Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник папуга до чого сниться?

Сонник папуга до чого сниться?

Папуга в сні по соннику

У кожного з нас папуга асоціюється з безкінечною балаканиною. А що символізує ця побачена уві сні пташка? Безліч тлумачів дають свої оцінки цього сюжету. Для того, щоб знайти відповідне тлумачення, варто ознайомитися зі всіма передбаченнями.

Крикливий папуга

Згідно сучасним тлумаченням сон, в якому присутня крикливий папуга, символізує порожні чутки та пересуди серед ваших колег. У разі, коли ви вчите уві сні папугу говорити, в реальності здолають неприємності на особистому фронті. Причиною розбіжностей з коханим будуть пусті плітки.

Міллер стверджує, що побачений папуга, який постійно базікає і співає, в реальному житті прогнозує вам численні порожні розмови і святкування без толку.

Мовчазна птах

Роздумуєте над тим, до чого сниться безмовний папуга? Такий сон буде обіцянкою неспішної і умиротвореної життя, без яких-небудь зайвих емоцій і переживань.

У разі, коли в нічних мареннях «строкатий южанин» спить, то в реальності ваше сімейне життя стоїть на порозі нового етапу, в якому чекає гармонія.

Гришина каже, що сон про пернате болтуне віщує добробут і успіх.

Вигляд папугу уві сні

А до чого сниться строкатий і різнобарвний папуга? Деякі тлумачі наполягають на вашу надмірну вразливість, яка є перешкодою для здійснення задумів. Спускайтеся з небес на землю. Адже кожен зможе обвести вас навколо пальця. Постарайтеся змінити свій характер і поведінку.

Згідно Універсальному соннику білий папуга у сні символізує удачу наяву. Завдяки своїм навичкам спілкування ви зможете легко домогтися поставленої мети. Якщо ж вам приснився чорний папуга, то чекайте біди і нелегких випробувань. Крім того, такий сон несе з собою важкі хвороби і навіть смерть.

Папуга в клітці

До чого готуватися, якщо приснився папуга в клітці? Сонник Гришиній стверджує, що побачений у клітці папуга говорить про бажання повернути втрачену довіру. А якщо папуга виглядав понурим і нещасним, то вам загрожує якась небезпека. Її причиною буде горезвісна людська дурість.

Тлумачення сну по Шереминской полягає в тому, що укладений в клітку житель південних широт сигналізує про вашої надмірної впевненості у власних силах. Так, внаслідок цього ваші супротивники зможуть за короткий час здобути над вами вгору.

Приснився папуга, упорхнувший з клітки? Напевно вам загрожує серйозна небезпека від людини, який нещодавно проживав у місцях не настільки віддалених. Будьте обережні у відносинах з кримінальниками. Замкнута в приміщенні зграя птахів обіцяє удачу та успіх у реальному житті.

Інші тлумачення сну

Згідно соннику мандрівника, якщо дівчині сниться, що їй дарують уві сні папугу, то в недалекому майбутньому всі сторони її характеру розкриються перед коханим. А якщо птах уві сні не подає ознак життя, то в повсякденному житті вас будуть оточувати плітки.

Сон про папугу трактує і Езоп. Він пророкує, що бачити уві сні папуги, означає в реальності піддаватися нападкам злобного і неврівноваженої людини, що може призвести до втрати честі і добробуту.

Згідно соннику Медеї папуга уві сні приносить лише безглузду балаканину в реальність. Постарайтеся не захоплюватися цим заняттям в житті.

Приснився уві сні папуга, машущий крилами в польоті? Знайте, в недалекому майбутньому ви отримаєте вести здалеку. Якщо папуга уві сні міцно пов’язаний, то наяву станете об’єктом наклепу.

До чого приснився дівчині папуга, який живе у неї вдома? Швидше за все, це буде неприємно здивований її характером.

У разі, якщо сниться мертвий папуга, то напевно в реальному житті сновидца очікує втрата друзів.

Сонник Азара на питання, до чого сниться папуга, пророкує прихід активних і балакучих гостей. Згідно толкователю XXI століття приснився екзотична пташка символізує тільки хороше. Напевно в реальному житті вас чекають дуже приємні зміни, щастя, радість і успіх.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: