Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник переслідування до чого сниться?

Сонник переслідування до чого сниться?

Переслідування тлумачення сонника

Довелося уві сні бачити, ніби вас хтось переслідує? Найчастіше подібний сюжет говорить про вашу внутрішньої скутості. Однак з іншого боку греза може і попереджати про можливу небезпеку у життя.

Для того щоб точно дізнатися, до чого сниться переслідування, необхідно зіставити всі особливості побаченого з тлумаченням сонника.

Думка Міллера

З передрікання Міллера переслідування у сні обіцяє тому, хто спить різні конфлікти і неприємності. Привиділося, ніби за вами гнався справжнє чудовисько? Остерігайтеся невдалого збігу обставин в житті. Однак, якщо переслідування уві сні ведете саме ви, і, приміром, наздоганяєте злодія, то наяву зможете взяти верх над своїми конкурентами.

Приснилося уві сні переслідування вас тваринам? Якщо це була акула, то підготуйтеся до проблем особистого характеру в житті. Собака ж віщує конфлікти і сварки з друзями.

Коротке тлумачення

На питання, до чого сниться переслідування, сонники надають досить різні тлумачення. Остаточне передбачення залежить від багатьох деталей і обставин. Отже, якщо у світі мрій вам довелося:

До ганьби

Довелося уві сні спостерігати, ніби вас переслідує незнайомець? В дійсності на думку сонника заробите собі репутацію розпусника. До чого сниться піти від чоловіка? Наяву ви все ж зможете відстояти свою репутацію. Але якщо в сновидінні піти від переслідування не вийде, то виправдовувати себе доведеться часто. При цьому вийде з цього толк, невідомо.

Якщо хлопцю уві сні приснилося переслідування чоловіком, то, швидше за все, наяву він вкрай неврівноважений. Саме так вважає Весняний сонник. Примарилось переслідування жінкою? Циганський сонник вважає, що наяву не зможете уникнути сварок і скандалів. Дане передбачення особливо актуально, якщо переслідування велося цілою юрбою жінок.

До сумнівам

До чого може снитися переслідування сексуального маніяка? Сонник вважає, що наяву ви ведете себе дуже агресивно, що і провокує безліч проблем і непорозумінь. Довелося уві сні все ж втекти від маніяка? Насправді зможете перебороти спалаху неконтрольованого гніву. Довелося уві сні спостерігати за вбивцею, який тікає від когось? В реальності ви занадто нерішучі і піддаються сумнівам.

До чого приснилося переслідування вас незнайомцем? Місячний сонник вважає, що якщо він мав злочинні наміри, наприклад, хотів пограбувати, то, швидше за все, насправді вам є що приховувати, і ви побоюєтеся розголосу. Якщо ж у грезе і зовсім довелося рятуватися втечею разом з незнайомцем, значить, в реальності хтось хоче з вами поділитися сокровенним секретом.

До похвали

Якщо сниться, ніби ви ховаєтеся від незаслуженої погоні, то наяву слід уважніше стежити за власними вчинками і сказаними словами. Привиділося, ніби потрапили в минуле і ховаєтеся від поліції? Насправді спробуєте встановити контакт з партнерами, але у вас нічого не вийде.

Довелося бачити себе злодієм і йти від погоні? На думку тлумача наяву у вас виникнуть проблеми з начальством, причиною яких стане безвідповідальність. Якщо ж, навпаки, ви ведете погоню, то в повсякденному житті вас оцінять по достоїнству і заохотять.

Інші тлумачення

Якщо уві сні примарилось переслідування змією, то хто-то в реальності замислив проти вас недобре.

Приснилося переслідування ведмедем? Згадайте, чим воно закінчилося. Наяву вас чекає або допомогу багатого покровителя, або труднощі, що «організував» вам впливовий ворог. Про це йдеться в толкователе Лоффа.

Ванга впевнена, що переслідування кішок уві сні дозволить вам налякати своїх недоброзичливців наяву. Довелося тікати від вовків? Незабаром дізнаєтеся про змову проти вас. Сниться ховатися від горили? Насправді вам буде докучати дурний чоловік.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: