Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сняться давно померлі батьки?

До чого сняться давно померлі батьки?

Батьки — це найважливіші люди в житті будь-якої людини. Тому відповідь на питання, до чого сняться померлі батьки, надзвичайно важливий. Такий сон не може пройти непоміченим, людина обов’язково захоче з’ясувати його значення. Очевидно, що бачення послано не просто так. Що ж воно означає?

Короткий зміст:

Розшифровка бачення

Якщо хтось із батьків помер недавно, то сон — це швидше за все сигнал вашого підсвідомості, проектування переживань. Коли сновидіння сниться по закінченні якогось часу, то варто задуматися, чому вам приходять такі бачення. Не секрет, що існує безліч найрізноманітніших сонників. Іноді тлумачення одного і того ж сну буває навіть прямо протилежним. Ось що говорять деякі сонники з приводу сну з померлими батьками.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви побачили померлу маму — це означає, що Наяву вам необхідно налагодити відносини зі своїми родичами, можливо, вони потребують вашої допомоги. Якщо в реальності вона жива — то смерть матері уві сні говорить, про її міцне здоров’я і довгих років життя.

Якщо померлий батько сниться своєї дочки уві сні — це Говорить про те, що в житті сновідіци гряде якась важлива подія, до якого їй треба грунтовно підготуватися.

Смерть живого наяву батька означає, що Вам необхідно бути акуратніше в фінансових питаннях, може бути у вас з’явиться недоброзичливець, здатний нанести вам шкоду.

Американський сонник

Тлумачить цей Сон всього лише як нагадування вам про ваших власних батьківські обов’язки, зараз або в майбутньому.

Місячний сонник

Вважаю, що Рідні батьки сняться до благополуччя, а ось прийомні (вітчим, мачуха) — до нудьги і порожніх клопотів.

Сімейний сонник

Такий Сон обіцяє веселощі, удачу в справах, приємне спілкування, вдалий шлюб.

Символічний сонник

Розглядає образ померлих батьків уві сні як Символ самої долі. Відповідно значення сну залежить від того, як вони поводяться, яке в них настрій, під що вони одягнені. Все це підказки, розгадавши які, сновидец може отримати знамення долі.

Сучасний сонник

Запевняє, що побачити померлих батьків уві сні — Це знак неминучої біди, яка на вас насувається.

Згідно з передбаченнями цього сонника, якщо мама померла уві сні, а наяву вона жива, то Їй це обіцяє міцне здоров’я, а ось вам треба задуматися про своє самопочуття.

Сонник для закоханих

Тлумачить сон про померлих батьків як Сприятливий для справжніх відносин. Він говорить про те, що ви зробили правильний вибір обранця або обраниці і ваші відносини будуть довгими і щасливими. Обніматися з ними уві сні — значить наяву в вашому житті удача буде супроводжувати вам.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ви бачили як помер ваш тато, який наяву живий і здоровий, то Цей сон говорить вам про те, що треба щось зробити, піти на якийсь ризик і ці дії підуть на користь і вам і вашій родині. Лаятися уві сні з померлою матір’ю — знак застереження, треба уважно запам’ятати її слова і постаратися знайти розгадку, також слід звернути увагу на свій спосіб життя.

Сонник Гришиной

Каже, що Побачити померлих батьків разом, розмовляти з ними і обіймати їх уві сні — означає отримати звідкись допомогу наяву, в якій ви саме зараз відчайдушно потребуєте.

Чому привидівся рідну домівку?

Якщо ви побачили уві сні не самих батьків, а батьківський будинок, обов’язково згадайте, в якому він був стані. Цей будинок — символ вашого здоров’я, як фізичного, так і душевного.

Коли будинок міцний, красивий, доглянутий — то і ви напевно добре себе почуваєте, і навіть дрібні розлади і нездужання обходять вас стороною. Якщо ж будинок занедбане, покіс, в ньому вибиті вікна — прийшла пора зайнятися собою. Чим більше неприємних деталей уві сні, тим швидше вам потрібно звернути увагу на своє здоров’я.

Наприклад, Наснилося павутина по кутках може попереджати про хвороби органів дихання, цвіль — про розлад шлунково-кишкового тракту, зіпсована дах — про можливі мігрені і метеозалежності. Пригадайте все, навіть найдрібніші деталі вашого сну і починайте діяти, щоб не допустити неприємних ускладнень.

Похорон і могила: що це значить?

Коли ваші батьки померли якийсь час назад, а вам продовжують снитися похорон матері або батька — це знак того, що ви в душі ніяк не можете змиритися з їх смертю. Можливо залишилися якісь невирішені питання між вами, а може статися, що вас мучить якась образа на батька чи на матір.

Якщо такий сон повторюється регулярно, постарайтеся згадати, що саме викликає в вас тривогу. Вам може здаватися, що за життя ви недодали батькам тепла і уваги. Але пам’ятайте, що в будь-якому випадку цей період вашого життя закінчився, батьків ви поховали. Тому хвилюватися про минуле непродуктивно, потрібно дивитися в майбутнє.

Могила померлих батьків уві сні може якраз Говорити про те, що ви виходите зі стану скорботи, особливо якщо вони померли не так давно. Особливо добре, якщо могила і пам’ятник доглянуті, а погода в вашому сні хороша. Блакитне небо, сонце, якісь яскраві фарби — все це хороші ознаки для такого сну.

Якщо подібний сон сниться часто, буде корисним відвідати кладовище наяву, причому необов’язково саме батьківську могилу, можна відвідати і когось ще з близьких. Наведіть на могилі порядок, побудьте наодинці з собою, подихайте свіжим повітрям. Сон, де ви бачите могилу померлих батьків — це знак того, що скоро ви заспокоїтеся, і в вашій душі запанує мир.

Покійний батько з’явився п’яним

Бачити уві сні п’яного батька — це сон-попередження. Він сигналізує про ваш неправильній поведінці. Пригадайте останні події — не надійшли ви якимось негідним чином. Можливо, ви образили слабкого, чи не протягнули руку допомоги нужденному.

Образ батька уві сні дуже важливий. Якщо батько вам наснився п’яним — Значить, і в ваших вчинках є щось ненормальне, що потребує негайного виправлення.

Якщо уві сні мертвий батько був п’яний і веселий, то ви легко виправите всі помилки у своєму житті, вони не були фатальними. Після невеликого коректування доля ваша складеться щасливо, життєвий шлях буде рівним і спокійним.

Якщо ж батько, навпаки, був злим і буйним — Виправляти наслідки невірних кроків потрібно терміново. Це може зажадати від вас значних зусиль, вам навіть може здатися на перший погляд, що ви не впораєтеся. Але повірте, воно того варто, і якість вашого життя після таких кроків помітно покращиться.

Якщо сон сниться вагітній

Якщо вагітна жінка побачила уві сні померлих батьків — це хороший знак. Особливо якщо батьки в доброму настрої, веселі, ошатні. Це як би батьківське благословення на майбутні пологи.

Якщо сниться, що мама хвора уві сні або плаче, зверніть увагу на своє здоров’я і перебіг вагітності. Нічого страшного з вами не станеться, але зайва консультація лікаря не завадить. Якщо померлі батьки сняться вагітної неодноразово, добре буде назвати дитину ім’ям бабусі чи дідуся. Це принесе йому удачу в житті, і він буде радувати свою матір.

Якщо вагітної наснилися покійні батьки сумними — навпаки, наяву її чекає велика радість. Можливо і те, що цей сон віщує якісь великі грошові надходження і взагалі фінансовий успіх.

Коли сниться, що сама померла мама вагітна в сновидінні — Це означає, що при її житті вам не вистачало материнської ласки і любові. Постарайтеся не зробити такий-же помилки зі своїми дітьми.

Коли уві сні померлі веселі — це сигнал про те, що ви будете гарною матір’ю і зумієте передати майбутній дитині все добре, що передавали вам ваші батьки. У будь-якому випадку такий сон для вагітної сприятливий.

Таким чином, навіть покійні батьки — дуже важливі фігури для людини. Сни з їх участю повинні змушувати задуматися і озирнутися на своє життя, ще раз проаналізувати плани на майбутнє і при необхідності скоригувати їх. В цілому такий сон швидше сприятливий, адже батьки не можуть бажати своїй дитині зла.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: