Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник поцілунок в шию до чого сниться?

Сонник поцілунок в шию до чого сниться?

Поцілунок в шию тлумачення сонника

Поцілунок в шию — це дуже інтимний жест,який може бути дуже різним. Сонники в більшості своїй вважають, що він є проявом любові і пристрасті. Однак точне тлумачення, до чого сниться поцілунок в шию, залежить від багатьох деталей.

Приснилося торкатися губами шиї дорогого вам людини? Сонник вважає, що ваші стосунки побудовані на взаємній почуття і симпатії. Якщо ж подібний жест ви отримали від незнайомця, значить, наяву життя піднесе чимало сюрпризів.

Пророкування дівчатам

До чого сниться самотньої дівчини поцілунок в шию? Сонник впевнений, що саме час визначитися з життєвими принципами і вирішити, що важливіше: швидкоплинні романчики або зустріч зі своїм єдиним.

Якщо заміжній жінці довелося уві сні цілувати в шию незнайомого чоловіка, то, швидше за все, в реальності у неї в сім’ї виникли проблеми. Постарайтеся обговорити з чоловіком ситуацію і розібратися у всіх негараздах. В іншому випадку ви не зможете викинути зі своєї голови думки про зраду.

Молодій дівчині, яка має в реальному житті хлопця, тлумачення сну, до чого приснився поцілунок в шийку, подарує багато позитивних емоцій. Наяву ваш молодий чоловік зробить все можливе, щоб відносини перейшли на більш серйозний рівень.

Пророкування чоловікам

До чого сниться чоловікові цілувати свою обраницю уві сні в шию? Подібний сюжет говорить про те, що у ваших стосунках панує спокій, взаєморозуміння і щирість. За іншою версією тлумачення ви відчуваєте сильне сексуальне бажання до своєї половинці і навіть уві сні не можете його вгамувати.

Приснився поцілунок в шию від незнайомки? Сонник впевнений: наяву ви зустрінете чуттєву особу, яка стане для вас чудовою музою, але ненадовго. Якщо ж у рисах спокусниці знайшли схожість з людиною, який знайомий в реальності, то напевно вас чекає запаморочливий роман з даним персонажем.

Бачити поцілунок з боку

Примарилось бачити в сні, як інша цілує вашого коханого? Наяву ви можете втратити довіру свого коханого. Сонник радить не експериментувати у відносинах і менше давати приводів для пліток своїм подругам.

Побачили, як ваш хлопець цілує іншу? Можливо, він не такий вірний, як вам хотілося б. Напевно близькі і тривалі стосунки — це не його коник.

Фрейд вважає, що якщо чоловікові довелося бачити поцілунок в шию своєї коханої від іншого чоловіка, значить, в сексуальних відносинах сновидець недостатньо часу приділяє прелюдії.

Наснилося, ніби в царстві мрій ви цілуєте свого ворога в шию? З передрікання тлумача у вашому близькому оточенні ховаються вороги і недоброзичливці. Незабаром представиться можливість побачити справжнє обличчя своїх «друзів».

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: