Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник постіль до чого сниться?

Сонник постіль до чого сниться?

Постіль тлумачення сонника

Які асоціації найчастіше викликає у нас ліжко? Найчастіше цей предмет інтер’єру навіває мрії про солодкому сні або хвилинах шаленої пристрасті. А що думає з цього приводу сонник? Згідно з його тлумаченням постіль у сон може передвіщати як неминучі події в майбутньому, так і відображати реальну ситуацію. Хочете з’ясувати напевно, до чого може снитися постіль? Сонник рекомендує згадати найдрібніші деталі побаченого сну.

Особливу увагу слід приділити тому, як саме виглядала ліжко. Була ліжко акуратно застелене, або ж все білизна валялося в художньому безладі. Також постарайтеся згадати, хто був з вами в ліжку — коханий, незнайомець або домашній улюбленець? Всі ці деталі дозволять більш точно інтерпретувати передбачення сонника.

Хто був у ліжку

Довелося бачити себе в ліжку? Даний сюжет на думку сонника має двоякий сенс. Так, якщо в нічних мареннях ви відчуваєте себе хворим, то, як вважає сонник, будете відмінно себе почувати в реальності. А ось якщо примарилось, що ви вивалюєтесь в ліжку, то в реальному житті спокій тільки сниться. Вам доведеться взяти на себе обов’язки по догляду за хворою людиною.

Згідно з думкою Малого Велесового сонника постіль — це символ, що передвіщає дорогу. І якщо в нічних мареннях вам приснилося прибирати постільна білизна, то незабаром підете в тривалу подорож.

Роздумуєте, до чого приснилося лежати з чоловіком в ліжку? Як стверджує сонник, якщо він виявився непривабливим для вас, то насправді доведеться випробувати почуття досади. За іншою версією тлумачення вас чекає важка хвороба, яка виявиться дуже недоречно.

На думку Психоаналітичного сонника, якщо в царстві Морфея вам довелося бачити колишнього чоловіка в ліжку, то, швидше за все, в реальності ви позбавлені сильного плеча і дуже маєте потребу в ньому. Так сильно, що готові йому пробачити все.

До чого сниться бачити в своєму ліжку чоловіка з іншою жінкою? Даний сюжет відображає ваші реальні страхи. Постарайтеся переключитися на щось інше і не забивати собі голову побоюваннями з приводу зради вашої половинки. Краще насолоджуйтеся кожною миттю, проведеним разом з коханим.

Якщо молодій людині довелося уві сні побачити себе в ліжку з іншим чоловіком, то наяву йому слід побоюватися нападок і нерозуміння з боку оточуючих. Жінці ж відповідно з тлумаченням, до чого сниться чужий чоловік в ліжку, слід підготуватися до сварок і конфліктів з партнером, приводом для яких стане дурні ревнощі.

Якщо самотній дівчині сниться бути з чоловіком в ліжку, то наяву їй належить вийти заміж. Якщо побачений чоловік їй неприємний, то заміжжя не принесе щастя. Напевно її чоловік буде відрізнятися склочним і навіть нестерпним характером.

На думку сонника відповідь на питання, до чого сниться бути в ліжку з хлопцем, є досить неприємним. Насправді вам слід проявляти терпіння і уникати помилок. В іншому випадку ви серйозно подпортите стосунки зі своїми рідними і близькими. А ось якщо уві сні привидівся в ліжку коханий, то ви цілком можете розраховувати на довірчі й серйозні з ним стосунки.

Довелося в ліжку чоловіка побачити сестру? Швидше за все, ваш коханий зараз під впливом сторонніх людей, і це позначається на ваших взаєминах, часом будучи причиною конфліктів і сварок.

Хочете зрозуміти, до чого сниться лежати в ліжку з дівчиною? Чоловікові такий сон передвіщає любовні спокуси, жінці — поява підступної і заповзятливої спокусниці.

Тварини в ліжку

Багато хто з нас дуже люблять знаходити у своєму ліжку живність. Особливо в разі, якщо там завелися комашки, павуки чи таргани. Тлумачення ж сну, до чого сняться в ліжку комахи, також не принесе моральне задоволення сновидінню. Такий сон обіцяє тому, хто спить лише лицемірство і користь друзів.

Як вважає сонник, тарган уві сні — це провісник прибутку. Тому на питання, до чого сняться таргани в ліжку, є така відповідь: до появи впливового покровителя у жінки або надбавку до зарплати у чоловіка.

Тлумачення, до чого сняться мурахи в ліжку, може бути різним. Так, якщо на своєму ліжку ви знайшли дохлих мурах, то в дійсності не зможете уникнути спілкування з якимсь відомим персонажем. Якщо ж мурашки повзали по ліжку і по вас, то дуже скоро вам посміхнеться удача, а проблеми і неприємності припиняться самі собою.

Сонник вельми негативно розтлумачує, до чого сняться в ліжку клопи. На його думку ці комахи віщують лише хвороби і неприємності.

Найчастіше змія зв’язується з підлістю і підступністю. Якщо ж привиділася змія в ліжку, то в повсякденності ви повинні побоюватися удару в спину від самого близького і рідного для вас людини — вашого коханого.

Кіт у ліжку тлумачиться сонником неоднозначно. Якщо у нічних мареннях вам неприємно поруч з таким сусідом, то в дійсності слід остерігатися підступу, який буде будувати близька вам людина нишком. Але якщо ви цілком задоволені, гладите кота, а він лащиться, значить, в реальності можете розраховувати на приємний презент від коханої людини.

До чого сниться, ніби в ліжку завелися миші? Сонник вважає, що наяву вам доводиться розраховувати тільки на брехню і брудні плітки, які розпускає близька вам людина. Постарайтеся зберігати таємниці при собі, навіть улюблений може виявитися ворогом.

Кобра в ліжку для юної дівчини — це дуже поганий знак. Швидше за все, в реальності її образить і оклевещет чоловік, до якого вона відчуває почуття. А якщо змія її і зовсім вкусила, то розрив з коханим буде супроводжуватися скандалами і сварками.

Приснилася мокра постіль? Сонник радить розібратися, що послужило причиною для цього. Якщо у ліжко написав малюк, то насправді вам доведеться доглядати хворого. Втім, нарікати не станете. Якщо ж у ліжко помочився сплячий, то хвороба вразить його самого. Втім, вона швидко відступить. Щоправда, це стане можливим лише в разі повної відмови від шкідливих звичок.

Намагаєтеся знайти передбачення, до чого сняться голки в ліжку? Швидше за все, партнер постійно вас підбиває, намагаючись вколоти «за живе». Обміркуйте свої вчинки. Можливо, ви ведете себе неналежним чином або часто свою половинку ображаєте різкими висловлюваннями.

До чого може снитися постіль, обмазана медом? Сонник вважає, що вам крупно повезло. Якщо в реальності у вас виникли проблеми зі здоров’ям, то наяву можете розраховувати на повне одужання. Якщо ж зі здоров’ям все в повному порядку, то незабаром у вас з’явиться можливість значно поліпшити добробут.

Дії

Сонник Міллера вважає, що якщо постіль сниться хворому, то він незабаром відчує себе значно гірше. Якщо уві сні примарилася кришталево чиста і біла постіль, то в дійсності встановлено зміни на краще.

Юна дівчина, яка застеляв постіль уві сні, незабаром зустріне свою половинку. При цьому її коханий буде схильний до авантюр і зможе урізноманітнити її життя.

Якщо уві сні стелити постіль довелося чоловікові, то в реальності йому доведеться переїхати. І, як вважає Велесов сонник, переїзд буде вимушеним.

Наснилося, ніби постіль ви заправляєте невміло, і вона залишається прибрана? Даний сюжет служить попередженням. Постарайтеся всі таємниці приховувати ретельніше. Велика ймовірність того, що ваші провини стануть надбанням громадськості.

Як вважає сонник, прибирати постіль уві сні, значить, приймати важливе рішення в житті. Постарайтеся все зважити і ретельно обміркувати, щоб уникнути неприємних наслідків надалі.

Покривало на ліжку — це символ того, що доведеться щось приховувати. І якщо покривало уві сні було порізане або порвано, значить, не зможете приховати свої таємниці. За іншою версією тлумачення наяву ви не зможете уникнути фінансового краху.

Побачили невинно чисту постіль? На думку тлумача це дуже поганий знак. Він віщує смерть близької людини. А якщо приснилася лікарняне ліжко, виходить, у реальному житті вас вразить важка хвороба.

Кров на ліжку для заміжньої дами — це перша ознака подружньої зради. Чоловікові такий сон віщує поповнення в сімействі. Можливо, це ознака вагітності дружини або сестри.

З передрікання тлумача Хассе брудна постіль — провісник невиліковної хвороби. При цьому хвороба може вразити одразу кількох людей з близького оточення сновидця.

Жіночий тлумач пояснює, що лежати в чужому ліжку і бути в незнайомому будинку — символ того, що скоро на вашому порозі виявляться непрохані гості.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: