Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник птах до чого сниться?

Сонник птах до чого сниться?

У разі, якщо уві сні ви побачили, як пташка залетіла у вікно, то згідно тлумачення сонника наяву ваших близьких вразить важка хвороба. Адже пташки є душами ваших нині покійних близьких. Іншим варіантом тлумачення, що характеризує, до чого сниться пташка, що залетіла в будинок може стати несподівана звістка від забутого вами людини.

Приснилася птах в будинку

Якщо у вашому сновидінні в кімнату залетіла качка і курка, то напевно когось з ваших близьких чекає передчасна смерть. Однак якщо пернате створення обрало своїм місцем проживання багатоквартирний будинок, то загибель впаде на одного з його мешканців.

Приснилося, що птах стукає у вікно? Чекайте в реальності нежданої вести, що переверне ваш звичний життєвий уклад. А якщо уві сні вікно розбивається — чекайте сумної новини. Сон, у якому пташка влетіла у вікно, віщує знайомство з людиною, що переверне всі звичні життєві устої і залишиться вашим супутником на довгий час.

Відмінним знаком для жінок, що мріють народити дитину, стане сон, в якому птах б’ється у вікно. Сонник віщує довгоочікувану вагітність і її успішне вирішення.

Пернаті в руках у сні

Багато хто з нас мріяв в дитинстві потримати галочку в руках. І якщо в реальності вам не вдалося цього зробити, то може бути, в нічних мареннях пощастить більше. А на запитання, до чого сниться птах в руках, ви знайдете безліч тлумачень.

Приміром, тим кому уві сні вдалося зловити пташку руками, можуть розраховувати на удачу і в дійсності. Виграш у лотерею, нежданий подарунок — все це може статися в найближчому майбутньому. Молодій дівчині, що в нічних мареннях довелося годувати птицю з руки, судилося зустріти свою другу половину і навіть вийти заміж. А сімейному людині подібний епізод може передвіщати веселощі в компанії близьких і друзів. Діловій людині сонник спрогнозує кар’єрне зростання.

До чого снилося, як птах сів на руку? Тлумачення такого знака буде тільки сприятливим. В недалекому майбутньому на вас чекає приємна несподіванка: вдале знайомство, хороша звістка або довгоочікуваний успіх.

Взаємодія з пташкою

Для того, щоб відповісти на питання, до чого сниться пташка, необхідно проаналізувати всю ситуацію в цілому, приділяючи увагу кожній деталі.

Якщо приснилося, як ви ловите на льоту птицю руками, то насправді вам буде супроводжувати успіх у всіх починаннях. Приміром, сонник віщує кар’єрне зростання, несподіваний виграш, приємна новина або щось інше.

Самотнім людям, яким довелося погодувати уві сні птахів, сонник обіцяє швидкі знайомства і отримання надійних друзів. Якщо ж птахи в сновидінні виявилися вельми мініатюрних розмірів, то наяву вас очікують приємні вечори в компанії друзів.

До чого привиділося уві сні, як птахи нападають, то не чекайте хорошого в реальності. Даний сюжет віщує плітки, пересуди і інші конфлікти. Результат цих неприємностей буде залежати від закінчення вашого сновидіння. У разі якщо пернаті покинули поле бою, то вам нема чого боятися наяву. Всі спірні ситуації буде вирішено на вашу користь.

Практично кожен сонник символізує птицю в сновидіннях в якості позитивного ознаки. Тому ловити птаха в сні — до довгоочікуваного успіху на будь-якому терені, сприятливої вести або до нежданному виграшу в лотереї. Але якщо вам довелося вбити спійману птаху, то пішли в гору справи можуть закінчитися, ні чим.

Сновидіння, в якому сновидець побачив перо птиці, інтерпретується сониками в залежності від кольору і руху пера. Якщо у нічних мареннях перо було білим, то в реальному житті можна розраховувати на успіх і радість. У разі якщо перо чорне — чекайте неприємностей і поганих емоцій. Летять пір’я уві сні не зможуть надати вагомого впливу на дійсність сновидця.

Побачили, як уві сні птах клює зерна? Чекайте в реальному житті удачі і безтурботності. Сон, у якому птаха поклювала вас, буде прогнозувати про різні плітки і кривотолках. До чого в нічних мареннях пташка спорожнилася вам на голову, то можете бути спокійними як ніколи. Адже послід віщує великий прибуток, а пернате створіння — неждану удачу. Іншими словами, в недалекому майбутньому на вас звалиться багатство прямо з неба.

Але от якщо привиділося, як птах сів на голову, варто бути дуже обережним. Сонник передвіщає погані вісті або події. У разі якщо в нічних мареннях сталося вбити птаха, то напевно очікуються стихійні лиха у вашому місці проживання. Це можуть бути повені, урагани, пожежі та інші явища, які не стосуються особистості сновидца.

Приснилося, як уві сні вам вдалося погладити птаху? Таке дотик сонником трактується як удача і успіх протягом досить тривалого часу. А якщо пташка виявилося диво як красива, то можете розраховувати на повне підпорядкування фортуни.

До чого сниться, що птах сів на плече, то обов’язково зверніть увагу на її зовнішність. Біла нешкідлива пташка буде передвіщати успіх, а хижа застерігає від підступів зловмисників.

Випустили з доброї волі пташку у сні? Насправді очікуйте втрати. Почули у нічних мареннях її спів — чекайте небувалого успіху і фінансового прибутку. А якщо довелося політати в нічних мареннях як птах, то згідно соннику в сновидце сильно прагнення до досконалості.

Інші тлумачення сну птаха

Зграя пернатих може трактуватися по-різному. Маленькі пташки найчастіше передбачають прибуток. Іншим тлумаченням подібного сюжету буде несподівана звістка.

Згідно трактуванню сонника Нострадамуса, велика і чорна пташка, побачена у сні є не чим іншим, як наближається небезпекою. Приміром, на ваш місто може впасти метеор. Іншим варіантом передбачення є стрес у сновидця.

Безсумнівно, білий птах у сні символізує тільки радість. Міфічна синя птаха прогнозує різке розвиток вашої інтуїції, що допоможе вам добитися успіху на будь-якому терені. Строкаті пташки віщують творчий прорив у сновидця. Бути може, в недалекому майбутньому, у вас з’являться нові геніальні ідеї. Проте слід проявляти обережність. Загострене розуміння може обернутися плутаниною в голові.

Мертва пташка не має однозначного трактування. Якщо пташка мініатюрного розміру, то в реальності вас стане чекати низка невеликих проблем і труднощів, з якими ви, втім, впораєтеся. Але якщо птаха загинуло від ваших рук, то сонник говорити про необдуманности ваших дій.

Хижа дохла пташка символізує перемогу над своїми недоброзичливцями. При цьому в реальності ви можете і не докладати зусиль до цього. Красива пташка, приснився жінці, сонник провіщає нові відносини і заміжжя. Чоловікові така пташка принесе успіх.

Побачили уві сні жар-птицю? Чекайте наяву виконання самих дивних бажань. Домашня пташка є попередженням. Не варто сновидінню розкидатися грошима направо і наліво. Птах-хижак в сновидінні попереджає про можливі підступи. Але якщо вона виявилася убитої — в реальності ви зможете подолати всі перешкоди.

Папуги уві сні зазвичай говорять про наявність брехливих людей в оточенні сновидця. Говорять папуги говорять про несерйозність вашого ставлення до обов’язків. Поранена птах є свідченням печалі. Райські пташки приносять удачу. Птах Фенікс пророкує успіх у всіх починаннях, а птаха у клітці віщує вдалий шлюб. Летять пташки у небі трактуються сонником як швидке поповнення в сімействі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: