Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник поржня труна до чого сниться?

Сонник поржня труна до чого сниться?

Порожній гріб тлумачення сонника

Злякалися, побачивши уві сні поржня труна? Заспокойтеся, це неприємне сновидіння не обіцяє нічого жахливого. У більшості сонників воно інтерпретується як завершення певного етапу життя. І якщо ви бажаєте знати, які сюрпризи приготувала вам доля, неодмінно вивчіть всі тлумачення, пояснюють: до чого може приснитися такий похмурий предмет, як домовина.

Не бійтеся змін!

Для початку пригадайте: чи був побачений гробик закритий. Якщо кришки на ньому не було і ви помітили, що всередині відсутня і тіло покійного, то знайте, таке бачення підказує вам алгоритм дій на найближчий час. По-перше, рекомендує сонник, не слухайте численні поради «доброзичливців». По-друге, не бійтеся, саме страхи, для вас головна перешкода на шляху до успіху.

Все це повною мірою справедливо і щодо особистого життя. Припиніть мусолити в пам’яті спогади про колишні стосунки. Пора озирнутися по сторонах і знайти новий об’єкт гідний вашої уваги! В одному з сонників є досить оригінальне трактування того: до чого сниться відкритий труну. Виявляється наяву сновидінню випаде честь бути в числі запрошених на якесь грандіозне торжество.

Що приховує кришка?

Пригрезился труну, накриту кришкою, але ви точно впевнені, що він порожній? Передбачення сонника зачарують вас, так як пов’язані з таємничими, дивними подіями в недалекому майбутньому. Є й ще одне цілком прагматичне тлумачення — сновидець скоро придбає нерухоме майно. До речі це ж бачення випадає людям, яких згодом можна буде називати довгожителями.

Ще одне значення цього сюжету, згідно сонником, передбачає весілля близького друга. Якщо довелося в сновидінні забивати цвяшки в кришку домовіни, то по пробудженню задумайтеся: чи не варто позбутися поганих звичок?

Застереження Міллера

Міллер, пояснює: до чого сниться поржня труна. Сон означає, що з’явився шанс поправити свій добробут і зміцнити матеріальне становище в суспільстві. Так само сон хороший і для тих, у кого є діти. Спадкоємці досягнуть великих успіхів у житті і ви будете ними пишається. Однак, якщо довелося уві сні побачити розламаний труну, то сонник Міллера передбачає протилежне значення.

Погане знечение має сон, в якому вам довелося лежати в труні або спати. Він означає зупинку у всіх справах. Хворому спати у труні — сон загрожує смертю.

Всі відтінки червоного

Заслужити шану і повагу вдасться того, хто в сновидінні помітив червоний труну без тіла небіжчика. В залежності від відтінку може змінюватися і значення сну. Так, якщо домовина була темно-пурпурової, то немає сенсу сподіватися на удачу, і чекати, що задумані плани втіляться в реальність. А от світло-червоний, поржня труна обіцяє щастя, взаємність у коханні.

Сталося так, що яскравий, червоний труну уві сні викликав у вас огиду і панічний страх? Тоді прислухайтеся до поради сонника: навчіться і в реальному житті стримувати свої емоції, і будьте трохи скромніше, стриманіше.

За якістю і матеріалу

Для точної інтерпретації сновидіння потрібно врахувати і матеріал, з якого був зроблений труну:

Тлумачення сну потрібно враховувати ще один важливий момент, якщо в нічних мареннях поржня труна стояв у церкві, хоч і чекає благополучне майбутнє, але доля перш підготувала випробування тому, хто спить. А ось якщо домовина розташовувалася в житловій кімнаті, то сновидця чекає весела, безбідне життя.

Чим більше, тим краще!

До чого може приснитися багато порожніх трун? Молодим людям цей сюжет віщує швидкий вступ у барк, а сімейним пророкує прибуток. Цей сон передує вдалою полювання, риболовлі або походу в ліс за ягодами, грибами. Якщо снилися два дерев’яних поховальних ящика, то з чоловіком сновидица проживе довго і щасливо, і, як кажуть, помруть один в один день. Але це станеться ще дуже не скоро, — сімейна пара ще відсвяткує золоте весілля.

Якщо уві сні ви купуєте три труни, то чекайте в реальності непоганий прибуток, нежданий дохід, а якщо купили відразу три домовіни, то в майбутньому на вас будуть вважати щасливим довгожителем, поважати і цінувати.

Власний «саркофаг»

Не лякайтеся, помітивши в нічний фантасмагорії дитячий, маленький гробик. Це бачення лише попереджає про можливі дрібних, житейських неприємностей або про те, що сновидінню доведеться підлаштовуватися до знову що виникли обставинами в якійсь справі.

Впевнені в тому, що побачений порожній гріб, був уготований вам? Тоді є привід для самоаналізу, роздуми про своє поведінці, вчинках. Визнайте помилки, і сприймайте їх як неминучий досвід, який допоможе рухатися далі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: