Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник потрапити під дощ до чого сниться?

Сонник потрапити під дощ до чого сниться?

Потрапити під дощ тлумачення сонника

Як вважає сонник, потрапити під дощ у сні зовсім не страшно, а часом і корисно. Такий сон в деяких випадках прийнято вважати символом самовдосконалення і відродження. Але для того щоб точно розтлумачити, до чого сниться потрапити під дощ у сні, необхідно взяти до уваги всі деталі побаченого.

Основне тлумачення

Щоб підібрати найбільш точне тлумачення, сонник радить згадати, які відчуття ви випробували. Отже, якщо уві сні ви побачили

Думка Міллера

В сонник Міллера до чого сниться потрапити під дощ і побачити при цьому веселку, є таке тлумачення: наяву вас чекає величезне щастя. Самотнім людям подібний сон обіцяє щиру і палку любов.

До покупок

Наснилося, ніби ви потрапили під дощ і промокли? Літня гроза завжди віщує щастя й удачу в житті. І якщо вам довелося промокнути під літнім дощем, то в дійсності зможете придбати річ, про яку давно мріяли.

А ось промокнути під мрячним осіннім дощичком — менш сприятливий знак. Побачений сюжет віщує, що старі проблеми спливуть перед вами знову.

Зберігайте при собі таємниці

До чого сниться промокнути до нитки молодій жінці? Такий сюжет віщує, що ваше легковажне поводження не доведе до добра в реальному житті.

Якщо ж у сні ваша одяг не просто змок, але та виявилася дуже брудною, то на думку сонника насправді навколо вас будуть ходити брудні плітки. До того ж, якщо ви змокли під дощем, то за рекомендацією сонника повинні менше відвертими з малознайомими людьми, вони можуть використовувати ваші таємниці проти вас.

Уникнути неприємностей

Роздумуєте, до чого сниться, ніби ви потрапили під сильний дощ, але при цьому залишилися сухим? На думку сонника ви зможете уникнути серйозних проблем і неприємностей у реальному житті. Якщо ж у сновидінні привиділися струмені дощу, які не намочили вашу одяг, значить, насправді небезпечна хвороба обійде стороною.

До змін

Якщо уві сні привидівся сильна злива, то, швидше за все, на вас навалиться маса найрізноманітніших проблем, які потребують миттєвої реакції. У разі, якщо привидівся дощ, від якого ви змогли сховатися, то, на думку сонника наяву вам буде вподобу гідний супротивник.

До удачі

Якщо сниться, ніби ви потрапили під дощ, але змогли швидко знайти притулок і перечекати негоду під дахом, то в реальності будете мати нечуваний успіх у протилежної статі.

Довелося бачити грозу або чути її віддалені гуркоти, значить, брати участь у п’яних розбірках наяву. Якщо ж ви змогли уникнути дощу, то всі неприємності будуть обходити стороною.

Негатив

Якщо наснилося потрапити під крижаний дощ, то, як вважає сонник, незабаром сильно захворієте або дізнаєтеся шокуючу новину.

Прибуток і збитки

Приснився штормовий злива заливає ваш будинок, і вода при цьому була каламутною? Наяву ви не зможете уникнути неприємностей і збитків. Але якщо ллється вода виявилася чистою, то вам встановлено небувала прибуток.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: