Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник поцілунок до чого сниться?

Сонник поцілунок до чого сниться?

Поцілунок тлумачення сонника

Воістину захоплююче видовище і неповторне відчуття – поцілунок. Ви напевно погодитеся, що відчувати присмак інших губ, немов зануритися в потойбічний світ. Таким чином ми пов’язуємо себе з людьми і забути їх стає майже неможливо. Тому, якщо вам приснився поцілунок уві сні, то ви зобов’язані розтлумачити, до чого він сниться, інакше побачене і його значення пройде повз вас. Сонник – мудрий порадник і найкращий друг. Він ніколи не збреше, а навпаки, застереже і спрямувати в потрібне русло.

Цікавитеся, до чого сниться поцілунок у сні? Сонник обіцяє, що в дійсності ви не залишитеся без уваги з боку осіб протилежної статі. Однак точне передбачення слід підбирати з урахуванням того, який тип поцілунку вам привидівся.

Місце поцілунку

До чого сниться поцілунок в щічку, який, загалом-то, ні до чого не зобов’язує? Сонник розтлумачує, що цей сон є перевертнем і віщує, що в повсякденності у вас є «борги» перед людиною сновидіння. Зараз ви роздумуєте, яким чином його віддячити за надану допомогу.

У разі, якщо уві сні поцілунок в щоку подарували саме ви, то, швидше за все, і насправді прагнете висловити своє дружнє ставлення до персонажа, якому явно симпатизуєте. На думку сонника дуже скоро зустрінетесь з цією людиною і приємно проведете час.

Для того щоб розтлумачити, до чого сниться поцілунок в шию, необхідно пригадати, в якому столітті ми живемо. Сьогодні жінка може без докорів совісті проявляти ініціативу і відкрито виражати свої почуття. А найчастіше її рішучу поведінку і зовсім викликає несхвалення з боку оточуючих. Цей сон — це символ того, що ви повинні більш активно діяти у відносинах з чоловіками.

Приснився поцілунок в лоб? Наяву ви зможете успішно реалізувати всі свої проекти. Хочете знати, яка саме сфера дасть найкращий результат? Сонник рекомендує згадати всі деталі в побаченому сюжеті.

Сонник вважає, що в дійсності ви ставитеся до тих людей,які люблять вухами. Вам життєво необхідні компліменти і освідчення в почуттях. Однак, побачивши такий сон, повинні стати обережнішими. В іншому випадку пропустіть щось дійсно важливе.

Розмірковуючи, до чого сниться поцілунок з мовою, згадайте те почуття ейфорії, що охоплює при цьому дії. Сонник впевнений, що зараз ви не бажаєте розставатися з цим почуттям, живете мріями і повітряними замками. Ви повинні переглянути своє ставлення і до життя, і зняти з себе нарешті рожеві окуляри.

Хочете знати, до чого сниться поцілунок у руку, і що він принесе у вашу дійсність? Сонник припускає, що цей сон слід вважати попередженням. Не вступайте наяву в сумнівні зв’язки, уникати авантюр і ризикованих проектів. Адже навіть найменша помилка може призвести до вельми сумних наслідків.

Поцілунок в очі — це символ ніжної любові, зворушливості і романтики. Сонник віщує, що він, насамперед, говорить про платонічне кохання і щирому почутті. І якщо дівчині наснилося у сні, ніби партнер губами до її очей, значить, він хоче опинитися її покровителем.

Привидівся поцілунок в груди? Сонник запевняє, що в реальності партнер ідеально вам підходить і готовий подарувати масу непередаваних відчуттів. У вашій парі буде панувати гармонія, повага і розуміння.

Відповідаючи на питання, до чого сниться поцілунок в спину, сонник радить проявити твердість характеру. Ви повинні у що б то не стало піти наперекір обставинам і взяти ситуацію під свій суворий контроль. В іншому випадку чекають серйозні неприємності. Згадайте про це, коли присниться, що хтось торкається губами до вашої спині.

У випадку, якщо вам пригрезился поцілунок в плече, можете спокійно видихнути. Сонник впевнений, що всі ваші неприємності закінчаться, і зможете вийти зі складної ситуації з мінімальними втратами. І якщо вам примарилось в сновидінні, ніби хтось торкається губами плеча, то незабаром знайдете впливового покровителя, який буде опорою.

Привиділося, ніби подарували чуттєвий і несподіваний поцілунок в живіт? Сонник упевнений, в особистому житті у вас буде все відмінно. Вас чекають нові відносини, які подарують безліч прекрасних миттєвостей.

Хочете зрозуміти, до чого сниться поцілунок в голову? Побачений сюжет говорить про вашу постійної потреби бути комусь потрібним і відчувати турботу про власну персону. Сонник впевнений, що ви хочете знайти собі партнера, який буде розуміти і допомагати у всіх справах і починаннях.

Приснилося зловити поцілунок у потилицю? Сонник впевнений, що в повсякденності ви зможете отримати не тільки масу позитивних емоцій, але і в разі необхідності дружню підтримку і участь.

Поцілунок з персонажем

До чого сниться поцілунок з одним в сновидінні? Сонник розтлумачує, що в повсякденності вам дуже не вистачає взаєморозуміння. Постарайтеся позбутися від розбіжностей, які заважають вашому спільному спілкування. Адже відносини так просто «перезавантажити». Для цього необхідно лише взаємне бажання.

Психологічний сонник детально розтлумачує, до чого може приснитися поцілунок одного. На його думку незабаром ви будете розлучені. Цьому посприяє виникла сварка або непереборні обставини.

Якщо приснився поцілунок з другом, який відноситься до осіб протилежної статі, то, швидше за все, ви мрієте про те, щоб ваші стосунки переросли у щось більше. Підсвідомо ви розумієте, що кращого партнера просто не знайти.

Пригрезился поцілунок з подругою? Ймовірно, в повсякденності ви відчуваєте між собою особливу духовну зв’язок. Приміром, розумієте один одного з одного погляду. Крім того, ви постійно відчуваєте необхідність в спілкуванні, вам не вистачає часу, щоб все обговорити.

Поцілунок з дівчиною з передрікання сонника є сном-перевертнем. Якщо дівчина була непривабливою, то в реальності можете розраховувати на зміни на краще. А ось красуня, як правило, віщує проблеми і неприємності.

До чого сниться поцілунок з хлопцем? Якщо у нічних мареннях молодий чоловік був гарний собою, то, швидше за все, вам дуже не вистачає інтересу з боку протилежної статі. А якщо хлопчик і зовсім виявився маленьким, то з передрікання сонника наяву вас чекає приємний сюрприз.

Привидівся поцілунок з незнайомцем? Насправді вам дуже не вистачає живого спілкування у взаєминах з друзями та подругами постійно виникає непорозуміння. Постарайтеся виправити виникли труднощі, в іншому випадку будете кидатися в обійми до першого зустрічного.

Зрозуміти, до чого сниться поцілунок зі знайомим, на думку сонника можна. Цей сон слід вважати попередженням. Наяву ви можете легко вступити в зв’язок на стороні. Вам навіть не доведеться нічого для цього робити, шанувальники чекають на кожному розі.

Пригрезился невинний поцілунок з коханим? В реальності зможете несподівано для себе отримати солідну матеріальну вигоду. А от на особистому фронті буде все спокійно. Лише зрідка повний штиль буде змінюватися невеликими коливаннями.

На питання, до чого приснився поцілунок з чоловіком, також відповість сонник. З передрікання тлумача у вашому сімейному житті пануватиме спокій і гармонія. Постарайтеся пронести свої почуття через роки.

Побачили уві сні поцілунок з однокласником? Наяву цілком можете розраховувати на підтримку друзів у складний час. Крім того, сонник впевнений, що хтось із близьких зараз також потребує підтримки. Постарайтеся відкласти свої проблеми на час і простягнути руку допомоги.

До чого може снитися поцілунок з колегою? Сонник вважає, що даний персонаж плете інтриги за вашою спиною і винен у всіх труднощах на службі. Вам слід бути пильним і обережним, не давати жодного приводу для пліток і пересудів.

Довелося уві сні побачити поцілунок з начальником? Такий сюжет є підтвердженням того, що в повсякденності ви відчуваєте до керівництва неприязнь. На думку сонника ви повинні перебороти свій страх і збентеження, спокійніше сприймати на свій рахунок критику, інакше не уникнути неприємностей.

До чого приснився поцілунок дитини? Сонник вважає, що незабаром ви загрузнете в клопотах. На вас звалиться багато зобов’язань, пов’язаних з дітьми. При цьому неважливо, чи будуть вони вам рідними.

Якщо уві сні вам привидівся поцілунок з жінкою, яка значно старше вас, то, як вважає сонник, хтось із близького оточення хоче зганьбити вас. Незабаром ви про це дізнаєтеся і дуже огорчитесь.

Що за поцілунок

З передрікання сонника поцілунок уві сні — це свідчення того, що в повсякденності ви зможете домогтися визнання. Всі ваші зусилля окупляться сторицею, а особисті якості і досягнення оцінять по достоїнству. Ви навіть зможете отримати подяку від тих людей, які ставляться до вас вороже.

Довелося випробувати уві сні насильницький поцілунок? Ймовірно, в повсякденності ви звикли підкорятися. На думку сонника ви повинні проявити себе, навчитися самостійно вирішувати що-небудь, а не задовольнятися відведеною роллю.

До чого сниться ніжний і трепетний поцілунок? Сонник впевнений: ви будете мати безсумнівний успіх у осіб протилежної статі. Скрізь і всюди будуть переслідувати шанувальники, завалювати квітами і приємними презентами. Іншим словами, сидіти на самоті не доведеться.

Роздумуєте, до чого можуть снитися пристрасні поцілунки? Сонник радить вважати даний епізод попередженням. У взаєминах з партнером то і справа будуть виникати конфлікти, розв’язати які можна лише спираючись на мудрість, терпіння і розуміння. Але чи хочете ви зберегти відносини?

Сонник стверджує, що пристрасний поцілунок в сновидінні — це перша ознака того, що взаємини з партнером в реальності можуть погіршитися і розірватися. На думку тлумача у вас два шляхи — добра сварка, що дозволяє розставити все по своїх місцях, або ж символічне перемир’я.

Французький поцілунок уві сні за прогнозами сонника є першою ознакою подружньої зради. Для жінки такий сон означає, що незабаром вона заведе зв’язок на стороні і, можливо, не одну. Її ж чоловік буде в повному невіданні або ж просто зробить вигляд, що нічого не відбувається.

Побачили уві сні повітряний поцілунок? Наяву ви більше схильні до мрій і романтику. Плотські втіхи для вас на другому місці. Ймовірно, ви поки не готові збудувати сімейні відносини і віддаєте перевагу тримати потенційних подружжя в стороні.

Пригрезился в сновидінні ваш перший поцілунок? Можливо, ви живете своїм минулим, зігріваючись самими приємними спогадами. Сонник все ж настійно радить не змішувати минуле і сьогодення. Повірте, реальність може бути значно привабливіше і приємніше давно минулих днів.

Якщо ж у сні вам часто сниться вельми неприємний поцілунок, то, як стверджує сонник, наяву чекає дуже приємний сюрприз. Можливо, ваше найзаповітніше бажання здійсниться, не дивлячись на те, що сподівання з цього приводу ви вже давно втратили.

Отримали уві сні поцілунок в засос? Сонник вважає, що незабаром ваше життя зміниться. А для того щоб зрозуміти, як саме вона зміниться, необхідно згадати всі деталі побаченого.

Поцілунок небіжчика

Безумовно, тлумачення, до чого сниться, ніби уві сні подарував поцілуй небіжчик, вселяє трепет і страх. Сонник теж поділяє ваші побоювання і пропонує краще піклуватися про своє здоров’я. Перейдіть на правильне харчування, займіться спортом і пройдіть профілактичний огляд у фахівця.

Якщо ж у сні довелося самому цілувати покійника, то в дійсності можете чекати і злети, і падіння. Ви зможете пережити багато, відчути емоції, на які здатна людина, і, звичайно ж, отримати корисний досвід для себе. Тлумачення такого сну залежить від того, наскільки був приємний покійний.

Також сонник впевнений, що поцілунок померлої людини — це символ того, що насправді хочете зробити щось недобре. Швидше за все, ви прагнете змінити свого партнера, взяти участь у ризикованої авантюри, укласти сумнівний контракт. Сонник рекомендує на якийсь час утриматися від необдуманих вчинків. В іншому випадку, неприємних наслідків не уникнути.

Довелося уві сні поцілувати померлого? Подібний сон, насамперед, свідчить про те, що ви сумуєте за близькій людині, що перейшов в інший світ, і не хотіли його відпускати. Даний сюжет просто відображає реальні події і не приховує прихованого сенсу.

Інші тлумачення сну

Сонник Міллера вважає, що поцілунок уві сні те саме статевого акту. І чим пристрасніше поцілунок, тим більше у сплячого виникає проблем в інтимній сфері. Дане тлумачення є актуальним і для чоловіків, і для прекрасних представниць слабкої статі.

За версією Міллера поцілунок уві сні може бути передвісником зради, зради, лицемірства і шахрайства. Можливо, наяву ви самі робите аморальні вчинки. Однак, якщо в сні ви цілуєте рідних і близьких чи бачите, ніби маленькі діти цілуються самі, то тоді цей сон можна вважати передвісником удачі.

Згідно соннику Міллера розтлумачити поцілунок досить складно. Цілуватися з родичем родинно – це завжди до приємним змін.

Якщо мило цілуються діти, то ваші сімейні відносини скоро вийдуть на новий рівень, де буде присутня приємна тепла атмосфера. І на роботі після станете отримувати одне задоволення. Поцілувати матір – будьте готові до успіхів і злетів у кар’єрному зростанні.

Сниться поцілунок, який саме ви даруєте? Фрейд впевнений, що в повсякденності ви звикли домінувати в будь-яких відносинах. Якщо ж у нічних мареннях вам, навпаки, довелося отримати поцілунок, то на думку сонника Фрейда ви цілком задоволені своїм становищем і не прагнете лідирувати у взаєминах зі своєю половинкою. Вам дуже подобається, що можна перекласти проблеми і відповідальність на свого партнера, а самому грітися в променях любові і пристрасті.

Віщунка Деніз Лінн вважає, що цілуватися уві сні, значить, бути в гармонії з самим собою. Цей епізод свідчить, що у відносинах з партнером чоловіче начало доповнює жіноче, а жіноче — чоловіче.

Існує й інша версія передбачення. Поцілунок у сні ототожнює все те, чого вам не вистачає в реальності. Так, якщо ви все життя мріяли відправитися в кругосвітній круїз, але так і не змогли реалізувати своє бажання, то цілком ймовірно уві сні воно прийме образ партнера з екзотичною зовнішністю, який буде з вами цілуватися. А якщо, приміром, у сні цілуєтеся з тим, з ким вам не можна цього робити в реальності, то на думку сонника ви не даєте спуску своїм таємним підсвідомим бажанням.

Поцілунки уві сні не завжди можна тлумачити буквально. Як правило, кожен з нас має свій набір особистих якостей і характеристик. Тому це дія уві сні може відображати те, що ви прагнете перейняти у іншої людини.

Також поцілунок в нічних мареннях може і не мати еротичного підтексту. І якщо, наприклад, у сновидінні ви цілуєтеся з неприємним для вас персонажем або людиною у віці, то, швидше за все, таким чином просто прагнете висловити йому своє визнання і повагу.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося, коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні, залежить від того, в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в Місячний календар і уточнимо, яка фаза Місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним діб і за днем тижня, можна припускати, чи збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: