Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник погладшати до чого сниться?

Сонник погладшати до чого сниться?

Погладшати тлумачення сонника

Для багатьох погладшати в реальності — це проблема, яка викликає масу негативних почуттів. Однак сонники вважають, що якщо ви одужали у сні, означає, що наяву встановлено тільки позитивні зміни. Найчастіше подібний сюжет є передвісником багатства. Зрозуміти, до чого точно сниться подібний стан, можливо, якщо врахувати всі деталі сну.

Краще схуднути

Якщо уві сні довелося погладшати людині, який в реальному житті має нормальну вагу, то з передрікання сонника він може отримати серйозну травму. Якщо ж сплячий побачив себе повним уві сні, а в житті він так і схильний до зайвої ваги, то цей сюжет слід вважати попередженням. Сонник намагається донести до вашої свідомості думку про необхідність схуднути в дійсності.

Довелося бачити себе товстим уві сні? Сонник пояснює, що наяву ви переїдаєте, і вам слід дотримуватися здорового способу харчування. В іншому випадку не уникнути ожиріння.

До вістям

До чого сниться, ніби ви потовстіли і вирішили терміново худнути голодуванням? У реальному житті у вас почнуться серйозні проблеми зі здоров’ям.

Довелося спостерігати за незнайомою людиною уві сні, переедающим і повним прямо на очах? Незабаром вам належить відправитися в світське суспільство. На думку сонника спілкування з багатими і знаменитими, безумовно, піде вам на користь.

Якщо ж у сні приснилося об’їдатися і повніти, то насправді вам слід суворо контролювати своє почуття нестриманості. Зокрема, прагнення знати все і про всіх.

Думка Міллера

Сонник Міллера розтлумачує, до чого може приснитися погладшати, таким чином. Наяву вас чекають зміни на краще. Якщо ж у сні вам довелося бачити і інших товстунів, то в реальності ви можете розраховувати на процвітання і благополуччя.

До подолання неприємностей

До чого може снитися подібне бачення чоловікові? Якщо представнику сильної статі довелося уві сні сильно погладшати, то напевно в реальності його в чому-то звинуватять. Запасіться терпінням, все окупиться сторицею.

Якщо чоловікові привиділося в нічних мареннях, ніби він погладшав, значить, наяву його буде супроводжувати успіх і повагу оточуючих. Але от якщо ви побачили уві сні надто товстий живіт при стрункої фігури, то вам доведеться долати різні неприємності. Що, втім, вам по плечу.

Ігри підсвідомості

До чого сниться жінці надмірна повнота? Сонник вважає, що, насамперед, побачений сюжет є відображенням вашої боязні набрати зайву вагу. Напевно ви просто вважаєте свою фігуру недосконалою.

Довелося побачити раптову повноту? Жінці такий сон передвіщає розрив відносин з партнером. Якщо жінка уві сні розповніла і задоволена своїм зовнішнім виглядом, то наяву у неї все буде просто чудово.

До визнання

Наснилося, ніби у вас располнело особа? Незабаром ви отримаєте підвищення. Крім того, при бажанні можете отримати визнання і повагу в суспільстві. Повне і розпашіле обличчя уві сні на думку сонника — це символ удачі і благополуччя.

Тільки хороше

Точне тлумачення сну залежить від того, яка частина тіла сплячого набула більш округлі форми. Отже, якщо уві сні у вас потовстіли

Привидівся товстий дитина? Як правило, добродушний товстун дитина завжди обіцяє успіх і щастя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: