Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник поминки до чого сняться?

Сонник поминки до чого сняться?

Поминки тлумачення сонника

Поминки у сні є неоднозначним чином. Сонники пропонують і сприятливий, і негативне тлумачення побаченого сюжету. І щоб напевно дізнатися, до чого сняться поминки, слід згадати кожну деталь. Наприклад, велике значення для вибору тлумачення має емоційна наповненість сновидіння, а також реальні обставини з життя сплячого.

Безумовно, у дійсності цей захід приносить багато горя і є, по суті, прощанням з померлою людиною. Саме тому в пророкуванні сну про поминках слід враховувати і роль головного персонажа.

Нова глава життя

Як вважає сонник, власні поминки – це знак того, що черговий життєвий етап підходить до кінця, наяву вас чекає нова і захоплююча глава вашому житті.

Якщо уві сні вас поминали весело і радісно, значить, насправді вас чекає стабільність і фінансовий успіх.

Якщо ж довелося бачити поминки, наповнені горем і негативом, то і в житті не варто чекати перемог. Швидше за все, ви втратите велику суму грошей, або хтось із ваших близьких серйозно захворіє. Так чи інакше, але проблем і неприємностей не уникнути.

Поминали іншого?

До чого сниться уві сні бути на поминках померлої людини? Сонник вважає, що в реальності для вас настане чорна смуга. Постарайтеся підготуватися до проблем і дещо скоротити свої фінансові витрати. Однак з передрікання тлумача, слідом за цим буде успіх і благополуччя. Варто лише трохи потерпіти.

До чого сняться поминки живої людини? Даний сюжет служить обіцянкою, що все у вас і ваших близьких буде йти на відмінно.

Постарайтеся пригадати відчуття, які виникають у сні. Так, якщо у вас на душі було радісно й умиротворено, значить, наяву вас будуть супроводжувати успіх і удача.

Якщо ж ви не могли позбутися тривожного відчуття, то насправді доведеться зіткнутися з деякими проблемами, які скоро вирішаться самі собою.

Роздумуєте, до чого можуть снитися поминки родича? Якщо рідна вам людина насправді ще живий, то наяву йому визначено тільки хороше.

Довелося отримувати співчуття у сні? Насправді ви зможете взяти участь в грандіозному святі, де з усіх боків на вас будуть сипатися привітання.

По Міллеру

Сонник Міллера володіє власною думкою про поминках і похоронах уві сні. Якщо вам довелося бути присутнім на даному заході в день, коли було тепло і сонячно, то наяву у вас і ваших близьких не буде проблем зі здоров’ям. Крім того, вам у всіх справах буде супроводжувати удача.

Але якщо вони проводилися в похмуру і дощову погоду, то насправді ви не зможете уникнути невдач, хвороб і збитків.

Також сонник Міллера пояснює, що поминки незнайомої людини уві сні – це провісник несподіваних ускладнень у житті.

Довелося уві сні поминати власної дитини? Наяву будете жити в мирі та гармонії.

Інші тлумачення сну

Сонник XXI століття наполягає, що якщо уві сні бачили поминки, значить, насправді будете довго і щасливо жити.

Наснилося в них участь? В реальності вас чекає повернення до старих звичок.

Сонник Піфагора впевнений, що якщо уві сні ви виявилися на похоронах чи поминках, то наяву просчитаетесь в якійсь справі. Але не варто з цього приводу переживати. Слідом за невдачею послідує ще один щасливий шанс.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: