Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник пекло до чого сниться?

Сонник пекло до чого сниться?

Пекло тлумачення сонника

Опинившись у сні в пеклі, ви навряд чи прокинетеся в піднесеному настрої духу. Однак і лякатися такого бачення немає причини. До чого сниться пекло? Всі подробиці та деталі тлумачень знайдемо в самих відомих, авторитетних віщунів.

Життєві цілі та пріоритети

Наприклад, провісниця Медея, вважає, що пекло уві сні, це порада сновидінню понад. Людині, хто спостерігав подібний сюжет, потрібно задуматися над способом життя, про мету і сенс існування. Цілком можливо, що поки він далекий від образу праведника, і не гребує йти на якісь компроміси зі своєю совістю. Задумайтеся: а чи так це необхідно?

До чого сниться чистилище з усіма класичними його атрибутами: гарячою сковородою, дьяволятами і іншою нечистю? Таке сновидіння потрібно сприймати, як приховане бажання сплячого очиститися від скверни, сповідатися, покаятися.

Бачити уві сні пекло, на думку психолога Деніз Лінн, це ознака душевних мук. Швидше за все, людина усвідомлює, що проявляє зайву жорстокість, нетерпіння по відношенню до кого-небудь, і дуже переживає з цього приводу, розуміючи, що злість і ненависть не допоможе вирішенню проблеми. Рада в такому випадку лише один: стримуйте емоції, вчіться бути трохи м’якше.

Сонник пропонує цікаву трактування бачення, в якому вдалося побувати і в раю, і в пеклі. Виявляється, що той, кому снилося подібне «подорож», знаходиться перед внутрішньою дилемою. З одного боку йому хочеться скуштувати, заборонені з точки зору моралі плотських гріхів. Наприклад, якась приваблива особистість спокушає його. З іншого, він розуміє, що це негарно, недобре, і гріховно.

До чого сниться істота з пекла? Міллер вважає, що такий персонаж — це знак для сновидця. Йому потрібно постаратися об’єктивно зважити свої переваги і недоліки. З останніми треба боротися.

Пам’ятайте, що зло підступно!

Пекло уві сні, підказує, що навколо сновидця чимало заздрісників і бажаючих отримати його власність. Таке судження висловлює відома толковательница Міс Хассе.

Привидевшийся в сні пекло, за версією Англійського сонника, пророкує зраду рідної людини або доброго товариша. Іноді пекло може примаритися як раз тоді, коли людина має потребу в підказці: як вийти з тієї чи іншої скрутній ситуації. Прокинувшись, придивіться до оточуючих. Дії одного з них, послужать ідеальним алгоритмом вирішення вашої проблеми. За вашою спиною недруги поширюють неприємні чутки, лихословлять, роблять все, щоб зіпсувати вашу репутацію. Ось до чого сниться несподівано і випадково звалитися в прірву. Прокинувшись від сну, поспостерігайте за людьми, що оточують вас. Повірте, вам вдасться вирахувати наклепників без праці.

Якщо ви не просто бачите уві сні пекло, але й чуєте крики мучеників, то подумайте, чи не доставляєте ви в реальності своєю поведінкою проблеми і неприємності родичам? Може бути заклики про допомогу, і є символічні заклики близьких до вас з проханням бути обережним, уважним, не настільки категоричним.

І це пройде…

Сонник Деніз Лінн в розділі пекло, описує, що, потрапляючи в кошмар чистилища, і уві сні проходячи через всі муки і тортури, людина бачить найближчі перспективи своєї долі. Насправді йому доведеться не солодко. Чекає багато випробувань. Але не впадайте у відчай, ви з честю їх подолаєте, станете мудрішими, сильнішими, спокійніше.

Іноді пекло уві сні бачать люди, що вже перебувають у непростій життєвій ситуації. Для них таке бачення це сигнал до дії. Необхідно не втрачаючи часу, шукати вихід, шляхи вирішення проблеми. І врахуйте, якщо судилося побачити настільки жахливу і дивну картину уві сні, означає, що наяву вам допоможе нетривіальний, оригінальний хід.

А ось Фрейд, констатує, що потрапити в пекло і мучитися на вогні, значить відчувати глибоку сексуальну незадоволеність.

Темніше за все перед світанком

Трапляється так, що пекло уві сні — це перший сигнал того, що в житті сплячого все дуже швидко утворюється, незважаючи на те, які пригоди його не переслідували останнім часом. Міс Хассе дає ще одну версію того, до чого сниться пекло. Виявляється, це чудово, тому, що людина, якій привиділося подібне, зумів уникнути величезних напастей наяву.

Дивний сон, у якому ви відчуваєте, що спускаєтеся в чистилище з власної волі, хоча вас «запрошували» в рай, характеризує вас, як особистість неординарну. Ви здатні досягти видатних успіхів у творчості, або зможете досягти успіху в бізнесі, завдяки своїй інтуїції і сміливим, ризикованим кроків.

Коли пекло сниться важко хворій людині, то у нього багаторазово збільшуються шанси на успішне, швидке одужання. Сон означає, що криза хвороби пройдено.

Нужденним сновидіння про місце перебування диявола і його команди передрікає можливості для заробітку і поправки матеріального становища.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: