Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник поцілунок з дівчиною до чого сниться?

Сонник поцілунок з дівчиною до чого сниться?

Поцілунок з дівчиною тлумачення сонника

Поцілунок з дівчиною здатний принесе багато позитивних моментів і наяву, і в сновидінні. А ось до чого сниться і що принесе з собою у ваше життя? Щоб дізнатися відповідь на це питання, зверніться за допомогою до сонником. В ньому ви знайдете тлумачення на будь-який випадок.

Думка Міллера

Сонник Міллера пропонує різні передбачення в залежності від того, за яких обставин довелося уві сні побачити поцілунок. Отже, якщо вам:

Об’єкт пристрасті

На думку Фрейда пристрасний поцілунок з дівчиною — це символ того, що в будь-яких відносинах ініціатором виступає сновидець. При цьому абсолютно неважливо, чи знайома вам спокусниця чи ви бачите її перший раз в нічних мареннях. Якщо ж у сні дама сама хотіла поцілувати в губи, значить, ви не дуже активні в сексуальному житті.

Сонники в більшості своїй вважають, що якщо уві сні вам довелося зблизитися з незнайомкою, то наяву не буде проблем у фінансовому плані. Довелося цілуватися в губи з дівчиною, яка знайома і подобається, — до охолодження дружби. Якщо поцілунок відбувся в щоку, то наяву ви відчуваєте зобов’язання перед цією дівчиною. А якщо в сні вас хотіла приголубити сестра, то в реальному житті ви не зможете отримати особливого задоволення.

Сонник Хассе пояснює, до чого може снитися, ніби ви в компанії з цікавою обличчям. Наяву вас чекає приємний сюрприз. Приснився поцілунок з дружиною? У вашій родині буде панувати душевна близькість і гармонія. Побачили себе разом з відомою особистістю? Чекайте суспільного визнання.

Що за дівчина

Якщо дівчина, з якою довелося поцілуватися, була гарненька, то в дійсності вас чекають великі витрати. Примарилася зовсім юна особа? Незабаром ви чогось здивуєтеся. Дівчина, яка пританцьовує, віщує взаємну любов, сільська — поповнення в родині, худенька і болюча — хвороба когось із близьких.

Тлумачення для жінки

Наснилося, ніби в образі панянки виступаєте ви в досить ніжному віці або ваша суперниця? Так чи інакше, але бачити чоловіка з іншого — до туги за минулим і тим почуттям, які ви колись відчували. Довелося спостерігати ласки хлопця з іншого? Наяву ваші підозри, швидше за все, підтвердяться. Дівчині бачити пристрасний поцілунок з іншою дівчиною — до лицемірства і нещирості.

З колишньої

Примарилася зустріч із колишньою дружиною? Наяву ви зважилися на остаточний розрив. А ось пристрасні обійми з колишньою пасією говорять про те, що ваші почуття не згасли.

Інше

Приснився поцілунок з дівчиною одного? В реальному житті вам слід побороти власну нерішучість. Побачили одного з чужою дівчиною? Ваш приятель буде дуже щасливий. Якщо ж приятель був з вашою дівчиною, то наяву не обійдеться без ревнощів. Побачили себе з чужою жінкою? Сонник впевнений: ви зможете отримати багато задоволень.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: