Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник поцілунок в губи до чого сниться?

Сонник поцілунок в губи до чого сниться?

Поцілунок в губи тлумачення сонника

Сонники в більшості своїй стверджують, що якщо в сновидінні вам довелося відчути щось приємне, то в повсякденності обов’язково передбачається щось погане. Адже найчастіше подібні сни є перевертнями. Хочете дізнатися, до чого сниться поцілунок в губи? Багато сонники схиляються до несприятливого для сплячого передрікання. Однак у деяких тлумачів є і протилежна думка. Розтлумачити точно для кожного конкретного випадку побачений сюжет допоможуть деталі.

Приснилося уві сні цілуватися? Тлумачення сну безпосередньо залежить про того, з ким ви робили цей «ритуал». На питання, до чого сниться цілуватися з колегою або начальником, є така відповідь: сонник вважає, що наяву у вас з цим персонажем досить складні взаємини. Можливі конфлікти,котоорые стануть причиною пониження в посаді.

До чого сниться торкатися губами з чоловіком? Сонник впевнений: у вашій родині пануватиме гармонія, розуміння і світ.

Приснився поцілунок в губи з родичем? Незабаром між вами спалахне серйозна сварка, яка стане причиною розладу в подальшому.

Побачили обійми і поцілунки двох незнайомих вам людей? На думку тлумача наяву можете розраховувати на удачу та успіх.

Основне тлумачення

З передрікання сонника Мандрівника поцілунок в губи може передвіщати різне. Так, якщо в сні ви побачили «французький» поцілунок, то незабаром вразить хвороба, яка, втім, буде нетривалою. Пристрасний і чуттєвий поцілунок, як правило, обіцяє в реальності розчарування у своєму партнері і неминуче розставання. Якщо ж «в процесі» ви відчули біль, то все у вашому житті налагодиться. Проявіть трішки терпіння.

Міллер має власну думку про поцілунок в губи. Якщо в сновидінні приснився поцілунок з незнайомою для вас жінкою, то наяву ви зробите кілька аморальних вчинків. Поцілунок з ворогом — символ якнайшвидшого примирення з близьким і рідним для вас людиною, з яким ви довгий час не спілкувалися.

До чого сниться жінці бачити, як хтось цілує її чоловіка? Такий сюжет віщує, насамперед, втрату довіри і поваги з боку своєї законної половинки.

Психологічний сонник впевнений, що пристрасний поцілунок у сні обіцяє дівчині незадоволеність в реальному житті у відносинах з партнером. Відповідаючи на питання, до чого сняться пристрасні поцілунки чоловікові, тлумач наполягає на незадоволеність сплячого своїм сексуальним життям.

Медея вважає, що пророкування про поцілунок в губи може бути різним. Якщо уві сні вам довелося цілувати мерця, то наяву загрожує хвороба або навіть смерть. Якщо ж привидівся поцілунок зі знаменитістю, то, швидше за все, в реальному житті зможете домогтися визнання і підвищити свій авторитет в очах громадськості.

Сонник Феломена вважає, що якщо в сновидінні довелося цілуватися з уявним партнером, то незабаром ваше життя кардинально зміниться. При цьому до змін ви звикнете не відразу. Якщо ж у сні вас поцілував небіжчик, то в реальності можете не розраховувати на успіх на службі або бізнесі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: