Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник померлі батьки до чого сняться?

Сонник померлі батьки до чого сняться?

Померлі батьки тлумачення сонника

До чого сняться померлі батьки? Найчастіше це попередження: найближчим часом на вас чекають неприємності, проблеми. Бачення застерігає від нечесних вчинків. Але в деяких випадках сонник говорить про радісні події і приємні зміни в житті.

Передбачення Міллера

Знаменитий психолог попереджає: бачити батьків, яких давно немає в живих незадоволеними і сердитими або хворими і немічними, означає швидкі неприємності. Міллер, складаючи сонник, рекомендує після цієї мрії особливу увагу приділити своїх обов’язків.

Але якщо померлі батьки уві сні були радісні і доброзичливі, вас чекає попереду світла смуга життя. Все буде добре: і в бізнесі, і особисте щастя.

Сварки, нещастя

Бачити себе в гостях у батьків віщує швидку біду в родині. Якщо уві сні вони лежать у трунах – ви занадто квапте весілля, можливо, цей чоловік вам не підходить. А також даний сюжет трактується як нещасливе, нерозділене кохання.

Якщо жінці під сні зустрілися мертві батьки подружжя, з якими за життя були натягнуті відносини, то її чекають затяжні сімейні скандали.

Їх поховання сонник трактує як події, що несуть занепокоєння. Бачити могилу мами з татом означає зрада близької людини, що прагне помінятися з вами місцями. Не робіть вчинків, які можуть скомпрометувати. Таємне з великою ймовірністю не вдасться довго приховувати.

Реалізація планів завдяки зустрічі

До чого сняться померлі батьки, як живі стоять перед вами? Бачення є перед доленосними подіями. Близькі підтримують і рекомендують бути уважніше, тоді ви зумієте вирішити ситуацію оптимально швидко і вигідно.

Уві сні вони одяглися ошатно і збираються на свято? Значить, удача на вашій стороні, заплановане здійсниться і принесе відчутний достаток.

Якщо вони радісні та задоволені – це хороший знак. Сонник віщує зустріч з цікавою людиною, що вплине на ваші переконання і долю.

Не робіть необдуманих дій

Якщо зустрічі з батьками у сні часті – це означає тугу за ним, з того часу, коли всі були разом. Вам не вистачає душевного тепла, спілкування з близькими.

Хоча в деяких випадках даний сюжет сонник трактує як неправильну оцінку ситуації. Подумайте, які з ваших вчинків можуть засмучувати маму з батьком.

До чого сниться, якщо вони прийшли до вас в нетверезому вигляді? У житті відбудуться зміни, на жаль, негативні. Виставити їх за двері — віщує потворну сімейну сварку, що має далекосяжні наслідки.

Хороші новини і радість

Якщо уві сні покійна мама тримає на руках дитину, скоро ви дізнаєтеся щось приємне, що вплине на подальше життя.

До чого сняться померлі батьки, біля яких копошаться задоволені діти? Різні дрібниці принесуть багато задоволення.

Очікуються випробування

Якщо померлі батьки приїхали в компанії з братом, вам треба витримати важке випробування. Щоб не зламатися, знадобиться вся витримка і витривалість.

Уві сні повертатися в стару квартиру батьків, трактується як обман і погіршення здоров’я. Уникайте спілкування з незнайомими, підозрілими людьми, можливо, тоді вдасться запобігти пророкування.

Розмови з покійним батьком сонник трактує як короткочасну невдачу, наприклад, невигідну угоду.

До чого сниться померлий батько? Проявіть об’єктивність, оцінюючи свої дії та результати роботи, інакше вас чекають неприємності. Сумна покійна мати віщує погіршення здоров’я.

Зміни на краще і щастя

До чого сниться давно пішла за межу мама? Ваше життя кардинально зміниться, можливо, ви зміните роботу або переїдете.

Побачили матір з батьком разом радісних — сонник пророкує веселі події. Для сімейної людини даний сюжет віщує дізнатися дружина з новою, незвіданої раніше боку. Завдяки взаєморозумінню ваші відносини стануть ще міцнішими.

Якщо молодій жінці уві сні покійні батьки дають поради, то сонник рекомендує виконати настанову. Тоді вона зможе налагодити стосунки з коханою, і її чекає щасливе сімейне життя.

Дрібні подробиці

На трактування бачення істотний вплив робить, що робили батьки. Якщо вони уві сні:

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: