Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник поцілунок в губи з хлопцем, чого чекати у реальності?

До чого сниться поцілунок в губи? Одразу потрібно відмітити, що трактування сну залежить не лише від деталей сну, а і від того, що у вас діється у реальному житті. Тим не менше, сон завжди є підказкою і за допомогою сонників та невеличкого розбору ми зрозуміємо, про що саме цей сон попереджує.

Короткий зміст:

Основні значення

Сонник поцілунок в губи з хлопцем

Народний сонник. Значення сну безпосередньо залежить від того, з ким саме вам довелося цілуватися. Ви цілувалися уві сні із власним чоловіком або хлопцем, з яким маєте серйозні стосунки? Це добрий знак, продовжуйте відносини так, як вони розвиваються зараз і між вами будуть панувати мир та злагода. Заміжній жінці цей сон сниться, якщо у родині все в порядку.

Довелося уві сні цілуватися з колегою по роботі? Це вже поганий знак, вас очікує сварка з цією людиною. А от якщо ви цілувалися із своїм начальником, то будьте вкрай уважні, бо сварка може завершитись звільненням або іншими проблемами.

Поцілунок в губи з родичем (будь-яким) прогнозує, що в реальному житті між вами спалахне конфлікт, який буде мати довготривалі наслідки. Спробуйте тримати себе у руках, щоб уникнути цього.

Додаткові значення

Жіночий сонник. Якщо уві сні ви цілувалися в губи з незнайомою жінкою, то у реальності ви близькі до того, щоб погіршити свою репутацію. Якщо поцілунок був з людиною, до якої ви відноситесь негативно, вона є вашим ворогом, то у реальності чекайте примирення з близькою і рідною для вас людиною, з якою ви довгий час не спілкувалися. Це може бути як хтось із рідних, так і хтось із друзів.

Звернемо увагу, що вам може наснитись поцілунок в губи із хлопцем, який подобається. Якщо це так, то радимо прочитати окрему статтю, яка так і називається сонник поцілунок з хлопцем, який подобається. Там детально розглянуті усі можливі варіанти саме для того розвитку подій.

Уві сні ви пристрасно цілувались із власним хлопцем або чоловіком? Спробуйте розібратись у собі, не виключено, що у реальному житті ви не задоволені цими відносинами. Що робити в цьому випадку? Нічого, адже сон є простим індикатором. Якщо ж ви відносинами задоволені і все в порядку, то сон просто підтверджує це.

Якщо уві сні вам довелося цілувати померлу наяву людину, то це дуже небезпечний знак, на який ви повинні реагувати серйозно і миттєво. Вам загрожує смертельна небезпека, яка може прийти з будь-якого боку, починаючи від хвороби і закінчуючи нещасним випадком. Ні в якому разі не пускайте життя своїм ходом, будьте максимально зібрані, уважні і все минеться, адже сон — це попередження і він дає вам час зреагувати на небезпеку.

Коментарі відвідувачів:

Наталка

Чотири дні назад я уві сні цілувалась в губи з незнайомим чоловіком, який старший за мене. Шукала у сонниках відповідь і не знайшла однозначного варіанта. Десь пишуть, що це до успіху, а десь, що це до проблем. Типу може бути все, що завгодно. Я вирішила не звертати на сон уваги, бо життя покаже.

Сьогодні я посварилась із подругою, яка звинуватила мене у тому, що я начебто хочу відбити у неї хлопця. Це така тупість! Мені її хлопець не подобається і я взагалі ніколи не дивилась на нього якось по іншому, ніж як на друга подруги. і тут таке звинувачення! Отже, думаю, що сон був таки до сварки, бо вона сталась і саме у сфері відносин між чоловіками та жінками. Якщо хочете, то можете внести це у статтю.

Галина

Ніколи не вірила у сни, а тут він здійснився! Приснився поцілунок в губи із співробітником. Мені стало цікаво, що це означає, бо в реальності у мене до нього ніяких почуттів немає. Написано у соннику, що це до сварки чи конфлікту. Я підготувалась до цього. На роботі він був якийсь знервований, всім незадоволений, сам провокував конфлікти. Я уникала цього, бо дуже хотіла, щоб сон мені допоміг, а не став чимось обов’язковим. У результаті він посварився з двома іншими людьми, отримав догану від керівника!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: