Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник полуниця до чого сниться?

Сонник полуниця до чого сниться?

Полуниця тлумачення сонника

Все однозначно чекають літа, щоб в повній мірі насолодитися тими дарами, що вона підносить. Особливо фрукти радують погляд і смакові рецептори, кожної людини. Розуміючи, до чого сниться полуниця, провидці рекомендують враховувати якість ягід. Вони були смачні і солодкі? В реальності чекають любовні пригоди і спалах пристрасті. Але кислий і неприємний смак — провісник розчарувань і прикростей. Для більш докладної трактування сонник рекомендує звернути увагу, що ви робили з полуницею: їли, варили варення, а може, продавали її?

Передбачення Міллера

Психолог велику стиглу ягоду, побачений у сні, співвідносить з надзвичайно романтичним любовним пригодою. Але якщо полуниця була підгнивша, давленная, чекає нещастя в результаті неможливість впоратися зі своїми почуттями.

Уві сні варили варення, значить, наяву готові відкрито зізнатися в любові і почати залицяння. Спостерігаєте, як інша людина заготовляє ягоди на зиму, Міллер говорить про вашому очікуванні активних дій з боку коханого.

Сонник обіцяє: якщо в баченні їли солодку полуницю, наяву отримаєте подарунок.

Також в соннику Міллера представлені й інші тлумачення. Наприклад, великі, стиглі ягоди віщують матеріальне благополуччя і достаток. А ось маленьке ласощі — до невеликого, але стабільного доходу. Якщо ви збирали врожай з грядки — то станете об’єктом залицянь з боку колеги. Грядка ваша? Тоді це демонстрація вашої душевної стабільності. Вирощувати на балконі — до демонстрації ваших талантів. Ви покажете себе у всій красі, щоб допомогти близькому другові.

Інші трактування

Греза, в якій є достиглі яскраво-червоні ягоди, віщує романтичні побачення, знайомства, сплеск почуттів. Варення уві сні розшифровується як любовні пригоди.

Суха полуниця означає: піддавшись пристрасті, спровокуєте серйозну проблему. Сонник допускає ймовірність незапланованої вагітності і аборту, які призведуть до погіршення здоров’я, зараження венеричними захворюваннями. Невірного чоловіка викриють в зраді, в результаті чого сім’я буде зруйнована.

Уві сні з насолодою ласувати суницею означає, що наяву відчуваєте сексуальний потяг. Але якщо, проковтнувши ягоду, відчули неприємний кислий смак, при зустрічі зіткнетеся з відстороненістю і холодністю обранця.

До чого сниться є полуницю? Улюблений відповість взаємністю на ваші визнання. Продавати її — до благополуччя в родині.

Доглядали за грядками суниці у сні — вказівка на ваші неординарні погляди, які часто дивують оточуючих.

За іншими джерелами полуниця символізує нові, цікаві можливості. Не сумнівайтеся, починаючи незвичайна справа, сонник пророкує успіх.

Є ягоди прямо з кущів обіцяє інтимну близькість з партнером, але, якщо полуниця зелена, будете відчувати почуття незадоволеності.

Варити компот — в реальності підете проти бажань людини, здатної зіпсувати вам життя.

Феломена полуницю уві сні трактує як приємне проведення часу в суспільстві коханої. Але нестиглі плоди — передвістя розчарування.

У грезе зустрілося варення з ягід — наяву доведеться спілкуватися з неприємними особистостями. Купувати суницю на ринку означає: в реальності зможете перекласти свої обов’язки на інших.

Розсаджувати полуницю, поливати грядку, полоти бур’яни передрікає заняття нудною і нецікавою роботою.

Інші тлумачення провидців

Грає роль, коли уві сні ви ласували ягодами. Якщо греза з’явилася з січня по квітень — ваше життя монотонне і нудне. Збирати суницю в грезе з травня по серпень — відчуєте в реальності радість. А привидевшиеся в вересні — грудні кущики, посипані ягодами, означають гарний урожай у майбутньому році.

Полуниця у сні обіцяє сприятливі зміни. Не бійтеся ризикувати, пробувати нове. Це стосується не тільки роботи, але і особистісних відносин.

Їсти в баченні суницю пророкує значну зустріч, яка змінить вашу долю. Можливо, в майбутньому ви укладаєте шлюб і проживете багато років в любові та злагоді.

А пригощати в сні оточуючих полуницею розшифровується як поява шанувальника, який буде передбачати ваші бажання і надавати всіляку підтримку.

Згідно тлумаченням, сон, у якому є соковита полуниця, пророкує вам запаморочливі відносини, з надмірним надлишком приємних відчуттів. А ось полуничне варення призведе до пристрасним любовним пригодам.

Варити варення — значить, ви станете ініціатором приємного проведення часу, якщо хтось інший — то ви, підкорятиметеся його влади. Тлумачить сонник полуниця не першої свіжості: гнила або висохла — це до любовної лихоманки, яка, швидше за все, буде мати негативні наслідки — аборт, розлучення або венеричне захворювання. Будьте обережні і захистите себе від спонтанних статевих стосунків з малознайомими людьми.

Циганський сонник свідчить, що приснився полуниця — до несподіваного багатства і небаченого успіху на роботі.

Є полуницю

Якщо уві сні ви їли полуницю, то це означає, що ваші стосунки перейдуть на новий рівень, а продаж її — до добробуту. Сновидіння, в якому вам довелося вирощувати ягоду, означає, що в реальному житті, ви побачите, наскільки навколишнє прислухаються до вашої думки і поділяють ваші погляди.

Червона полуниця на тарілці, обіцяє знаменна подія. Якщо ягода була одна, то вона говорить про вашому першості серед колег на роботі. Якщо полуниця була з цукром — значить, ви давно мрієте про чистих і світлих любовних відносинах. Додати в ягідки крем — мучити себе надіями, вимагаючи належної уваги з боку людини, яка подобається.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: