Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник потоп до чого сниться?

Сонник потоп до чого сниться?

Чому сниться потоп

Сни, так чи інакше пов’язані з потопом, трактуються по-різному. Наприклад, до чого сниться, що вашу квартиру або будинок заливає? Сонник розцінює це як штормове попередження для корабля під назвою «сім’я». Є резон більше часу приділяти близьким, рідним людям, переглянувши свої пріоритети.

А якщо бачите в сні повінь, та ще при цьому стрімкі води несуть в невідомому напрямок, це може бути критика на адресу сновидця, послана зверху. Значить він веде себе надзвичайно пасивно, безініціативно. При перших труднощах приречено зітхає, покладаючись на милість долі. Така позиція шкідлива і загрожує великими проблемами і серйозними неприємностями. Прийшов час взяти себе в руки і бути сміливішими.

Інше тлумачення дає сонник Таро, в якому потоп — це символ закінчення певного життєвого періоду чи фінал важливої справи, навіть якоїсь місії. Побачивши такий сон, можна бути впевненим, що все незабаром завершиться позитивним результатом. Таку ж трактування сну про потоп пропонує в своєму соннику міс Хассе. Вона обіцяє, що на фініші вірогідний і якийсь профіт (прибуток).

Побачити в сні потужний потоп, означає безмірне здивування наяву. Станеться так, що скоро сновидець може опинитися в незвичайному місці, де з крайнім здивуванням буде спостерігати і спілкуватися з незнайомими людьми, багато з яких виявляться цікавими особистостями, неординарними.

До чого сняться бурхливі водні потоки, прагнуть по знайомій вулиці? Сонник радить готуватися до того, що ця частина міста чи села) скоро стане центром грандіозних масових заходів. На цій вулиці може, в прямому сенсі, трапитися свято чи відбудеться мітинг протестуючих і незадоволених громадян. У будь-якому випадку сновидець стане учасником події.

Часті сварки в сім’ї, конфлікти з сусідами — це найчастіше трапляється наяву у людини, який бачив у сні потоп в своєму будинку. В глибині душі він не відчуває себе спокійно і захищено і навряд чи зможе сказати, що його будинок — його фортеця.

До чого сниться потоп у ванній? Це попередження про фінансових витратах. Витрати будуть порожніми, гроші буквально витечуть річкою. Та й власну справу може не втриматися на плаву. Зробіть висновки!

Тлумачення Міллера про потоп

Бачити уві сні місто, серйозно постраждав від потопу, означає, що місце, де проживає сновидець, перетвориться в епіцентр громадських баталій і пристрастей. Наближається знаменна подія загальноміського масштабу. Частина городян потрапить під вплив хитрих технологій політиків чи рекламістів. Будьте напоготові — не надто довіряйте тому, що повідомляють ЗМІ. Не панікуйте.

До чого сниться потоп? Потужні водні потоки асоціюються з емоціями, буквально захлестывающими людини. Це нагадування про необхідність стримувати почуття.

Якщо вода, що заповнила все навколо, чиста і прозора, сонник Міллера, сонник радить очікувати підтримки, допомоги з боку в важкій справі. А ось каламутні води символізують по соннику нестійкість положення в бізнесі. Ще сумніше бачити, як брудна вода зносить житло. Це символ повного краху.

Але зневірятися, побачивши такий сон, не треба. Індіанці племені Майя пропонували для нейтралізації поганого сну носити при собі шматочок солі. Їх шамани витіювато трактували сни про всесвітній потоп або кінець світу, вважаючи, що вони можуть обіцяти як щось позитивне, так і погане. Часто подібні сновидіння по сонникам попереджають про серйозні випробування долі, для гідної зустрічі яких потрібно бути у бойовому настрої.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: