Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник прищі на обличчі до чого сняться?

Сонник прищі на обличчі до чого сняться?

Прищі на обличчі тлумачення сонника

Прищі на обличчі — це косметична проблема, що викликає незручність і уві сні, і в реальному житті. Однак, на думку сонника, даний епізод у сні можна розглядати як сприятливий знак, що принесе у ваше життя удачу та успіх. Але це далеко не єдине тлумачення, що пропонують сонники. Хочете дізнатися напевно, до чого сняться прищі на обличчі?

Згадайте свій сон в деталях

Згідно соннику Катерини Великої, прищі на тілі, що привиділися уві сні, обіцяють в реальному житті порожні турботи. Якщо ви бачили цей косметичний дефект на тілі іншої людини, то насправді вам доведеться витрачати свої сили на дрібниці. Крім того, на думку тлумача, ви занадто недовірливі, що може довести вас до депресії в реальному житті.

Якщо уві сні дівчині наснилося, ніби у неї прищі, то наяву вона буде засуджена за легковажну поведінку. За іншою версією тлумачення вона буде замішана у скандалі, що спалахне в громадському транспорті.

Ісламський сонник відповідає на питання, до чого сняться фурункули, таким чином. За його версією сон принесе сновидінню удачу та успіх. А ось Великий тлумач наполягає, що прищі на обличчі здатні принести вам в реальності важкі емоційні переживання. Можливо, вам навіть буде потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста. Крім того, якщо в нічних мареннях вам довелося видавити прищ на обличчі, то наяву доведеться брати участь у гучних і скандальних розборках.

Привиділося, що особи інших людей покриті численними фурункулами? У повсякденності вас зрадить знайомий чоловік. Сонник радить отримати з цього урок і припинити всяке спілкування з даним персонажем в житті.

Інші тлумачення

До чого сниться в сновидінні видавлювати прищі на обличчі? Снотолкователь вважає, що в дійсності ви будете втягнуті в судову тяжбу. При цьому вашої провини в скоєному не буде. Домашній сонник впевнений, що прищі на обличчі завжди віщують переживання. Напевно в повсякденному житті вас дуже турбує те, що про вас думають інші. Намагайтеся не зациклюватися на цих думках.

Сонник Міллера впевнений, що прищі на обличчі в нічних мареннях — це передвісники неприємностей, що вас чекає насправді. При цьому розібратися з ними буде нелегко. Доведеться докласти чимало сил і терпіння. Примарилось, ніби ваше власне обличчя покрите фурункулами, то в дійсності вас чекає неприємна звістка оповедении ваших дітей.

На думку Міллера, прищі на інших людях завжди віщують важку хворобу і довге лікування. При цьому в дійсності вам доведеться постійно вислуховувати скарги від інших людей. Сонник радить: не варто багато думати про чужі проблеми, для початку розберіться зі своїми власними.

Довелося уві сні тиснути прищі? Наяву ви зможете вирішити власні проблеми. Якщо жінка уві сні знайшла у себе велику кількість висипання, значить, в реальності їй доведеться зіткнутися з несправедливим і поганим ставленням з боку чоловіків.

Фурункул на носі — це перший передвісник майбутнього побачення. Крім того, він віщує вам приємні знайомства.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: