Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник приміряти сукню до чого сниться?

Сонник приміряти сукню до чого сниться?

Приміряти сукню тлумачення сонника

Примірка сукні — це справжнє задоволення для справжньої жінки як наяву, так і уві сні. Однак, щоб зрозуміти, до чого сниться приміряти сукню, необхідно врахувати безліч деталей в побаченому сюжеті. Наприклад, велике значення для передбачення має фасон, колір і стан виробу. В залежності від цих показників сонник пропонує те чи інше тлумачення.

Біла сукня

На думку Сучасного сонника на питання, до чого може снитися приміряти сукню білого кольору, існує єдино вірна відповідь: до щастя і благополуччя. І якщо уві сні вам привидівся розкішний і дорогий наряд, то ви можете розраховувати, що ваш шлюб буде довгим і щасливим. Пригрезился брудний або порваний поділ? Подружнє життя буде складною.

До чого сниться чоловікові, ніби його жінка приміряє гарне біла сукня? Сонник впевнений, обережність йому не завадить. Адже наяву йому встановлено брехня, зрада і обман.

Сонник Ванги вважає, що якщо уві сні довелося приміряти відразу кілька вінчальних суконь, то цей сюжет слід сприймати як несприятливий знак. Можливо, наяву з’явиться підступна суперниця, яка захоче зруйнувати ваше щастя.

Чорне вбрання

Довелося уві сні побачити, ніби ви постали перед дзеркалом в чорному платті? Наяву не уникнути хвороб і печалі. З передрікання Сучасного сонника попереду вас чекають невдачі й тривоги. Однак у разі необхідності близькі і друзі нададуть допомогу і підтримку.

Примарилось, ніби приміряєте чужа сукня? Постарайтеся в реальності розділити всі тривоги коханого. Якщо ваше вбрання в сновидінні було дуже гарним, значить, насправді зв’язок з партнером стане міцнішою.

Чоловікові приміряти уві сні чорний, чудово зшитий костюм означає, що всі його справи будуть в порядку. Причому порядок буде і в бізнесі, і в особистому житті.

Червоний наряд

Як вважає Універсальний сонник, якщо уві сні довелося приміряти спідницю червоного кольору, то наяву чекають пристрасні й чуттєві відносини. І навіть якщо у вас вже є постійний партнер, ці зміни вас торкнуться і повернуть колишню вогонь у відносини з ним. Якщо ж на даний момент ви самотні, то незабаром з’явиться той, що зігріє ваше серце та постіль.

Довелося уві сні бачити, ніби надягаєте на себе чужий червоний наряд? З передрікання тлумача Езопа наяву зруйнуєте чиїсь стосунки.

Думка Міллера

Роздумуєте, до чого сниться бачити, ніби ви стоїте перед дзеркалом? Міллер вважає, що насправді вас чекають нові знайомства та значні досягнення. Все у ваших руках буде сперечатися.

Якщо приснилося, ніби жінка одягає чужий костюм, то незабаром в її сімейному житті настане розлад. Постарайтеся більше спілкуватися зі своїм чоловіком: обговорюйте спільні справи, ставтеся з розумінням, підтримуйте його і менше критикуйте.

Бути в магазині

Наснилося, ніби ви знаходитесь в магазині і міряєте шкільне плаття? В дійсності належить вчитися чомусь новому. Універсальний сонник вважає, що ви повинні скористатися підвернувся нагодою та отримати нові знання, які обов’язково знадобляться.

Довелося міряти шкільне плаття, яке опинилося великим? Навчання буде даватися вам складно. На думку тлумача на вашому шляху встане безліч перешкод.

Інші тлумачення

Отже, якщо вам довелося уві сні:

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: