Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник поросята до чого сняться?

Сонник поросята до чого сняться?

Поросята тлумачення сонника

Поросята уві сні — це символ неоднозначний. Вони завжди викликають досить суперечливі тлумачення сну. З одного боку сонники вважають, що вони є провісниками багатства і добробуту, з іншого — натякають на не найкращі людські якості. Хочете точно знати, до чого сниться свиня? Згадайте нюанси побаченого.

Сьогодні свині часто ототожнюються з неохайністю, невіглаством і жадібністю. Однак здавна у всіх народів зазначалося, що ці тварини, що живуть у багнюці, примудряються залишатися чистими, охайними і навіть кілька благородними. Отже, яке ж тлумачення краще вибрати? Найчастіше воно залежить від вашого особистого ставлення до свиням.

Що принесе у ваше життя порося у сні? Сонник насамперед радить придивитися до того, як він виглядає. Вгодований і веселий малюк обіцяє в реальності успіх і благополуччя, брудний і неохайний попереджає про збитки і проблеми.

Сниться бачити уві сні поросят? Приготуйтеся до злетів і падінь наяву. Ви зможете досягти поставлених цілей, але нелегкою ціною. Та й будь-які близькі або довірчі відносини з оточуючими зажадають від вас певних жертв, які, втім, у підсумку будуть виправданими.

Дії

Хочете зрозуміти, до чого сняться мертві поросята? Сонник готовий запропонувати вам на вибір кілька тлумачень. Так, якщо ви насправді маєте певне відношення до свинарства, то, швидше за все, побачений сюжет є як попередження. У вашому бізнесі можливі великі збитки. Постарайтеся бути більш обережним і продумувати свої дії наперед.

У всіх інших випадках сон може символізувати перемогу над ворогами і недоброзичливцями.

Якщо ж у сні до вас з’явився живий та неушкоджений порося, приймає вашу турботу, значить, в реальності на думку сонника вас чекають найрізноманітніші розваги. Скористайтеся підвернувся шансом і як слід повеселіться.

Сонник Велеса розтлумачує, до чого може снитися чорне порося. В його розумінні вам не уникнути біди. Таке передбачення, швидше за все, пояснюється тим, що здавна чорні свині вселяли страх і забобонний жах. Сьогодні їх забарвлення вже не зв’язується з забобонами і, на думку більшості сонників не надає зловісного впливу на тлумачення сну.

Хочете зрозуміти, до чого сниться білий порося? Згадайте, що інколи свині залишаються чистими, хоча живуть у багнюці і нечистотах. Тому побачений сон слід тлумачити як добрий знак. Напевно ви зможете здійснити все, що давно хотіли.

Сонник стверджує, що на питання, до чого сняться рожеві поросята, може бути лише одна відповідь: до удачі, радості і виконання заповітного бажання.

Якщо уві сні вам примарилася свиня з поросятами, значить, наяву можете розраховувати на сімейне та фінансове благополуччя. Ви навіть зможете допомогти комусь із близьких та рідних.

Довелося уві сні ловити поросят? Сонник рекомендує всі свої таємниці і секрети зберігати при собі. Наяву ви занадто довірливі, і це може принести серйозні неприємності. Тому мовчіть, щоб не допустити пліток навколо своєї персони.

Роздумуєте, до чого сниться, ніби порося кусається? Пам’ятайте, що небезпечно недооцінювати своїх ворогів. Сонник впевнений, що навіть незначний на перший погляд супротивник здатний принести масу проблем і неприємностей.

Довелося різати поросят у сні? Як вважає сонник, наяву вам має бути тривала подорож, яка, крім яскравих вражень, обіцяє повне спустошення вашого гаманця.

Передбачення, до чого сниться мити порося, така: насправді вам доведеться розлучитися з якимось персонажем. Але не переживайте, так буде краще для вас обох.

Приснилося годувати поросят у сні? Сонник стверджує, що цей сон є свідченням вашої мудрості в повсякденному житті. Ви вмієте грамотно розпоряджатися грошима і вдало їх вкладати.

Думка Міллера

Міллер стверджує, що при трактуванні сну слід спиратися на зовнішній вигляд приснившегося порося. Якщо він виглядає здоровим, задоволеним своїм життям, то наяву вас чекає достаток і спокій. Якщо ж порося худий і хворий, то не варто розраховувати на успіх в реальності.

У розумінні Міллера порося — це образ людини, не обтяжений якими-небудь моральними засадами. Тому вам доведеться зіткнутися з чиєюсь непорядністю в житті.

Якщо ж вам приснилося бачити відразу багато поросят, то дуже скоро потрапите у вир подій. Життя, наче американські гірки, підносити вас нагору й опускати вниз. На вашу долю випаде чимало проблем і несподіванок.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: