Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник пішла дружина до чого сниться?

Сонник пішла дружина до чого сниться?

Пішла дружина тлумачення сонника

До чого сниться, що пішла дружина. Провидці заспокоюють, хоча бачення може налякати, але має позитивну трактування, закликаючи змінити відношення до подій в житті.

Передбачення Міллера

У сні бачити, як дружина виходить заміж за іншого, передбачає зміни до гіршого. Можливо, належить розлучення.

До чого жінці сниться, що вона при живому чоловікові виходить заміж за іншого чоловіка? Такий сон означає, що вона переживе свого чоловіка або найближчим часом вони розлучаться.

Дійте

Якщо дружина зволіла іншого, сонник Ванги передбачає – у вас є невирішене питання і ви не знаєте як підступиться до нього, нескінченно відкладаючи розгляд на потім. Ігнорування проблеми більше неприпустимо.

Події у сні також вказують на невдоволення існуючих в реальності відносин. Ви не можете знайти спокій в душі і це турбує.

Удача або короткочасний відпочинок

До чого сниться дружина пішла до іншого. Якщо в реальності ви пов’язані шлюбом, то приводів для ревнощів немає. Улюблена вірна душею і тілом.

Ще цей сюжет у сні для холостих трактується як успіх у всіх починаннях.

Якщо в реальності ви знайомі зі своїм обранцем у сні, сонник попереджає, почалася смуга невдач. Не робіть активних дій, а використовуйте цей період для відпочинку, накопичення вмінь, знань, налагодження корисних контактів.

Любіть рідних

До чого сниться догляд дружини до незнайомця. Родині бракує вашої участі. Проявляйте більше уваги до справ рідних і близьких, інакше можете втратити вдячність і любов.

Події у сні, можливо, стосуються інших сфер життя. Дружина покинула заради знайомого? Близькі друзі плетуть проти вас хитромудрий план. Сонник рекомендує найближчим часом уникати одкровень з оточуючими, не довіряти таємниці.

Не відкладайте

Уві сні колишня дружина повернулася до партнера. Необхідно терміново зайнятися вирішенням давно відкладаються проблем. Більше зволікати не можна. Сонник вказує, затягування активних дій буде мати важкі наслідки.

До чого сниться якщо в реальності вас пов’язують узи шлюбу, а в баченні дружина повернулася до колишнього залицяльника? Ситуація загострилася до межі. Сонник рекомендує – терміново починайте діяти, інакше станеться катастрофа.

Детальні тлумачення

Намагаючись зрозуміти, до чого сниться розлучитися з дружиною важливо враховувати всі дрібниці.

Що спровокувало розрив

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: