Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник парфуми до чого сняться?

Сонник парфуми до чого сняться?

Духи тлумачення сонника

Парфуми

Дивно, що по пробудженню, ми можемо згадати не тільки сюжети сновидінь, але і аромати супроводжували їх. Сонник пояснює, що кожен запах, присутній у нічних мареннях, це символ якої-небудь особи або події. Тлумачити такі бачення непросто, але цікаво. Особливо цікаво дізнатися: до чого сняться парфуми?

Аромати здатні будити сильні почуття, викликати асоціюватися з чимось яскравим, незабутнім, або залишаються в пам’яті надовго. Тому возьмитесонник, знайдіть розділ «духи», і згадайте переживання, випробувані протягом сновидіння. Вони вам дуже знадобляться для вірного тлумачення сновидіння.

Духи в якості презенту

Коли дама бачить уві сні, як чоловік дарувати їй флакон парфуму, то сонник попереджає, такий презент наяву обернеться для неї безрозсудними вчинками і шаленими захопленнями, на межі фолу або ризику. А ще це попередження, що намагається завоювати серце красуні чоловік, який, на жаль, не викликає у неї відповідних почуттів.

А ось Жіночий сонник, пояснює, що отриманий у подарунок флакон з чудовим ароматом, який вибирав і купував кохана людина, обіцяє сновидице радість, насолоду і розваги.

Коли бачите в сні, що самі презентуєте кому-то духи, то це означає, що з вашої вини у рідних з’являться справи, які в підсумку виявляться марними. До чого сниться такий сюжет, підкаже і сонник Странніков, в якому зазначено, що він обіцяє неприємності, проблеми або любовні розчарування.

А якщо в сні ви отримуєте в дарунок флакон з прекрасним ароматом, то будьте готові, що хтось зізнатися в любові до вас. Навколо вас немає жодного обожнювача або таємного шанувальника? Тоді такий сон пророкує, що ви приступите до реалізації глобального проекту. А це вимагає і часу і сил, словом, турбот буде повен рот.

Купувати парфумерію уві сні

Оригінальне трактування пропонують бачення, в якому ви купуєте парфуми. Виявляється, що це свого роду рада, позбутися від марних ілюзій, адресований тому, хто спить. Цей же сюжет може приснитися напередодні відповідальних заходів. Втім, ці події, як правило, викликають приємні почуття.

До чого сниться, як хтось купує парфуми? На жаль, це ознака того, що ваші плани в реальності не здійсняться. Але не турбуйтеся, а просто дочекайтеся більш сприятливого моменту, і всі мрії вдасться втілити без праці.

Вам не терпиться дізнатися, чому ви бачили уві сні, як вибирали парфум? В Універсальному толкователе такі мрії інтерпретуються, випробування для сновидця. Він належить дилема між чимось приємним і тим, що навпроти, викликає у нього огиду, ненависть. Прокинувшись людина повинна неодмінно згадати, які емоції були випробувані у сні. Це допоможе йому в підсумку зробити правильний вибір.

Пояснення Міллера

Сонник Міллера різному інтерпретує помічені в мріях духи. Він вважає, що розшифрувати бачення допоможуть нюанси запахів. Так ніжні аромати передують вдалому або романтичної подорожі. А ось різкі, приторні можуть супроводжувати уві сні людини, нервувати і переживає з якої-небудь причини.

Хвилюючі, незабутні події чекають того, хто, прокинувшись, задається питанням: до чого сниться ванна, наповнена пахощами? Якщо обмивання в парфумах було приємно, то мають бути повні радості, задоволень події.

Коли ж ви випадково упустили, розбили і пролили пляшечку з дорогими парфумами уві сні, то доведеться змиритися з тим, що в реальності не буде приводу для веселощів.

До чого сниться нюхати або, як кажуть професіонали, слухати парфуми? Це вірний знак, що скоро отримаєте звістку від дорогої людини. Втім, не виключено, що наближається час вашої з ним зустрічі. Однак пам’ятайте, що відчувши неприємний, важкий, нав’язливий аромат під час сновидіння, ви можете виявитися мішенню для пересудів чи інтриг.

Інші варіанти тлумачень

Якщо дівчина мріє про заміжжя і бачить уві сні парфумерію, то дуже скоро гідний хлопець запропонує їй руку, серце і поведе під вінець.

Флакон з духами пригрезился заміжньої дами? Це також непогана ознака або приємних змін, або прекрасного сюрпризу, подарунка. Розбити флакон духів на думку Езопа погано. Такий сон розшифровують, як передвіщає неприємності, проблеми.

Цікаво, що сонник описує, що чоловічі аромати, це майже завжди знаки прийдешніх змін на краще. Відмінно якщо запах їх відчула спляча жінка. Це означає присутність в її житті надійного представника сильної статі.

А ось жіночі парфуми, як зазначено в соннику Гришиній, можуть привидітися до нудьги, смутку, депресії. А значить, треба подбати про свій емоційний стан і душевному здоров’ї.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: