Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник поцілунок небіжчика до чого сниться?

Сонник поцілунок небіжчика до чого сниться?

Поцілунок небіжчика тлумачення сонника

Тлумачення, до чого сниться поцілунок небіжчика, є дуже несприятливим. Сонник пророкує «смутний» час — тривоги і розчарування, біди й печалі. Але не варто відразу засмучуватися. Точне передбачення залежить від багатьох деталей, що вимагають ретельного аналізу.

Думка Міллера

Сонник Міллера дуже негативно ставиться до подібних картин уві сні. Він вважає, що поцілунок небіжчика — символ несприятливий і не може принести тому, хто спить нічого, крім прикрості й неприємностей. І якщо в сні вам приснилося подібний сюжет, то підготуйтеся до проблем і критичних ситуацій. Крім того, особливу увагу приділіть власної безпеки. Пильність і обережність в цей час не завадять. Тримайте свої секрети і плани при собі. Не ввязываейтесь в сумнівні заходи.

Коротка трактування

Відповідь на питання, до чого сниться поцілунок небіжчика, залежить від того, хто був об’єктом почуттів і до якої частини тіла торкалися губами. Отже, якщо уві сні:

«Живий» небіжчик

До чого може снитися поцілунок небіжчика, який в реальному житті живий і здоровий? Циганський сонник вважає, що якщо уві сні ви цілуєтеся з померлим другом, насправді живим, то наяву можете розраховувати на удачу, а ваш друг — на триваліше життя.

До втрати ілюзій

Роздумуєте, до чого сниться поцілунок небіжчика, який є померлим не тільки в нічних мареннях, але й наяву? Сонники в даному питанні дещо розійшлися в думці. Так, сонник Лоффа вважає, що ви марно витрачаєте свій час і живете мріями та ілюзіями. Це передбачення актуально, перш за все, якщо вам довелося бачити в сні поцілунок небіжчика в лоб. А от Східний тлумач наполягає, що даний сюжет передвіщає вам життєву кмітливість і навіть ясновидіння.

До поганого самопочуття

До чого сниться, ніби покійний чоловік цілує вас і в губи, і шию, і щоки? З передрікання сонника міс Хассе вам слід краще стежити за власним здоров’ям. Але якщо ви бачите, ніби в образі вашого чоловіка з’явився незнайомець, який прагне вас поцілувати і в щоки, і губи, то слід бути гранично обережним у виборі партнера для своїх сексуальних ігор.

На думку сонника Білого Мага поцілунок небіжчика, який є для вас колишнім чоловіком, здатний принести у ваше життя серйозні проблеми зі здоров’ям. Дане тлумачення актуально, якщо ви в реальності пережили бурхливий розставання, а уві сні маряться різні «ніжності». У разі, якщо в минулому ви розійшлися без істерик, і цілує вас колишній наче ненароком, то в реальності вам боятися нічого.

До непорозумінь

Тлумачення, до чого сниться поцілунок з померлою матір’ю або бабусею, є у Місячного і Весняного сонників. На їхню думку, якщо уві сні ви цілували бабусю або мати, то наяву зможете примиритися з рідними. Але якщо вас цілували вони, то чвар і конфліктів з рідними уникнути не зможете.

Наснилося, ніби батько поцілував вас в щоку? Намагайтеся більше уваги приділяти стосункам з рідними, тоді і конфліктів між вами не буде. Побачили, ніби поцілунок батька був повітряним? Постарайтеся зберегти те, що маєте.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: