Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сняться п’явки?

До чого сняться п'явки?

Мабуть, жоден представник нижчого тваринного світу не є настільки суперечливим, як п’явки. З одного боку, ці кровоссальні черв’яки викликають неприязнь, адже їх укус може бути небезпечний для людини і його вихованців. З іншого боку, п’явки успішно використовуються в медицині.

Якщо ви не живете в заболоченій місцевості, ймовірність зустрічі з цими тваринами практично нульова. Але наше життя не обмежується фізичною реальністю, і зіткнутися з ними можна в світі снів. На цій сторінці ви дізнаєтеся, до чого сняться п’явки, їх укус та інші подробиці.

Короткий зміст:

Які події вас чекають?

Сонник Густава Міллера

Міллер ототожнював кровосисних черв’яків з ворогами. Якщо вони є людині уві сні, Значить, в реальності недруги щільно до нього підступили і щосили намагатимуться зіпсувати йому життя.

Бачити, як п’явок прикладають до вас для лікування — Когось із членів вашої родини чекає тривала хвороба (але не обов’язково важка).

П’явок прикладали до тіла іншої людини — Образ, що передвіщає нерозуміння і навіть сварки між дорогими вам людьми.

Якщо черв’яки присмокталися до вашого тіла, і вам ніяк не вдається їх відірвати, знайте: Вас підстерігає серйозна небезпека. Втім, впадати у відчай не варто — якщо ви будете уважні, вам вдасться вчасно помітити її і уникнути.

Великий сонник

Бачити п’явок, які знаходяться в ставку або болоті — Передвістя програшу сновидіння, який приведе його в страшне відчай.

Ви купалися у водоймі, і п’явки присмокталися до вас — Таке сновидіння означає, що незабаром у вашому житті настане черга проблем і неприємностей. Їх буде настільки багато, і вони будуть настільки важкими, що заберуть все ваші сили і підірвуть здоров’я.

Перебувати уві сні в аптеці, і бачити там плавають в банку п’явок — Незабаром сплячий буде змушений віддати іншій людині частина чогось, чим він володіє по праву.

Знищувати п’явок — несприятливий знак. Він пророкує вам, що Люди, яким ви повністю довіряєте, надійдуть з вами підло і несправедливо, що глибоко вас травмує.

Сонник імператриці Катерини II

У даній книзі снів п’явки найчастіше Символізують людей-паразитів, які завжди намагаються знайти можливість поживитися за рахунок сильного покровителя. Якщо ці черв’яки з’явилися вам уві сні, наяву навколо вас збираються подібні люди. Вам може здаватися, що у вас з’явилося багато друзів, які вас люблять. Але якби вам відкрилися їхні думки, ви б жахнулися.

Ви були уві сні лікарем і лікували п’явками кого-небудь — Сон, який стоїть розуміти буквально. У найближчі дні хтось із вашого оточення серйозно захворіє. І, в даному випадку, народна медицина буде дуже ефективна.

Бачити, як «піявочного» лікуванням займається хтось інший — Будьте обережні: незабаром ви можете посваритися з вашими діловими партнерами. Якщо це трапиться, наслідки можуть бути дуже сумними. Щоб виключити подібну ситуацію, будьте тактовні і розважливі.

Присмокталися до вашого тіла п’явки — В реальності вашого життя загрожує якась небезпека. Сонник великої імператриці радить стати уважніше, і тоді ви будете в безпеці.

Сонник Терентія Смирнова

Езотерик на прізвисько «Мандрівник» вважав, що П’явка є символом енергетичного вампіризму. Отже, бачити уві сні цих тварин — передвістя появи в житті сновидіння настирливих і надокучливих людей.

Наснилися п’явки на тілі і на очах наливалися кров’ю — Незабаром ви будете змушені допомагати якомусь надокучливих людині в дуже неприємному справі. Відмовити йому ви не зможете, інакше він не залишить вас у спокої.

Якщо п’явка присмокталася до вас, і ви відчували біль від укусу, такий сон є Передвістя проблем зі здоров’ям. Причому, хвороба вразить ту частину тіла, до якої п’явка прилипла в сновидінні.

Однак якщо таке бачення було явлено хворіє людині, сенс стає протилежним — Незабаром болящий одужає.

Якщо вони кусають

Авторитетні книги снів пояснюють, що значення снів про кровосисних черв’яків сильно залежить від того, до якої частини тіла сновидіння вони присмокталися уві сні. Отже, п’явки знаходилися:

Де ви їх бачили?

Постарайтеся згадати, де саме ви бачили кровосисних тварин уві сні.

Кому снився сон?

Якщо ви — молода дівчина, виявлена ​​уві сні п’явка віщує вам або вагітність (якщо сновидіння не викликало у вас неприйняття), або проблеми з жіночим здоров’ям (якщо уві сні ви відчували занепокоєння або страх).

Ви — доросла жінка? Тоді будьте напоготові: п’явка означає, що ваша кохана людина не зовсім щирий з вами.

Особам чоловічої статі, незалежно від віку, п’явки віщують одне з двох: Обман з боку коханої (якщо п’явка була одна) або втома від постійних турбот (якщо їх було багато).

Розмір і кількість п’явок

Якщо присниться вам п’явка була жирної і великий — це віщує вам крах ваших надій і планів. Маленький черв’як пророкує дрібні проблеми, які не зможуть вплинути на ваші дії.

В цілому, єдина п’явка трактується як Передвістя проблем у фінансовій сфері.

Якщо ж черв’яків було кілька, Значить, наяву хтось має відносно вас корисливі плани.

Вам снився водойма, який кишів п’явками? Незабаром на вашому шляху з’явиться безліч спокус, повз яких буде дуже складно пройти.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: