Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник постільна білизна до чого сниться?

Сонник постільна білизна до чого сниться?

Постільна білизна тлумачення сонника

Постільна білизна, перш за все, асоціюється з відпочинком і інтимним життям. Довелося бачити уві сні постільна білизна? Можете розраховувати на яскравий роман, незвичайну зустріч або знайомство з цікавою і неординарною людиною. Постарайтеся пригадати в деталях, як виглядало постільна білизна з вашого сну. Від цього залежить, які саме почуття незабаром відчуєте щастя в сімейному колі або вибухонебезпечну і обпалюючий пристрасть з партнером. Окремі нюанси сновидіння допоможуть точно визначити, до чого сниться цей епізод, і підкажуть, як краще вчинити.

Чистота білизни

Фрейд вважає, що постільна білизна — це, насамперед, відображення жіночої сутності і сформованих сексуальних відносин.

До чого сниться чиста постільна білизна? Воно віщує гармонію і спокій у родинному житті, а також достаток і порядок в будинку. Якщо привиділися чисті нові простирадла, то наяву можете розраховувати на щиру любов і повагу до всіх членів родини.

Дмитро і Надія Зима впевнені, що свіжа постільна білизна, яким застелене ліжко — провісник духовної гармонії, а червоне і шовкове — нових взаємин і всепоглинаючої пристрасті.

Привиділося уві сні, ніби постільна білизна старе чи брудна? Насправді ви не зможете уникнути невдоволення, некрасивих сцен і скандалів. Будьте спокійні і терплячі. Лише зберігши самовладання, зможете пережити цей період з мінімальними втратами. Якщо на постільній білизні привиділися іржаві плями, готуйтеся до приїзду названих гостей.

Уві сні побачили рвані простирадла і підковдри? На думку сонника вони є провісниками невдач і проблем у житті,які позбавлять вас впевненості у власних силах і душевного спокою.

З передрікання сонника від «А» до «Я», якщо уві сні побачили порвані простирадла, можна надовго забути про кар’єрне зростання.

Купувати білизну

Сонник Фрейда детально розтлумачує, до чого може снитися покупка постільної білизни. Найчастіше подібний сюжет говорить про прагнення сплячого розірвати стосунки, що склалися. Швидше за все, сексуальне життя вам набридла, і ви хочете її дещо урізноманітнити.

Сниться, ніби хочете поміняти постільну білизну і вирішили придбати новий комплект? Незабаром разорвете поточні відносини і зустрінете більш гідного партнера для сексуальних ігор. Загальний сонник вважає, що якщо уві сні вам довелося купувати постільну білизну, значить, в реальності можете розраховувати на любовне побачення. Але якщо вам довелося його продати, то підготуйтеся до швидкого розставання.

Привести в порядок

Сучасний сонник вважає, що змінювати або купувати постільну білизну — до хвороби. Якщо ліжко уві сні довелося застеляти брудною білизною, то незабаром вам завдадуть серйозну образу або ж доведеться розплатитися за свої минулі провини. Довелося стелити шикарне і чуттєве білизну? Наяву вас чекає пристрасна ніч в обіймах чоловіка.

До чого сниться жінці гладити наволочки і підковдри? На думку сонника незабаром ви вирушите в тривалу подорож. Якщо уві сні акуратно складаєте постільні речі в шафу, то напевно в дійсності відрізняєтеся скупістю. Побачили уві сні рівні стопки постільної білизни? Ваше життя пройде в достатку.

Прання

Наснилося, ніби вам довелося уві сні прати постільну білизну? Ви передчуваєте наближення недуги, незабаром самопочуття трохи погіршиться.

Сонник вважає, що бачити уві сні велику купу настиранных простирадлом і підковдр, значить, наяву потрапити в тенета, розставлені шахраями. Білизняна кошик — це символ обману і шахрайства. Тому будьте насторожі.

Якщо вода після прання стала дуже брудною, отже, навколо вашої персони буде ходити безліч пересудів і пліток. Якщо ж вона залишилася чистою, то навколишні будуть вас поважати.

Довелося прати білизну в машинці і віджимати в центрифузі? Наяву у вас буде дуже багато справ і турбот. Фрейд вважає, що якщо уві сні вивішуєте білизну на мотузку, значить, в реальності не намагайтеся приховувати свої сексуальні досягнення. Сучасний тлумач дотримується думки, що дуже скоро ви отримаєте спадщину. Сонник від «А» до «Я» наполягає на конфлікті з партнером і попереджає: якщо довелося знімати сухе білизна з мотузки, то чекайте біди.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: