Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник провалитися під лід до чого сниться?

Сонник провалитися під лід до чого сниться?

Провалитися під лід тлумачення сонника

Сновидіння не завжди приносять радісні і бажані емоції. Іноді вони залишають у нашій душі тривогу і страх перед можливим прогнозом побаченого сюжету. Безумовно, тлумачення, до чого сниться провалитися під лід, здатне викликати цілу гаму суперечливих почуттів. Хочете знати, що чекає попереду? Сонник радить згадати, чим для вас у сні закінчилося це пригода.

Виправданий ризик?

Що для вас важливіше — комфорт чи свобода? Так, якщо вам примарилось, ніби ви потрапили під лід, то ваш вибір буде на користь свободи, навіть якщо вона вимагатиме ризикованих вчинків. Однак снотолкователь рекомендує все ж продумувати свої дії. Адже деякі ваші ідеї можуть виявитися небезпечними.

До чого може снитися, що наст виявився некрепок? На думку тлумача, ви вільні у своєму виборі — оберігати все, що у вас є або ж ризикувати, щоб домогтися більшого.

Довелося уві сні стати свідком надзвичайної ситуації і навіть врятувати людину, що провалився в крижану воду? Подібний сюжет віщує, що і в дійсності ви піддаєтеся благородних поривів.

Роздумуєте, до чого сниться спробувати врятувати людину, що провалилася під лід? Якщо уві сні ви пірнули під лід і набралися крижаної води, то наяву вас слід більше дбати про власне здоров’я.

Думка Міллера

На думку сонника Міллера, якщо уві сні вам довелося ступити на крижаній пласт ногою, значить, наяву ви необачні і легковажні. А якщо вам довелося взагалі провалитися під крижаний наст, то ваша ризикована авантюра насправді виявиться провальною.

До чого сниться жінці або дівчині прогулюватися по льоду, або ж, провалитися під лід? В реальності любовні інтрижки послужать вам погану службу — ви втратите своє добре ім’я.

Особливості сюжету

До чого сняться і можуть в подальшому призвести прогулянки по тонкому і талому насту у сні? Сонники вважають, що даний сюжет може розцінюватися в якості гри з долею. Якщо жінка бачить подібний сюжет у сні, означає, що наяву вона ризикує власною репутацією.

Якщо уві сні вам довелося провалитися під лід, що був:

Впасти в ополонку

Якщо уві сні вам довелося впасти в зелену ополонку під воду, то з передрікання сонника, насправді вас чекає неприємна розмова з настирливим людиною. Приснилося, потрапити в ополонку, в зелену воду? В реальності ваше «блаженство» буде перервано несприятливими подіями.

Машина під льодом

За версією сонників, якщо в сновидінні ваша машина провалилася під лід, то наяву вас чекають різні проблеми і неприємності. Якщо ж ви змогли її витягнути, то у вашому житті все, зрештою, налагодиться. Наснилося, ніби машина буксує на замерзлому водоймищі? На вашому шляху виникнуть серйозні перешкоди. Існує й інше тлумачення. На думку сонників, жінці цей сон обіцяє перемогу в справах серцевих. Можливо, ви зможете підкорити завзятого холостяка.

Допомога з боку

Наснилося, ніби хтось провалився під воду і з вашою допомогою зміг вибратися. Реальність приготувала для вас шану і славу. Довелося бачити в сні, буд-то чоловік тоне? Як вважає сонник, наяву вам слід побоюватися подружньої зради. Якщо ви вирішили в нічних мареннях врятувати його, значить, і в реальності вирішите зберегти все, що у вас є — сім’ю.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: