Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник поцілунок з хлопцем до чого сниться?

Сонник поцілунок з хлопцем до чого сниться?

Поцілунок з хлопцем тлумачення сонника

Поцілунок з хлопцем у сні на думку сонника є сприятливим знаком і віщує в більшості своїй зміни на краще. Так, тлумач обіцяє приємне проведення часу і масу різних задоволень. Однак точне тлумачення, до чого сниться поцілунок з хлопцем, залежить від багатьох деталей.

Туга за минулим

Довелося бачити в сні, ніби цілуєтеся з колишнім? Швидше за все, ви постійно думаєте про минуле. Однак, як вважає Жіночий сонник, вам слід якомога швидше позбутися від примар минулого. Але якщо ви, побачивши цей сон, все ж хочете повернути відносини, то необхідно проявити ініціативу. Запросіть на зустріч свого колишнього і озвучте свої почуття. Можливо, та хлопець ще не готовий з вами розлучитися.

Хочете дізнатися відповідь на питання, до чого сниться пристрасний поцілунок з хлопцем, який вам знайомий в реальному житті? Сонник вважає, що з даною людиною наяву вас пов’язують якщо не романтичні стосунки, то, як мінімум, мрії про них. І пристрасні обійми уві сні дають надію на те, що мрії стануть дійсністю. Якщо уві сні довелося бачити, ніби обійми завершилися інтимом, то, швидше за все, насправді у вас спільного майбутнього немає.

Боротьба зі спокусою

Довелося побачити, ніби уві сні у вас відбувся поцілунок з хлопцем вашої подруги? Наяву вам встановлено любовні пристрасті. На думку Універсального сонника в реальному житті вас спробують спокусити. Однак цей зв’язок принесе лише біль і розчарування. Тому, перш ніж піддаватися спокусі, гарненько все обміркуйте.

Сонник Велеса пояснює, до чого може снитися поцілунок з незнайомим вам хлопцем. Сонник впевнений, що вами оволоділа жага пригод. І якщо ласки були вам до вподоби, то насправді випаде нагода цю спрагу втамувати.

Думка Міллера

Довелося уві сні цілуватися з померлим? Наяву вас чекає безліч сюрпризів. При цьому зміни, які відбудуться в житті, будуть настільки непередбачені, що ви не повірите в те, що відбувається. Міллер рекомендує приймати все, що послано долею, з ясною головою.

Крім того Міллер розтлумачує, до чого сниться поцілунок з хлопцем в щоку. Якщо хлопець сам проявив ініціативу, то насправді ви можете розраховувати на підтримку своїх знайомих. У разі, якщо ви самі стосувалися губами щоки чоловіка, то на думку сонника руку допомоги належить протягнути саме вам.

Інші тлумачення

Серед безлічі тлумачень, пропоновані сониками, безумовно, зможете відшукати підходяще саме для вашого сну. Адже відповідь на питання, до чого сниться той чи інший сюжет, залежить від деталей. Отже, якщо уві сні пригрезился:

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: