Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник пішли місячні до чого сниться?

Сонник пішли місячні до чого сниться?

Пішли місячні тлумачення сонника

Що означає менструація у світі мрій? Найчастіше вона символізує можливість позбутися від минулого та перейти до нового життєвого етапу. Хочете точно знати, до чого сниться, що пішли місячні? Як вважає сонник, незабаром на вашому порозі виявляться родичі, або ж ви отримаєте від них вести.

Узи крові

Місячна кров, насамперед, символізує узи крові. На думку сонника все, що ви змогли побачити в сні, пов’язане з вашими родичами, в тому числі і з тим, з ким ви давно не спілкуєтеся. За іншою версією тлумачення кровотеча по-жіночому уві сні може свідчити про настання вагітності наяву. Також місячні можуть провіщати і хвороба родича.

До необдуманих вчинків

Сниться, ніби почалися місячні, хоча в реальності ще не прийшов час? Як стверджує сонник, наяву ви зробите кілька проступків, які спровокують надалі вельми несприятливі наслідки. До чого сниться, що пішли місячні? Як вважає тлумач, для реалізації бажаного вам доведеться пожертвувати багатьом.

Якщо в сновидінні чоловікові примарилось, що у його жінки почалися місячні, то наяву його кохана, можливо, захворіє або захворіють її батьки.

До справ духовних

До чого сниться такий сон? З передрікання сонника в сновидінні часто з’являється бажання сплячого потрапити на лоно природи. Напевно в дійсності ви відчуваєте гостру необхідність очиститися від примар минулого і знайти гармонію всередині себе. Що ж, ще не пізно подумати про свою душу.

До втрат

Якщо в сновидінні менструація більше схожий на кровотечу і вас не відпускають хворобливі відчуття, то наяву можете пропустити щось справді важливе.

За іншою версією тлумачення вам варто відпустити те, за що так сильно чіпляєтеся в реальному житті. Швидше за все, це не вартий докладених зусиль.

Привиділося, що місячні пішли після значної затримки? Напевно, в реальності ви втратите багатого і впливового покровителя.

Коротке тлумачення

Намагаєтеся знайти точне тлумачення, до чого сниться, що пішли місячні? З передрікання сонника наяву вас чекають зміни, але які саме, підкажуть деталі. Крім того, дуже важливо, як ви самі ставитесь до цих змін. Адже іноді погане може відкрити нові горизонти.

Отже, зверніть увагу, якого виду і якості була кров, що наснилась уві сні. Якщо в сновидінні кров виявилася:

Якщо приснилося, що спливає кров’ю, то за прогнозами сонника ви або сильно захворієте, чи влізе в борги.

Думка Міллера

Міллер вважає, що подібний сон є попередженням. Наяву вас підстерігає хвороба, що до пори до часу не буде давати про себе знати.

До проблем зі здоров’ям

Якщо вагітній жінці сниться менструація, значить, наяву вона мало часу приділяє відпочинку. За іншою версією тлумачення їй боятися нічого: малюк народиться здоровим і в строк.

Якщо ж наснилося, ніби у вас йдуть місячні при вагітності, якої насправді немає, то, швидше за все, вам доведеться спробувати себе в незнайомому справі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: