Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник посуд до чого сниться?

Сонник посуд до чого сниться?

Посуд тлумачення сонника

Посуд в реальному житті викликає різні асоціації. Для господинь вона символ домашніх справ і заготовок, для молодят — предмет, який може бути розбитий на щастя, для інших — провісник смачної трапези. А до чого може снитися посуд? На цей рахунок думка сонників розходяться. І щоб знайти розумне передбачення, необхідно врахувати найдрібніші особливості привидевшегося сюжету.

Для початку пригадайте, які конкретні дії ви робили з посудом: мили, переставляли або ж навмисно били? Також велике значення для тлумачення сну має матеріал, з якого вона була зроблена, її зовнішній вигляд, якість і ступінь чистоти. Проаналізувавши всі нюанси, ви зможете знайти відповіді на запитання. І сонники в цьому допоможуть.

Бачити посуд

До чого сниться бачити посуд, ніби вона повністю розбита? Сонники вважають, що наяву ви не зможете уникнути конфліктів у родині. Всі вони будуть спровоковані побутовими проблемами. Постарайтеся більше уваги приділяти рідним і близьким, а також брати на себе частину обов’язків. Ви самі здивуєтеся, наскільки менше залишиться приводів для суперечок.

Роздумуєте, до чого приснилася посуд, начищене до блиску? Сонник Міллера впевнений, що в дійсності будете жити в достатку. Однак не варто сидіти склавши руки. Адже для того, щоб в будинку було все необхідне, слід прикладати елементарні зусилля.

А до чого може снитися битий посуд? Сонник Домогосподарки пояснює, що наяву відчуєте короткочасне щастя. Однак цього буде досить, щоб залишити у вашій душі слід на все життя.

Довелося уві сні бити посуд? Народженим навесні даний сюжет може передвіщати серйозний скандал. Постарайтеся до нього морально підготуватися і не сприймати в багнети все, що вам підносить доля. Пам’ятайте, що рідним і близьким можна пробачити багато чого.

До чого сниться, ніби посуд б’ється, вислизаючи прямо з ваших рук? Сонник вважає, що все, чого змогли досягти в останній час, буде зруйновано. Незабаром в житті почнеться чорна смуга, перервати яку зможете, якщо обуздаете свою імпульсивність.

Привиділося, ніби посуд була розбита невипадково? Ніби ви спеціально били її об підлогу? Якщо робили це «на щастя», то в повсякденності у всіх справах і починаннях будете успішні.

Хочете зрозуміти, до чого сниться купувати посуд? Як вважає сонник Чжоу-Гуна, вас чекають серйозні зміни, які торкнуться не тільки особисте життя, але і кар’єру. Є ймовірність, що, помінявши сферу діяльності, ви зможете досягти успіху і незабаром почнете заробляти значно більше грошей.

Сонник XXI століття також пояснює, до чого може снитися купівля посуду. На його думку, якщо предмети посуду вибираєте з любов’ю, довго підбираючи і не прицінюючись, то наяву будете дуже щасливі і задоволені своєю сім’єю.

Езотеричний сонник докладно пояснює, до чого сниться миття посуду. Згідно з його прогнозом насправді ви перенапружені. Вам необхідно переключиться на що-небудь інше. А ще краще — влаштувати позапланову відпустку. В іншому випадку не зможете уникнути нервового зриву.

Приснилося дарувати посуд своєму начальству? Сонник вважає, що незабаром вам підвищать зарплату. Якщо ж презент був адресований близькій людині, то незабаром відносини в сім’ї значно покращаться.

Примарилось уві сні прибирати посуд зі столу? Для жінки цей сон є несприятливим. Як пояснює сонник, біль і сум’яття в душі зробили вас дуже вразливою. А якщо довелося уві сні і зовсім мити посуд, то, швидше за все, насправді вас хочуть ввести в оману. Незабаром обман розкриється, і ви відчуєте сильне розчарування. На думку сонника вам потрібно морально підготуватися до отримання поганих звісток.

З чого зроблена

Довелося уві сні бачити посуд доглянутою і красивою? Сонник вважає, що незабаром зможете налагодити стосунки зі своїми близькими. Якщо ж у сні пригрезились тарілки зі сколами і тріщинами, то неприємностей і розладу в сім’ї не уникнути.

Передбачення, до чого сниться кришталева посуд, свідчить про те, що вам доведеться незабаром приймати життєво важливе рішення. Постарайтеся не поспішати і оцінити всі можливі наслідки зробленого вибору.

З передрікання Жіночого тлумача те, до чого може снитися чистий посуд, вам дуже сподобається. Зараз саме час починати нові проекти і йти до намічених цілей. Сонник запевняє, що все у вас буде виходити.

Роздумуєте, до чого привиділася порцеляновий посуд? Якщо уві сні бачили акуратні чашечки, то з передрікання сонника вас чекають приємні посиденьки з друзями. А в разі, якщо пригрезились тарілки, то наяву не зможете уникнути сварок і конфліктів зі своїм коханим. Якщо жінці довелося розписувати порцелянові дрібнички, то в її будинку буде панувати затишок і достаток.

Сниться бачити нову посуд ще упаковану? Сонник стверджує, що в особистому житті можуть початися неприємності. Швидше за все, ви мало часу приділяєте своїй половинці. Якщо не виправитеся найближчим часом, то розриву уникнути не вдасться.

До чого сниться молодій жінці немитий посуд? Такий сюжет досить несприятливий і свідчить про те, що побутові проблеми і втома сплячої можуть привести її до нервового зриву. Вам необхідно в що б те ні стало влаштувати собі повноцінний відпочинок. Він допоможе прийти в себе і відновити сили.

Порожній посуд на думку сонника — поганий знак. А якщо вона привиділася на святковому столі, значить, в реальності у вас серйозні фінансові проблеми. Відчуваєте голод уві сні, але бачите лише порожню тарілку? Сонник впевнений, що вам слід перебороти свої шкідливі звички.

Якщо юна дівчина бачить у сні магазин посуду, то наяву їй призначено вдалий шлюб. І в її сім’ї буде достаток, і чоловік буде носити на руках. Але якщо в магазині наснилися порожні полиці, то реальність не принесе нічого крім занепаду і розчарування.

Побачили білу посуд? Це вельми сприятливий знак. Особливо передбачення актуально для заміжніх дам. Напевно незабаром вашого чоловіка чекає кар’єрний ріст і, як результат, значне підвищення зарплати. Французький тлумач пояснює, що срібний посуд у сні — провісник зустрічі з впливовим покровителем.

Скляний посуд також віщує зміни на краще. У вашій сім’ї запанує спокій, а в домі достаток. Побачили красивий посуд, розписану в Гжельском стилі? Наяву ви не задоволені своїм життям. Однак, якщо домашня начиння розписана красиво, але без чіткого малюнка, то зможете все незабаром виправити і домогтися бажаного.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: