Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник потонути до чого сниться?

Сонник потонути до чого сниться?

Потонути тлумачення сонника

Відчуття, коли, опинившись у воді, втрачаєш контроль над ситуацією, намагаючись втриматися на плаву, складно передати словами. Навіть випробувавши його в сні, після пробудження залишається неприємний осад. Розпочавши з’ясовувати, до чого сниться боротьба з водною стихією, необхідно враховувати всі нюанси мрії: хто був тоне – ви, родич або знайомий персонаж; розмір, чистота водойми; який фінал, благополучний або трагічний — все це робить сильний вплив на трактування бачення.

В небезпеку потрапили ви

Спочатку розглянемо, до чого сниться потонути за версією різних провісників.

Міллер дає вкрай негативний прогноз. Загибель у воді означає великі втрати або насильницьку смерть.

Жіночий сонник віщує нещасний випадок. Але якщо ви виплили, пророцтво кардинально змінюється. Начальство призначить на нову, більш високу і прибуткову посаду.

Малий Велесов сонник пророкує: тонути і зуміти врятуватися — несподівано побувати на веселому святі або отримати надбавку до зарплати.

Тонути посеред моря, а на додаток навколо вас уві сні плаває акула — з’явилися таємні недоброзичливці.

Якщо в реальності потрібно зробити важливий вибір, то бачення, де ви боретеся з водною стихією, квапить дати остаточну відповідь. Інакше доля прийме рішення сама, і зовсім необов’язково, що цей варіант буде кращим. Ситуація виходить з-під контролю, довгі сумніву, швидше зашкодять, ніж допоможуть.

Де тонути

До чого сниться, як вороги чи незнайомці потопають у бруді? Ви знаходитесь в повній безпеці. Недоброзичливці зачаїлися на невизначений термін і не будуть заважати добиватися цілей.

Якщо уві сні ви почали занурюватися в брудну рідину, значить, повністю пішли в повсякденні справи. Вчорашній день є копією минулого і завтра теж. І чим довше зволікайте з активними діями, тим складніше буде щось змінити.

Потопати у сні в пісках – літаєте в хмарах. Пісок, як правило, символізує щось недовговічне, драглисте. Сонник передбачає: ви захопилися будівництвом повітряних замків або намітили нереальні цілі.

Тонути у сні у ванні або басейні – даний сюжет пророкує хворобливе любовне захоплення і нестримну пристрасть. Проаналізуйте відносини з партнером. Можливо, ви втратили почуття реальності і перейшли за межі розумного.

Тонути у сні в річці – позитивне ознаку в більшості випадків.

Бути захлестнутым хвилею, відчувати мовою смак води — наяву чекає слава і почесті. А якщо вдалося дістатися до берега, сонник разом з популярністю обіцяє і отримання багатства.

Уві сні тонути в морі – у важкій ситуації ви зумієте знайти нестандартний вихід.

До чого сниться кинутися на допомогу потопаючому? Значить, удача вже поруч. Насолоджуйтесь, ви це заслужили. А якщо вдалося витягнути потопельника з води, то врятуєте одного від серйозних неприємностей.

Езотеричний сонник людини, яка загинула після стрибка з висоти під час пірнання, порівнює з самопочуттям сновидця. Уникайте перенапруження, хвилювання. Незайвим буде відвідати кардіолога, перевірити стабільність серцевого ритму. При несприятливому розвитку ситуації можливий інфаркт.

До чого сниться молодий вільній жінці гинути у воді, але врятуватися в останній момент? У реальності її оточать шанувальники. Сонник рекомендує додати в поведінку загадковості, і тоді можна з легкістю добитися розташування вподобаного чоловіка.

Старовинний Бабусин сонник, якщо вам довелося потонути в сні, передвіщає багато перешкод на шляху до мети. А Мусульманський сонник передвіщає розчарування в близьких і рідних людей.

Сонник Мандрівника даний сюжет трактує як поява у сновидця комплексів в результаті нерозуміння і неприйняття його дій оточуючими.

Уві сні затягнуло в болотяну трясовину? Уникайте ризикованих протизаконних вчинків, не піддавайтеся на вмовляння сумнівних особистостей. Незабаром все розкриється, і вас очікує не тільки законне покарання, але і засудження знайомих і близьких.

Хто утопленик?

Розбираючись, до чого сниться потонути, важливо уточнити, що саме спровокувало загибель. Якщо ви пливли, і вас почало затягувати на дно – очікується успіх.

Уві сні матері стало, що її дитина потонула. Все не так страшно, як могло здатися. Сонник підтверджує: необхідно приділити увагу дитині, поговорити по душах. Зараз, як ніколи, йому потрібна ваша підтримка і допомога.

Загинув у сні син – з’явилася загроза благополуччю і життя. Ви перейшли комусь дорогу, і новий ворог бажає відігратися по повній.

Потонула дочка віщує успіхи в справах і роботі.

Бачити уві сні захлебнувшегося хлопчиська, що лежить на дні чистого озера – поакуратніше з витратами, ви зіткнетеся з серйозними фінансовими труднощами.

Потонув автомобіль сонник трактує як крах планів. В результаті непередбачених подій життя перевернеться з ніг на голову.

Жінці примарилось, як у воді загинув чоловік? Сонник говорить, що це поганий знак, що віщує горе і сварки в повсякденному і сімейного життя. Тіло чоловіка спливло? Невезіння затягнеться надовго.

Уві сні корабель зазнав аварії? Даний сценарій мрії вказує на підсвідомий страх подорожей по воді. Якщо вас викинули за борт, сонник віщує стрес і переживання. Тонути при штормі – не довіряйте навіть самим близьким, скоро вас зрадять.

Потонулого пса сонник розшифровує як передвісника важливої розмови з діловим партнером або другою половинкою. Підготуйтеся психологічно, велика ймовірність, що прийти до угоди не вийде.

Уві сні потонула жінка — удача у вас в кишені. Всі справи будуть вдаватися. А вечірка, організована у честь небувалого успіху, змінить життя на краще.

Потонув близький родич уві сні – будьте уважні. Утримайтеся від скандалів, а конфліктні ситуації, по можливості, уникайте. Сонник попереджає: зараз велика ймовірність, що вас зрозуміють неправильно, а дріб’язкова сварка може спровокувати непередбачувані наслідки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: