Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник поцілунок в губи з хлопцем до чого сниться?

Сонник поцілунок в губи з хлопцем до чого сниться?

Поцілунок в губи з хлопцем тлумачення сонника

Поцілунок з чоловіком або хлопцем — це чуттєве і, безумовно, хвилююче дію і уві сні, і в реальному житті. Дівчині такий сон з передрікання сонника віщує нове знайомство. Заміжній жінці — зраду і зраду чоловіка. Хочете знати, до чого сниться поцілунок в губи з хлопцем? Всі увагу на деталі.

Думка Міллера

На думку сонника Міллера тлумачення сну про поцілунок в губи з хлопцем залежить від багатьох обставин. Якщо жінці довелося уві сні цілувати свого коханого, то в реальному житті між ними є міцна духовна зв’язок. Якщо ж дівчині наснилося, ніби вона цілувалася з шанувальником і її застали за цим заняттям, то насправді їй слід проявляти обережність і пильність. В її оточенні багато уявних друзів, плетущих інтриги за її спиною.

Цілуватися зі знайомим

Сонник Медеи розтлумачує, до чого сниться поцілунок в губи зі знайомим хлопцем? На думку тлумача даний епізод слід, насамперед, вважати символом завершення. Наснилося, ніби вас поцілував знайомий? Швидше за все, в реальності ви будете з ним не дуже дружні. Довелося уві сні цілувати в уста свого ворога? У повсякденності ви відновите ворожнечу з цією людиною.

Тлумачення для чоловіків

Примарилось, ніби іншої взасос цілував вашу кохану? Як вважає сонник Лоффа, наяву ваша жінка вам невірна. До чого сниться, що обраниця цілується з іншим? Сонник всіх Закоханих вважає, що в реальності ви недостатньо приділяєте уваги і любові своїй дівчині, і вона це відчуває. А ось за прогнозом Єврейського сонника цілуватися з іншим чоловіком — до ворожнечі з даними людиною в реальному житті.

Поцілунок з незнайомцем

Сучасний тлумач пропонує своє тлумачення, до чого сниться цей епізод. На його думку, якщо уві сні вам довелося:

Цілуватися з колишнім

Довелося уві сні бачити себе в обіймах колишнього? Сонник упевнений, що, не дивлячись на розрив, ваша духовна зв’язок з колишнім коханим не перервався. За іншою версією наяву ваш обранець не думає про вас, а ви самі шукаєте привід для нових зустрічей.

Психоаналітичний тлумач впевнений, що незабаром ваше особисте життя зміниться. І цей сюжет слід сприймати як якесь прощання з минулим.

Пророкування Фройда

Сонник Фрейда також пояснює, до чого сниться подібний епізод. На його думку наяву вам дуже не вистачає уваги з боку протилежної статі. Ви мрієте, щоб перед вами схилялися, і носили на руках, марите романтичними зустрічами і різними проявами нерозсудливої любові. Сонник радить змінити свою поведінку, адже в певних колах вас вважають досить легковажною обличчям.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: