Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник продавати до чого сниться?

Сонник продавати до чого сниться?

Продавати тлумачення сонника

У нічних мареннях часом виявляються самі різні сюжети і картини. І сонники пропонують тлумачення на кожен побачений епізод. Цікавитеся, до чого сниться стояти за прилавком? Згадайте, чим саме ви торгували уві сні.

Торгувати одягом

До чого сниться жінці бачити в сні, ніби вона продає свої старі речі з прилавка? Наяву її чекають неприємні пересуди і плітки. За прогнозом Жіночого сонника, їй наяву доведеться пережити багато розчарування і болю, з-за брехливих вигадок навколо її персони.

Якщо приснилося, ніби ви продаєте одяг небіжчика, то в дійсності зможете досягти всього, чого буде просити ваша душа. При цьому всі ваші досягнення ви зробите без сторонньої допомоги і підтримки. А якщо уві сні спробуєте прилаштувати непотрібні речі, то й зовсім, зможете витягти для себе користь, навіть беручи участь в афері.

Довелося продавати в сні шикарне і дороге весільна сукня? Подібний сюжет підтверджує, що в особистому житті ви будете щасливі. Однак якщо в нічних мареннях плаття виявилося рванным і брудним, то в реальності ваші відносини з партнером будуть досить напруженими.

Побачити в сні жіночі труси, значить, брати участь у несподіваних пригоди наяву. Довелося уві сні продавати дорогу шубу? В реальності ви зможете домогтися фінансової незалежності.

Продавати взуття

З передрікання Універсального сонника, якщо в нічних мареннях вам довелося продавати взуття, то можете розраховувати на успіх і удачу в реальному житті. Крім того, всі проблеми будуть вам по плечу.

Наснилося, ніби ви продавщиця і займаєтеся з покупцем приміркою осіннього взуття? Сонник радить вам придивитися до свого оточення. Серед ваших близьких є заздрісники і недоброзичливці.

Реалізовувати нерухомість

До чого сниться продавати в сні власну квартиру? Сонник Мандрівника вважає, що життя вам підготувала безліч ударів — починаючи від підступів недоброзичливців і закінчуючи зрадою близьких і рідних. Наснилося, ніби квартира була старою і недоглянутою? Наяву ви занадто розсіяні. Це і є причиною всіх ваших неприємностей і збитків.

Примарилось, ніби в сновидінні вам вдалося продати свою квартиру або машину і ви навіть змогли виручити пристойну суму? На думку Універсального сонника, і ви насправді зможете отримати пристойний прибуток. Можливо, ви несподівано для себе, отримаєте велику спадщину.

Не змогли продати уві сні свій автомобіль? Як вважає сонник Езопа, якщо ви в сні намагаєтеся збути свій автомобіль, значить, наяву у вас з’явиться можливість відправитися в подорож.

Якщо ж ви зуміли продати машину вигідно і швидко, то ваш вояж в реальності пройде весело і захоплююче.

Торгувати рибою

Довелося уві сні торгувати рибою? Цей сюжет є несприятливим знаком. Сонник вважає, що якщо у вас на прилавку лежала риба, то у відносинах з близькими та рідними у вас виникнуть непорозуміння. На думку Сімейного сонника, наяву вас чекає туга і смуток. А якщо приснилася, ніби риба виявилася тухлою, то ви не зможете уникнути розриву з дорогими вам людьми.

Якщо вам примарилось, ніби ви продаєте солону рибу, значить, у вашому сімейному житті буде багато сліз і страждань.

Продавати м’ясо

Довелося уві сні продавати сире м’ясо чи сало? Наяву вас чекають проблеми фінансового характеру. Привидівся великий прилавок, що заставлений морозивом м’ясом? Ви не зможете наяву реалізувати всі свої плани.

Сниться продавати ковбасу? Насправді ви зможете отримати багато задоволення — побувати у цікавих місцях, відпочити і розслабитися.

Думка Міллера

Торгувати в сні що-небудь, є знак щастя і багатства. Добрий знак цей сон має для людей, які бажають поправити своє матеріальне становище.

Для багатих і знатних, навпаки, сон пророкує збитки і неприємності. Таке ж значення сон має для хворих людей.

Побачили, ніби уві сні продаєте пиріжки «з пилу, з жару»? В реальності ваші справи підуть успішно, ви значно поліпшите своє матеріальний добробут. Аналогічне тлумачення є і у сну, в якому вам довелося продавати хліб.

Якщо уві сні ви продавали з прилавка молоко, то наяву ваші взаємини з дітьми складатимуться просто відмінно. Довелося уві сні торгувати огірками? В реальності вас чекають розважальні заходи. А за версією Міллера ще й нові знайомства.

Наснилося, ніби ви намагаєтеся уві сні збути наркотики? Наяву ви візьміть участь у ризикованому і небезпечному проекті. Міллер радить вам подумати про можливі наслідки, перш ніж вплутуватися в сумнівні авантюри. Продавати в сні коханому даний товар, до сильного розчарування і болю у відносинах з ним.

Збувати коштовності

Довелося в сновидінні продавати коштовності? Подібний сюжет свідчить про те, що в повсякденному житті ви робите все можливе, щоб заповнити щось важливе для себе — досягти духовного зростання, завести сім’ю. Якщо уві сні ви змогли збути золото, значить, насправді у вас все відмінно складеться.

Примарилось уві сні, ніби ви продаєте золоті годинники чи кільце? Універсальний сонник вважає, що ви отримаєте несподіваний прибуток — приміром, виграєте в лотерею.

Торгувати овочами

Довелося уві сні торгувати картоплею? Нарешті-то в реальності вам посміхнеться удача. Довелося торгувати помідорами? Наяву ви поступитесь своїми моральними принципами, аби отримати матеріальну вигоду.

Приснилося, збувати капусту уві сні? В житті на вас чекає безліч турбот і клопотів. Якщо ж у сні ви торгували щавлем, то в реальності на вашому шляху встануть перешкоди.

До веселощів

Як вважає Сучасний сонник, якщо уві сні ви продаєте мед або цукерки, то життя ваше буде легкою і безтурботною. Якщо покупці скаржаться, ніби мед гірчить, то наяву ви будете відчувати смуток. Якщо ж на вашому прилавку лежали груші, дині, кавуни або яблука, то вас чекає багато щастя і задоволення в житті.

Інші тлумачення

На думку сонника, якщо уві сні вам довелося продавати:

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: