Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник посадили у в’язницю до чого сниться?

Сонник посадили у в'язницю до чого сниться?

Посадили у в’язницю тлумачення сонника

У сновидіннях можна розкрити всі таємниці нашої підсвідомості, а з допомогою вірних прогнозів уникнути труднощів і мінімізувати втрати життя. Побачили сон, який вас здивував? Зверніться за допомогою до сонником. Він допоможе підібрати правильне тлумачення, пояснить, що до чого сниться той чи інший епізод, і пояснить, як краще вести себе в найближчим часом. Не бійтеся користуватися допомогою снотолкователей, адже їхня думка особливо актуально, якщо привиділося щось вельми неприємне. Приміром, що вас посадили у в’язницю.

Бути в тюрмі

Привиділося, ніби вас посадили у в’язницю за скоєне і доведене правопорушення? Сонник вважає, що незабаром всі плани та цілі будуть порушені. Однак, якщо сюжет привидівся з середи на четвер, то, бути може, ви щось і зумієте змінити.

Бачити і розуміти, ніби ви у в’язниці незаконно? Швидше всього, що змініть свій життєвий орієнтир, настільки сильним буде розчарування в сформованих ідеалах.

Довелося уві сні взяти на себе провину одного і бути посадженим за нього у в’язницю? У недалекому часу вам доведеться виконати роль «жилетки».

Примарилось, ніби вас посадили в камеру разом з рідним для вас людиною? Дуже скоро приймете участь в переговорах або ж підете на ділове побачення з партнерами.

Побачили, наче прогулюється по тюремній території в наручниках і кайданах? Сонник вважає, що і в реальності ви відчуваєте себе ущемленим, заточеним в рамки, нав’язаними суспільством. Або ж на вашому шляху з’явилися перешкоди, які здолати не під силу. За іншою версією тлумачення раніше дані обіцянки заважають у здійсненні бажаного.

Довелося побачити себе уві сні заарештованим, а чоловіка або дружину — конвоїром? Деякі ваші проекти не знайдуть відгуку в законної половинки.

Бачити іншого в ізоляторі

Привиділося, ніби в каталажку влучив ваш чоловік або дружина? На думку сонника наяву вам не уникнути сімейного конфлікту. Крім того, існує ймовірність, що сварка згодом призведе до розлучення. У разі, якщо за грати посадили вашу другу половинку — хлопця або дівчину, то насправді будете розлучені або ж і зовсім разорвете відносини.

Сниться, ніби ви в сні тюремний охоронець і вам довелося супроводжувати в камеру свого кращого друга? Швидше за все, в реальності даного персонажу буде потрібно ваша допомога. На думку сонника вам слід докласти всі сили, щоб допомогти і підтримати близьку людину. Добрий вчинок вам обов’язково зарахується.

Довелося спостерігати, ніби посадили у в’язницю вашого ворога? Наяву зможете подолати всі страхи і комплекси.

Привиділося, ніби у в’язницю за вас сіл ваш друг? Незабаром ви будете гостро потребувати допомоги. Стримайте свою гордість і попросіть про підтримку близьких і рідних.

Якщо в сновидінні спостерігали за втечею близької людини, посадженого у в’язницю незаконно, то насправді дивом уникнете великих неприємностей. Сонник радить проявити обережність і розсудливість.

За що заарештовано

Якщо в сновидінні ви були посаджені у в’язницю за крадіжку, то наяву не зможете уникнути пліток. У разі, якщо будете засуджені за вбивство незнайомої людини, то в житті вас викриють у брехні.

Якщо уві сні довелося бачити, ніби дівчину заточили у в’язницю за вбивство коханого, то, як вважає тлумач, насправді зможете завести корисні у всіх сенсах зв’язку.

Якщо уві сні вас посадили в ізолятор за бійку, то наяву встановлено проблеми з грошима.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: