Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник померлий дідусь до чого сниться?

Сонник померлий дідусь до чого сниться?

Померлий дідусь тлумачення сонника

До чого сниться померлий дідусь, якщо його недавно поховали, здогадатися неважко. Вам не вистачає близької людини, його тепла, участі. Але якщо родич давно покинув цей світ, але часто є уві сні, значить, він попереджає про зміни в житті. І не завжди ці зміни будуть в кращу сторону.

Трактування Міллера

Якщо побачили дідуся в сльозах, то Міллер передвіщає погані новини. Вам слід задуматися над своєю поведінкою. Інакше, зробивши негідний вчинок, зіпсуєте собі репутацію.

До чого сниться отримати від нього поцілунок? Вас чекають радісні події.

Сонник Міллера вважає, що предок, будучи до онуків, прагне запобігти вчинення ними помилок. Тому рекомендується якомога точніше згадати, що говорив покійний. У сновидінні міститься надзвичайно важлива інформація і підказка до подальших дій.

Короткі пояснення

Сонник рекомендує оцінювати бачення все цілком. Але якщо в пам’яті залишилися тільки обривки сюжету, зверніть увагу на ключові моменти.

Минуле повертається

Сонник Велеса так трактує поява діда, як живого, уві сні. Найближчі події кардинально змінять долю. Якщо він радісний — зміни будуть виключно позитивними. Смуга невдач нарешті завершиться.

До чого сниться померлий дідусь, прийшов до вас у будинок і почав скандалити? Нострадамус радить не довіряти малознайомим людям. Велика ймовірність стати жертвою шахраїв або потрапити в іншу неприємну ситуацію.

Ванга зустріч у сні з померлим дідом трактує як необхідність пом’янути його в колі сім’ї. Якщо він тримає щось у руках, значить, ця річ йому дуже потрібна. Придбайте нову і віднесіть до нього на могилу. Жінці цей сюжет у сні означає: її мучить совість за минулі помилки. Щиро вибачтесь перед потерпілими і постарайтеся виправити наслідки.

Якщо розмовляєте з нині покійним прадідусем, Місячний сонник трактує так: ви намагаєтеся засвоїти нову інформацію або навик, використовуючи досвід попередніх поколінь.

Сварки — провісники проблем наяву

До чого сниться померлий дідусь, запекло спорящий або ругающийся? Ви невірно оцінюєте ситуацію. Змініть ставлення до життя і виправте помилки, інакше очікуються серйозні неприємності — пророкує сонник Міллера.

Зірвалися на крик, а дід тільки мовчки обняв вас? З’являться неприємні обов’язки, пророкує Весняний сонник. Якщо родич несхвально бурчав, але потім обняв, значить, відвідають несподівані гості. Радості від цього ви не відчуєте, але будете змушені вдавати люб’язність.

Чекати уві сні померлого діда, значить, в реальності доведеться платити за рахунками». За останній час ви зробили багато поганих вчинків, прийшов термін понести покарання.

У компанії старих

До чого сняться щасливі дідусь і бабуся, які сидять поруч за столом? Вас чекає несподівана і приємна зустріч. Якщо він підніс їй прикрасу, сонник міс Хассе обіцяє: в реальності ви теж отримаєте подарунок, але його користь буде сумнівною.

Обіймати уві сні родичів або пестити їх кішку, Квіток розшифровує як тугу за померлим, бажання повернутися в дитинство, під час безтурботного щастя.

Прощаєтеся з дідусем і бабусею, обіймаючи їх — в реальності сонник віщує розставання з близькою для вас особистістю.

А якщо, навпаки, вони вас обняли, очікуйте сімейні турботи, пророкує Східний сонник.

Заново переживати похорон діда

Уві сні бачите вмираючого діда, а потім доводиться займатися організацією поховання? Циганський сонник віщує клопоти, пов’язані з незавершеними до кінця справами.

Медея пророкує: уві сні побачити померлого діда в труні, означає – ви мучитеся розгадкою таємниці, яку родич забрав з собою. Тільки отримавши важливу інформацію, зможете поліпшити життя. Помітили, що небіжчик заворушився? Сонник обнадіює — ви досягнете бажаного, отримавши секрет.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: