Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник потрапити у в’язницю до чого сниться?

Сонник потрапити у в'язницю до чого сниться?

Потрапити у в’язницю тлумачення сонника

Всім тим, кому довелося побувати у в’язниці, довгий час не вдається позбутися від неприємного осаду на душі. І це цілком зрозуміло. А ось що робити, якщо цей епізод бачив уві сні? З передрікання більшості сонників неприємностей насправді вам не уникнути. Однак є і відмінні тлумачення. У деяких випадках взяття під варту вважається сприятливим знаком. Хочете точно зрозуміти, до чого приснився побачений сюжет? Тоді всю увагу на деталі.

Думка Міллера

Сонник Міллера впевнений, що під голову тлумачення слід ставити психологічні причини. Тобто, якщо в сновидінні довелося потрапити в тюрму, значить, в реальності ви не готові брати на себе відповідальність і займатися серйозними справами. Вам слід, насамперед, звільнити свою свідомість.

А ось якщо у нічних мареннях ви все ж таки змогли вийти на волю, значить, і наяву зможете позбутися від усього поганого, що вам заважає жити.

Яка причина

Для того щоб підібрати найбільш точне передбачення сну, слід зрозуміти причину свого арешту в сновидінні. Сонник пояснює, до чого сниться арешт, таким чином. Якщо в сновидінні ви

Всі увагу на дрібниці

Побачили, ніби в сні ви злочинець? Постарайтеся з’ясувати, до чого сниться даний сюжет і мінімізувати свої втрати в реальності. Приміром, якщо в сновидінні вам довелося сидіти в камері в оточенні інших ув’язнених, то насправді доведеться зіткнутися з лицемірством і зрадою.

Якщо ви потрапили у в’язницю за бажанням, і начальник колонії ніяковіє перед вами, то, як вважає сонник, наявність корисних зв’язків дозволить вам реалізувати всі свої бажання.

Якщо бачите себе в ролі дрібного злочинця, що потрапив у в’язницю по дурості, чи то на думку Східного сонника слід більше уваги приділяти підказок,які дає доля. Дотримуючись їх, ви зможете уникнути багатьох проблем і неприємностей.

Арешт помилково

До чого сниться, ніби вас заарештували за помилку? Сонник Фрейда запевняє, що наяву знаходитесь у владі своїх страхів. Часто такий сон сниться тим, хто боїться свого першого сексуального досвіду.

Сонник Лоффа наполягає, що насправді вам слід розірвати всі відносини з персонажем, з-за якого потрапили під варту. Якщо ж у сні ви не бачите цього «доброзичливця», значить, підсвідомо не хочете його знати.

До небезпеки

Наснилося, ніби ви потрапили у в’язницю в якості відвідувача як на виставку? З передрікання Місячного тлумача наяву загрожує небезпека, але ви зможете її уникнути.

Привиділося, ніби берете участь в реаліті-шоу і вам необхідно терпіти тяготи арештантського життя? Якщо в сновидінні дійшли до фіналу, то вас чекає визнання і в дійсності. А от якщо ви зійшли з дистанції, значить, слід відкласти всі справи на потім.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: