Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник приміряти нове плаття до чого сниться?

Сонник приміряти нове плаття до чого сниться?

Приміряти нове плаття тлумачення сонника

Сон, у якому довелося приміряти сукню, як правило, передвіщає успіх, удачу і суспільне визнання. Але іноді може і обіцяти вам проблеми, неприємності і поява суперниці. Щоб з’ясувати, до чого все-таки приснився побачений сюжет, слід згадати всі його особливості і звернутися за тлумачення до сонником.

Думка Міллера

Сонник Міллера докладно пояснює, до чого сниться міряти нове плаття уві сні. Жінці подібний сюжет віщує появу нового етапу у житті. Дане передбачення є позитивним, якщо ви собі подобалися у цьому вбранні і він викликав позитивні емоції. Але якщо плаття не подобалося, то можлива поява суперниці або проблем.

Протилежності

Як стверджує сонник, тлумачення одного і того ж сюжету може разюче відрізнятися, так як деталі мають велике значення.

Так, на питання, до чого сниться розкішний і нечувано дорогий наряд, є кілька варіантів відповіді. Якщо наснилася його примірка, то насправді у вас з’явиться можливість вразити своїм зовнішнім виглядом громадськість. Але якщо сукня виявилася дірявою, то наяву не зможете уникнути розриву у відносинах з партнером.

Колір має значення

Сонник радить уважніше придивитися до крою, кольору і розміру виробу, яке довелося приміряти уві сні. Тільки так ви зможете точно зрозуміти, до чого сниться приміряти нове плаття уві сні. Отже, якщо плаття було:

Збиратися на бал

Довелося міряти вбрання з оксамиту уві сні? Сонник упевнений, в реальності у вас не буде відбою від заможних шанувальників. Приснилося екстравагантного плаття крою? Незабаром отримаєте запрошення на дуже незвичайний захід.

Приснилася примірка туалету з блискітками? В дійсності належить познайомитися з зарозумілим персонажем, який стане докучати.

Геть емоції

Бачити уві сні оздоблення з поясом і міряти його? Наяву можете позбутися свободи і незалежності, в тому числі й фінансової. Довелося побачити модель з великою кількістю воланів? В реальності вас чекають романтичні побачення.

Якщо одяг, яку ви підбирали собі у сні, була химерною і кричущою, значить, наяву слід відкинути всі емоції і покластися на голос розуму.

До розбірок

Довелося уві сні переміряти безліч сукнею? Насправді на вас посиплються образи. Побачили, що сукня дуже коротко? На думку сонника ваші справи будуть йти з рук геть погано. Якщо ж на новому одязі знайшлися плями, то ваша честь виявиться заплямованою. Стирчали нитки? Наяву не зможете уникнути сварок і чвар.

До багатства

Приснилося приміряти нове плаття? Якщо воно припало вам впору, значить, наяву отримаєте заслужене підвищення. Якщо примеряемая одяг села відмінно, то, як вважає сонник, ви захочете урізноманітнити своє життя.

Примарилось, наче одяг тисне або, навпаки, сильно велика? Ви не зможете зорієнтуватися і вчасно відреагувати на зміни в житті. Наділи модель довжиною до підлоги? В реальності постраждаєте від власної недалекоглядності.

Нагороди

Довелося міряти недошита плаття в ательє? В реальності у вас буде мало приводів для радості. Побачили себе в елегантному вбранні в дзеркалі? Наяву зможете примиритися з рідними і близькими. Міряли наряд, який самі пошили? Ваша працьовитість оцінять по достоїнству.

До перемир’я

Якщо чоловікові сниться, ніби він міряв жіноче плаття, то, як вважає сонник, в дійсності він не уникне ганьби. Якщо в жіночому платті ви побачили знайомого, то наяву чекає сварка з чоловіком. Якщо даний персонаж виявився родичем, то насправді доведеться мирити розсварених друзів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: