Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник палити до чого сниться?

Сонник палити до чого сниться?

Палити тлумачення сонника

Що за таємний сенс у сновидіння, в якому ви почали палити або помітили сигарету? Як і будь-сон цей потрібно інтерпретувати, з урахуванням деталей, відчуттів. Сонник допоможе вам в цьому, докладно розповість про всіх варіантах нічного бачення.

Хто курить?

Легковажне ставлення до життя, прагнення отримати разом всі задоволення, не роздумуючи про можливі сумні наслідки, ось до чого сниться дівчина курить. Якщо ви дізналися пригрезившуюся курильщицу, то Сучасний сонник не рекомендує особливо довіряти їй. Ця обличчя вітряна і не дотримає обіцянки. А ось курящий чоловік у сні пророкує тому, хто спить допомогу з боку, підтримку у всіх починаннях. Особливо добре, якщо джентльмен у сні волів дорогу марку тютюну.

Сигаретки з одурманюючим ефектом

Ви ризикуєте стати об’єктом жартів і глузувань ось що означає пригрезившиеся куріння трави. В Універсальному соннику є рада: зважуйте кожне своє слово, не робіть необачних вчинків, і подумайте над тим: хто з ваших друзів може виявитися лицеміром і таємним заздрісником?

Конопля, яку видалося палити уві сні, це ознака того, що ви хочете абстрагуватися від дійсності, сховатися від турбот. У вас є якась вагома причина для такої поведінки, привід для занепокоєння, тривоги.

Косячок, раскуренний в нічних мареннях, теж має одурманюючим ефектом. Такої ейфорії і не дістає сновидінню в реальності, він постійно переживає, мучиться, не розуміючи, як вирішити накопичені проблеми.

Пророкування по диму

Безвихідь, розпач, ось до чого привиділося, що курите, але при цьому немає ніякого запаху. Якщо ж спостерігаєте рясний дим, то за версією сонника Езопа, вам притаманна надмірна самовпевненість, пихатість.

Помітили в нічних мареннях людини, що палить, поширюючи навколо багато білого, ароматного диму? Добре якщо ви впізнали цього персонажа сну, тому, що це попередження згори — в реальності він справляє на вас дуже сильне, і не зовсім, не благотворний вплив. Чим більше було клубів тютюнового диму, тим важче буде протистояти натиску цього персонажа наяву.

Звички обраних

Якісна сигара — досить дороге задоволення, дозволити яке собі можуть не всі. У соннику Шереминской сказано, що насолоджуючись в опівнічної дрімоті курінням сигари, ви і насправді схильні до розкоші, блиску, сибаритства. Чи вдасться вам отримати бажані блага? Все залежить від таланту та докладених зусиль.

Приснився кальян? Тоді внимите попередження сонника про те, що в подорожах, поїздках треба буде проявити особливу пильність і обережність. Не варто ділитися з попутниками, залишати без уваги свій багаж.

Тлумачення Міллера

До чого сниться сигарета, на думку знаменитого Міллера? Провидець впевнений, що це символ перешкод на шляху сновидця до мети. Втім, відмовлятися від початкових задумів і здаватися не можна, тому, що всі перепони будуть успішно подолані. А ось незнайомець, що палить сигарету, сонником Міллера тлумачиться, як небезпека. Сновидець повинен усвідомити те, що за його спиною не тільки відверто брешуть недоброзичливці, але і плетуться інтриги. Сновидіння про те, що юнак покурює і нетактовно видихає дим в обличчя сплячого, пророкує непорозуміння, розбіжності з молодою людиною в реальності. А ось якщо кавалер уві сні пропонує закурити і сновидице, то він налаштований серйозно, доброзичливо.

Інші передбачення

У нічний фантасмагорії пристрасть до тютюну може, привидиться не тільки завзятим курцям, але і супротивникам цигарок, кальянів, самокруток. Прихильникам здорового способу життя подібні сюжети сняться напередодні тривожних роздумів, сумнівів.

Викинувши уві сні недопалок, ви в реальності зумієте точно розставити пріоритети, приділити уваги самим головним, істотним питань. А ось беручись вже за погаслу цигарку в сновидінні, людина змушена повертається до старих проблем, покинутим справах наяву.

Привиділося, що виймаєте сигарету з непочатою пачки? Тоді на вас чекає зустріч з рідними в людному, громадському місці. Універсальний сонник не бачить ніякого негативного сенсу в цьому сюжеті, навпаки, він припускає, що рандеву завершиться успішно.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: