Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сняться православні ікони уві сні?

До чого сняться православні ікони уві сні?

Більшість людей інтуїтивно відчувають, віщий сон їм приснився або звичайний, що не дає інформації про майбутнє. Якщо присниться сон про ікони, то сумніватися не доводиться — це не простий сон, тому бажано якомога докладніше запам’ятати деталі сновидіння, щоб потім його інтерпретувати. Якщо приснився сон з таким сюжетом і мучить питання «До чого сняться ікони уві сні?», То відповідь можна шукати в сонниках.

Короткий зміст:

Що означає бачення?

Сонник Ванги

Сон про ікону має кілька тлумачень. Наснилася ікона важко хворіє людині — значить, незабаром в перебігу його хвороби настане переломний момент. У важкий період життя побачити ікона уві сні і при цьому сон світлий, радісний — до добрих змін, при цьому варто молитися, поводитися благочестиво і сподіватися на допомогу Всевишнього.

У благополучний період життя побачити ікони святих в будинку — Такий сон нагадує про важливість духовного життя, але при тлумаченні варто враховувати деталі сновидіння: якщо сон світлий, добрий, то можна не побоюватися за своє майбутнє; сон похмурий — значить, і наяву грядуть випробування долі.

Езотеричний сонник

Це Сон-передвістя переломного моменту в житті, коли людині належить зробити доленосний вибір.

Сонник Нострадамуса

Бачити такий сон напередодні важливих подій — Знак про те, що не варто забувати: духовне — першочергово, матеріальне — другорядне.

Сонник XXI століття

Такий сон інтерпретується як Посил з таємного світу про прийдешні фатальних перервах у долі, коли будуть валитися старі відносини і зв’язку, і пережити цей період буде дуже непросто, буде потрібно багато душевних сил.

Сонник Міллера

Втома, страх перед майбутнім, бажання знайти захисника і покровителя — відображенням таких переживань наяву стає сон про ікони. Деталі сну допоможуть зрозуміти його справжній зміст.

Який образ ви бачили?

Бачити уві сні ікону з ликом Ісуса Христа — добрий знак про те, що наяву розкаявся людина знайде втіху, його перестане мучити совість, тому що він зрозуміє, як виправити минулі помилки і зробить це щиро, від чистого серця.

Сон про ікону Семистрільна — Знак того, що наяву сновидець ступив на небезпечний шлях. Поки не стало надто пізно, потрібно позбутися від злих помислів, заздрості і образ.

Бачити ікону Богородиці — Такий сон служить втіхою і дає надію, що ваші сподівання і молитви знайдуть відгук, ви зміните своє життя на краще.

Іконка Казанської Божої Матері з немовлям — сон має кілька тлумачень:

Образ Матрони уві сні — добрий знак для людей, які мріють про батьківство. Такий сон — знак згори про те, що молитви про появу дитини в вашому житті були почуті згори. Якщо самотньою або нещасливою у відносинах жінці приснився сон про ікону з ликом Матронушки, то це добрий сон, які передвіщають набуття сімейного щастя і благополуччя.

Побачити образ Серафима Саровського: побачити сон про ікону з ликом цього святого — Знак до того, що варто покластися на волю Божу і не варто квапити події, все йде так, як і повинно бути.

Бачити Миколи Угодника (Чудотворця) — сон про ікону з ликом цього святого Дає надію на те, що навіть у найскладнішій ситуації будьте міцні духом і знайдете сили подбати не тільки про себе, а й про своїх ближніх і тих, хто перебуває в тяжкому становищі.

Пресвята трійця — сон про таку іконі дарує надію на те, що Людина знайде відповіді на всі питання, що його мучать, він знайде свій шлях і віру, що чинить правильно.

Що ви робили?

В сонник Мандрівника, в сонник XXI століття, в сонник Ванги і в інших сучасних сонниках даються докладні тлумачення деталей сновидіння про ікону. Ці деталі побаченого сновидіння допоможуть знайти відповідь, про які ж події та явища попереджає сон.

Хреститися перед іконою

Сон, в якому моліться і хреститеся перед іконою у себе вдома, знаменує новий етап у вашому житті, коли постараєтеся позбутися обтяжуючих обставин і будете жити усвідомлено, буквально по цеглинці вибудовуючи відносини з тими людьми, хто вам доріг.

Хреститися перед іконою в храмі — такий Сон віщує, що знайдете наставника, духовного вчителя або налагодите відносини з тією людиною, думкою якого дорожите. Бачити такий сон напередодні важливих подій свого життя (наприклад, пристрій на роботу, важливі переговори, весілля і т. д.) — добрий знак.

Багато старовинних зображень

Сон, в якому бачите багато старовинних ікон, віщує новий етап життя, коли будуть відбуватися доленосні зустрічі, розриватися застарілі зв’язку, піде в минуле те, що вас обтяжувало. Не виключено, що через випробування і перешкоди знайдете мудрість життя і смиренність.

Сон, в якому бачите незвичайні явища, пов’язані з іконою (наприклад, міроточащій образ), Віщує дивовижні події наяву. Головне — побачити це диво в суєті буднів, не пропустити його, зосередившись на мирських суєтних справах.

Кому снився сон?

У багатьох сучасних сонниках вважається, що сон про ікону чоловікам Сниться напередодні доленосних випробувань, коли вони будуть діяти наперекір всьому.

Сон про ікону сниться жінці або дівчині як передвістя про те, що Будуть відбуватися зміни, пов’язані з їхньою родиною, домом і людьми з близького оточення.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: