Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник пологовий будинок до чого сниться?

Сонник пологовий будинок до чого сниться?

Пологовий будинок тлумачення сонника

Кожен дорослий може скласти зворушливі рядки, стосовно свого першого будинку — пологового будинку. Для жінок, які побували в пологовому будинку, це місце назавжди залишиться в пам’яті. Деяким це приносить хороші спогади, а іншим — погані. Проте всі вони з дбайливістю зберігають глибоко в серці спогади, пов’язані з народженням дитини: вигуки, запах і маленькі пальчики.

Це стосується і чоловіків, які трепетно згадують те місце, де в перший раз тримали на руках своє чадо. Тому, пологовий будинок — той заклад, який не можна стерти і пам’яті. Навіть через певний проміжок часу, ми приходимо туди знову.

До чого сниться таке? Природно, до щастя! Однак не слід давати узагальнену характеристику. Необхідно розібрати деталі. А допоможуть нам в цьому сонники.

Самий перший будинок

Приснився пологовий будинок — до змін у відносинах з коханою людиною в найкращу сторону, повідомляє сонник.

Розглянути себе в положенні в допологовому відділенні — зовсім скоро в реальності станеться щось нове в житті. Це може торкнутися як особисті відносини, так і робочу сферу. Для жінок такий сон передвіщає зачаття дитини.

Чоловікові бачиться, ніби він вагітний — до прийняття великої суми грошей, обіцяє сонник.

Направлятися у сні в пологовий будинок під час переймів — ви хвилюєтеся з — за неприємностей на робочому місці. Не потрібно все сприймати настільки сильно, інакше отримаєте зрив нервів, застерігає сонник.

Бачиться, ніби ви прогулюєтеся по ділянці пологового будинку, і дивіться на сторонніх матусь — пояснення сонного бачення таке: особам, які не мають другої половинки — до побачення з майбутнім чоловіком, одруженим чоловікам — до збільшення в сімействі, дружинам, які мають законні подружні стосунки — до дорогого сюрпризу.

Збирати речі в пологовий будинок — наяву вас чекає співбесіда на іншу роботу, або перехід на інші посадові обов’язки.

«Мама, я народився!»

Розглянути уві сні свою появу на світ — в дійсності найближчим часом товариш по роботі почне проявляти до вас увагу. Давати відповідь на них, або ніяк не сприймати, ваша справа.

Народжувати у сні чоловікові — до грошового благополуччя і успіху в справах, жінці — до приємним хобі, передрікає сонник.

Жінці бачиться, як вона демонструє у вікно народженого малюка рідним людям — наяву у вас з’явиться шанс розповісти своїм рідним про позитивні известиях, які ви дізналися ненароком.

Приснилося, що ви відвідали доктора унаслідок хворобливих відчуттів в області спини, а він сказав, ніби ви в положенні, і направив вас в пологовий будинок? Таке бачення може трактуватися багатозначно: в ув’язненні, ви народили малюка — до бажаного, однак нежданному пропозицією зустрітися, не вдалося народити — вас обдурять або змусять розчаруватися.

Тато, квіти і конверт з бантом

Сновидінню приснилося, що в момент виписки йому кажуть, що дружина народила хлопчика — до масі приємних турбот, дівчинку — до сильного здивування.

Приснилося, як ви їдете додому з пологового будинку — зовсім скоро ви переїдете в інше житло, свідчить сонник.

Дівчині, яка не складалася в шлюбі та не має дітей приснилося самої виписуватися з пологового будинку — до зміни робочого місця, внаслідок перекладу на іншу посаду.

Дивитися в сні, що ви є запрошеним відвідувачем момент виписки чужий породіллі — молодій людині — до інтризі з незнайомою обличчям, дівиці сонне видіння передрікає заздрість сторонньої радості, пояснює сонник.

Медичний персонал пологового будинку

Бути лікарем, або акушером — гінекологом, який бере участь в процесі пологів — в суттєвості ви надасте підтримку родичам у вирішенні їх проблем, обіцяє сонник.

Бачити, що ви лікар, який направляється на роботу — насправді вам потрібно бути гостинний, до вас навідаються відвідувачі.

Бачаться всі співробітники пологового будинку, де ви знайшли дитину — ви виступите перед громадськістю, підказує сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: