи на всі зусилля.

Сонник Феломена

Потопаючий корабель уві сні Пророкує неприємності, які буде непросто уникнути і залагодити. Сонник вказує, що причина всіх проблем сновидіння в тому, що він тягне до останнього і вважає за краще не звертати увагу на неприємності, а не вирішувати їх.

Тонути на кораблі означає, що сновидець занадто наївний і не може сприймати навколишню дійсність в реальному світі. Через це виникає безліч проблем, для вирішення яких потрібна розсудлива голова. Врятуватися з корабля, який йде на дно, означає вийти переможцем навіть з безвихідної ситуації, врятувати свою репутацію.

Бачити потопаючий корабель з людьми — Це сприятливий знак, що означає, що близькі люди або родичі людини досягнуто значних результатів.

Сонник Ванги

Корабель Є уособленням мрій людини про далеких землях і екзотичних країнах, неймовірні пригоди і любовних авантюр. Бути жертвою корабельної аварії означає, що сіра, невеселе життя людини дістала і він потребує зміни місця або в терміновому відпочинку. Подібний сон також означає, що сновидець не може знайти опору в житті і мчить за течією, не в змозі контролювати свій шлях.

Сонник Лонго

Потопаючий корабель уві сні Говорить про вчинені в минулому помилки, наслідки яких переслідують людину до сих пір. Потрібно відзначити, що помилки були вчинені не з користі або дурості, а через надмірну наївність і недалекоглядність.

Сонник Хассе

Корабель уві сні є Символом великої радості, тому корабля віщує отримання поганих, сумних новин, а також великі фінансові втрати. Якщо потопаючому кораблю вдалося уві сні доплисти до берега, це вказує на що відкриваються перед сновидцем можливості, за допомогою яких він зможе уникнути безлічі проблем.

Сонник Нострадамуса

Потопаючий корабель Вказує на небезпеку, яка загрожує людині в реальності. Підбитий корабель вказує на нестабільну політичну ситуацію в країні або світі, на ймовірність війни і всіляких поневірянь.

Бачити потопаючий корабель у вогні означає появу могутнього ворога, а також небезпека оголошення війни. Також сон може ознаменовивать стихійне лихо або природний катаклізм, який принесе безліч руйнувань.

Будинок, який вибухнув на воді корабель Говорить про небезпеку ядерної катастрофи, епідемії, в якій постраждає сновидец.

Сонник Езопа

Потопаючий корабель Говорить про нездатність сновидіння реально дивитися на речі, на його схильність ігнорувати те, що відбувається. Одруженого чоловіка сновидіння говорить про зраду його дружини, яку він не помічає через захопленості роботою. Жінкам, навпаки, сон вказує на благополучні часи, матеріальний достаток і можливість здійснення мрій.

Сонник Цветкова

Потопаючий корабель Віщує зраду з боку близької людини, друга, а також фінансовий крах і розчарування. Бачити з берега, як тоне корабель, означає, що надіям сплячого не судилося виправдатися.

Сучасний сонник

Потопаючий корабель Означає загрозу, несподіваний поворот у справі, який обернеться крахом. Сонник попереджає, що небезпека виходить від найближчих сновидцу людей.

Загинути під час аварії корабля Означає проявити залізну волю та жагу до життя в реальності, проявити своє марнославство і амбітність. Бачити з боку, як тоне корабель, говорить про фінансові проблеми, скорочення прибутку. Подібний сон також означає, що той, хто лежить приховує якусь таємницю від своєї другої половинки.

Затонуле судно

Затонулий корабель — це ознака звалилися надій і мрій, розвінчання ілюзій, гіркота від невиконаних бажань. Сон вказує на те, що людина невпинно перебуває в світі фантазій і ілюзій, і такий підхід до життя може призвести до втрати чогось важливого, ніж через своїх мрій людина нехтує.

Крім цього, приснився затонулий корабель Віщує обман і невдачі в справах. Існуючі вороги отримають над сплячим перемогу, обманом змусивши зробити його невірні, необдумані вчинки.

Загинути разом з кораблем означає, Що людина в реальності наполегливо рухається до мети не дивлячись ні на що, розвивається і веде активне життя. Врятуватися і побачити, як потонув корабель, віщує швидкий ганьба, який обрушиться на всю сім’ю і через якого навіть найближчі друзі відмовляться від сновидіння. Подібний сон також обіцяє втрату роботи і джерела заробітку.

Сниться затонулий корабель на дні означає, що людина в минулому відмовився від своєї мрії, Вважаючи за краще матеріальне благополуччя і нудні сірі будні, про що зараз гірко шкодує. Бачити старий затонулий корабель говорить про помилки, допущені в минулому, які не дають спокою сновидцу в сьогоденні. В даний час виправити минулої помилку неможливо, тому людині доведеться почекати більш підходящого моменту.

Що йде під воду човен

Човен уві сні — це символ емоційного стану сновидіння на даний момент, особливо, потреба в самоті і часу на роздуми. Потопаюча човен говорить про бажання сновидіння проявити себе, показати себе з найкращого боку, але, з якоїсь причини, неможливості цього звершення.

Важливим фактом є якість і зовнішній вигляд плавального кошти. Тонути на дірявому, старої човні означає успіх у всіх починаннях і подолання всіх перешкод на шляху. Потерпіти крах на красивою, добротної човні віщує гіркі втрати і нещастя, болісне переживання якої-небудь події.

Бачити, як човен перекинувся, означає нелегкий період в житті, пов’язаний невдачами і втратами, а також невпевненістю у власних силах. Впасти за борт човна вказує на повільність і нерішучість сновидіння, які заважають йому насолоджуватися життям і отримувати від неї по максимуму.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: