Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник поцілунок в щоку до чого сниться?

Сонник поцілунок в щоку до чого сниться?

Поцілунок в щоку тлумачення сонника

Поцілунок в щоку на думку сонника — це вельми сприятливий символ. Він підтверджує теплі стосунки між людьми і обіцяє тільки сприятливі події. Приміром, ви зможете успішно подолати всі труднощі, що звалилися на голову. Однак сонник часом пропонує й інше тлумачення. Для того щоб точно відповісти на питання, до чого сниться поцілунок в щоку, необхідно врахувати всі особливості побаченого. А саме: дарували ви поцілунок або, навпаки, отримували його, були сторонніми спостерігачем або ж обличчям.

Коли цілує іншого

До чого сниться дівчині, ніби її хлопець цілує іншу в щічку? Неважливо, в яку частину тіла ваш коханий поцілував іншу жінку. Сонник радить бути насторожі. Можливо, ваш партнер не звик зберігати вірність. Не варто у відносинах з чоловіком покладатися лише на власні почуття. І якщо у вас є хоча б найменші підозри, постарайтеся з’ясувати, наскільки вони обгрунтовані.

Довелося бачити, ніби діти цілують один одного в праву і ліву щоку? Цей сон слід вважати сприятливим. Він обіцяє вам тихі сімейні радощі. Крім того, сонник передвіщає безліч приємних несподіванок.

Тлумачення, до чого сниться поцілунок в щічку від незнайомої людини, свідчить, що в реальності чекають самотність і смуток. Ви будете з боку спостерігати за чужим щастям, а про власне забудете. Пам’ятайте, що за своє місце під сонцем треба боротися, а не сидіти склавши руки.

Дарувати поцілунки

Довелося уві сні цмокнути подругу при зустрічі? У реальному житті чекають щастя, радість і веселощі. Побачили, начебто цілуєте маму уві сні? Можете сміливо розраховувати на успіх у справах і особистому житті. Крім того, зможете примиритися з родичами, з якими посварилися. Іншими словами, у вашому житті настає біла смуга.

У разі, якщо приснилося цілувати брата або сестру, то наяву чекають дружні відносини і приємне проведення часу. Згідно прогнозу, до чого сниться, ніби ви поцілували дитини, деякі ваші вчинки викликають глузування з боку оточуючих.

Пригрезился дружній поцілунок в щічку або чоло? Наяву з’являться проблеми у спілкуванні з друзями та знайомими. Постарайтеся бути терпиміше до інших і не розкидатися грубими словами. Також тлумач рекомендує прораховувати всі можливі наслідки від дій.

Хочете точно знати, до чого сниться поцілувати діда або бабу? На думку сонника наяву можете серйозно захворіти. Довелося уві сні поцілувати неприємного вам людини або навіть ворога? У реальному житті з’явиться шанс примиритися з усіма своїми недругами.

Довелося уві сні цілувати чиюсь фотографію або портрет? Напевно до даного персонажу ви дуже погано ставитеся до реальності. При цьому спектр почуттів може варіюватися від легкої образи до бажання зіпсувати життя кривдникові.

Поцілунки для вас

До чого сниться отримати поцілунок в щоку від чоловіка? Сонник вважає, що наяву встановлено сильна любов і навіть пристрасть об’єкта, з якою вам поки невідомий. Проте в недалекому майбутньому ви зустрінете свого ідеального партнера, з яким буде об’єднувати дуже багато — звички, інтереси. Наяву зможете швидко знайти спільну мову і вже після кількох зустрічей відчуєте небажання розлучатися ні на мить. Сонник впевнений, вас чекає довге і щасливе спільне життя.

До чого сниться, ніби отримали поцілунок від приятеля? Сонник впевнений, що в реальному житті між вами існують розбіжності, які заважають спілкуванню. Крім того, велика ймовірність неминучого розриву у відносинах. Занадто багато сварок і конфліктів між вами.

Отримали поцілунок в щоку від однокласника? Наяву друзі нададуть допомогу і підтримку, варто лише попросити. Довелося бачити, як вас цілує ворог? Будьте обережні. Ваші вороги не дрімають і готові в будь-який момент зробити капость.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: