Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник парасолька до чого сниться?

Сонник парасолька до чого сниться?

Зонт тлумачення сонника

Парасолька – головна захист в дощову погоду. За версією тлумача він пояснюється як прихисток, або бажання упрятаться. Однак, щоб точно дізнатися, до чого сниться сон з парасолькою, необхідно розглянути всі найменші деталі.

Вам довелося ховатися під ним під час дощу, або розглянули сторонню людину з парасолькою? Ви змокли в непогожу погоду, так як не прихопили з собою парасольку? Який він був: недавно куплений, старий, або зовсім поламаний? Такі дрібниці відіграють важливу роль в інтерпретації сновидінь, пропонованих сонником.

До чого сниться зіпсований парасольку? За версією сонника, сновидця очікує лицемірство від того, хто надавав вам раніше всіляку допомогу. Можливо, за вашою спиною збирають злі плітки недоброзичливці. Це стане приводом погіршення вашої репутації в очах громадськості і в колі сім’ї.

Якщо вільної дівчині довелося прикупити парасольку уві сні, то сонник передрікає їй зустріч і знайомство з красивим розумним чоловіком, з яким надалі зав’яжуться романтичні відносини. Купили велика кількість парасольок – чекайте флірту, любовних забав у дійсності.

Сновидцам, чий день народження припадає на літній період часу, ховатися від дощу під парасолькою у сні означає наступне. Ви зробили непорядний вчинок у сутності, тому зараз вас досі мучать погані думки. Чоловікам, розглянув аналогічне бачення, сонник рекомендує дотримуватися обережності при розмові з представницями прекрасної статі.

Довелося вихоплювати парасольку в нічних мареннях у кого-небудь? В реальності чекайте події, після якого вам знадобиться «залягти на дно» на довгий період часу. Коли уві сні побили сторонньої людини парасолькою, вас чекає вчинення дурного вчинку, за підсумками чого вам стане погано.

Зонт як символ захисту

Як вказує Жіночий сонник, парасолька, що знаходиться в сновидінні у вас в руках, пророкує низку проблем. З цієї причини з’явиться потреба поміняти позицію в житті на більш активну, бути може зуміти постояти за себе.

Однак, якщо ви побачили оточуючих людей під парасолями у нічних мареннях, то за версіями сонників, скоро кому-небудь з вашого оточення потрібна підтримка, і ви обов’язково простягніть руку допомоги не залишивши в скрутну хвилину. Сонячний день обіцяє щасливе і радісне життя.

Іноді парасольку, під яким ви ховалися від приємного,теплого дощу, у сні означає перешкоджання або зупинку в діловій сфері. Якщо уві сні ви ховалися під парасолькою від сильного дощу з вітром, то отримаєте допомогу у кримінальних справах.

До чого сниться розкриту парасольку? За версією сонника Медеї, в реальності ви зустрінете впливового покровителя, який зможе вберегти вас від неприємностей. Також це знак впевненості сплячої людини в самому собі.

До чого сниться парасолька від дощової погоди? За версією психоаналітика, подібний символ в нічному видінні означає для представниць слабкої статі страх завагітніти, а чоловікам – відсутність бажання підтримувати всіляке спілкування з оточуючими людьми.

Розгледіти у сні парасольку, розкрився над головою – знамення щасливих подій у реальній дійсності. Якщо під час розкриття, парасолька яскраво блищить, чекайте підвищення грошового достатку, небувале багатство, радує сонник.

Красивий жіночий парасольку, пригрезившийся молодій людині – ознака страху спілкування з дівчатами. Для чоловіка – ознака того, що він залежний від власної дружини, і з цієї причини не на своєму місці.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: