Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник похоронна процесія до чого сниться?

Сонник похоронна процесія до чого сниться?

Похоронна процесія тлумачення сонника

Похоронна процесія викликає тільки сумні почуття й асоціації. Та й як може бути інакше, адже траурна музика «зобов’язує». Однак, якщо ви потрапили на цей захід у сні і цікавитеся, до чого сниться похоронна процесія, то зверніться до сонником. Всупереч розхожій думці він пропонує тільки позитивні трактування для побаченого сюжету.

Основне тлумачення

Отже, хочете точно знати, до чого сниться цей епізод, але не можете згадати деталі побаченого? У цих випадках сонники пропонують короткі тлумачення, які дадуть вам уявлення про те, що вас чекає незабаром. Отже, якщо в сновидінні вам

Думка Міллера

Сонник Міллера докладно пояснює, до чого може снитися присутність на жалобній церемонії родича. На його думку сюжет передвіщає вам тільки хороше, а саме здоров’я всіх рідних і близьких, процвітання і благополуччя. Якщо ж у сні сниться процесія по незнайомій людині, то наяву ваші стосунки з оточуючими значно погіршаться.

Приснилося, що поховали своєї дитини? Міллер запевняє, що у вашій родині буде мир і спокій. Довелося уві сні допомагати на похоронах чужу дитину? Ваші друзі перестануть вас розуміти.

До довголіття

Довелося бачити зі сторони свій похорон? Наяву вам визначено благополуччя і довголіття. Довелося бачити свою сім’ю, ридаючу над вашим труною? Сонник Білого Мага вважає, що в реальному житті можете отримати загальне визнання.

До визнання й добробуту

З передрікання сонника Лоффа сон, в якому ви берете участь у похоронній процесії, обіцяє вам шана і повага в разі, якщо ховали знайомої людини, і обіцяє багатство, якщо похований незнайомець.

До чого сниться брати участь у похованні одного? За прогнозами міс Хассе насправді вам буде супроводжувати успіх і удача в будь-яких починаннях і проектах. Приснилося брати участь у похоронній процесії власних батьків? Наяву чекає якесь урочисте захід, де вас осиплють привітаннями та побажаннями щастя.

До труднощів і шляхів їх подолання

Довелося уві сні бути на кладовищі та бачити хід з небіжчиком? У разі, якщо ви перейшли дорогу перед ним, значить, наяву самі створюєте собі труднощі і проблеми. Адже перейти дорогу перед труною — це перша ознака того, що незабаром посиплються неприємності.

Примарилось, ніби на кладовищі ви спостерігаєте за віддалюваною похоронною процесією з незнайомим покійним? В реальному житті все скоро нормалізується, а проблеми рано чи пізно вирішаться.

Сниться удаляющаяся процесія з незнайомими людьми? Випадкові обставини допоможуть вибрати правильний напрямок у житті.

Привидівся уві сні процесія, що йде за порожнім гробом? Подібний сюжет пояснює, що ваші неприємності і труднощі — лише прикре непорозуміння. А справжніх труднощів ви ще не знали.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: