Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник пухлина до чого сниться?

Сонник пухлина до чого сниться?

Пухлина тлумачення сонника

Є два основних тлумачення щодо того: до чого сниться пухлина. Перше, це нагадування про давні, невирішених проблемах, які час від часу дають про себе знати. Друге — більш радісне для сновидця, обіцяє йому вигідні придбання.

Спробуємо розібратися більш детально, проаналізувавши передбачення з різних сонників.

Живіть сьогоднішнім днем!

Наяву і в дрімоті вас не покидають тривожні думи, побоювання, ось до чого сниться пухлина голови. Часом таке бачення випадає на долю людині, яка довго не може забути, пробачити образи, не мириться з провалами, невдачами. А адже такий сюжет це рекомендація Вищих сил — треба просто перестати шукати у великій кованій скрині своєї пам’яті неприємні спогади. Найжахливіше, що ці «накопичення» здатні отруїти ваш сьогоднішній день.

За сонником Юрія Лонго, пухлина на нозі, це ознака прагнення сплячого повернуться в минуле, туга за юності, отроцтва. А от у соннику Циганки новоутворення на руках або ногах обіцяють, те, що в дійсності до сновидінню повернеться цінний для нього, втрачена річ.

Ви станете багатшими

Матеріальне становище несподівано видужає, ви забуде про необхідність економити, вважати кожен рубль, ось до чого сниться пухлина на тілі, за версією Старовинного сонника.

Але в сучасних снотолкователях знайдуться уточнення до цього оптимістичного прогнозу. Якщо новоутворення примарилось на шиї або підборідді, то мова йде не про фінансову вигоду. Швидше за все сплячий поголить він якісь безцінні знання або досвід, отримає доступ до джерела корисної інформації.

Турбує шишка на голові? За Китайським Імператорського сонником, цей сюжет пророкує багатство, почесті, високе соціальне становище.

Порадує і варіація тлумачення пастора Лоффа, пояснююча до чого сниться шишка на руці: у сплячого завжди будуть водитися непогані грошенята.

Час великих змін

Керівництвом до дії, а не просто сном, можна вважати бачення, про те, що новоутворення з’явилося раптово. До чого сниться такий сюжет? До того, що не треба відкладати на потім здійснення заповітної мрії або втілення певної ідеї. Думки про це все одно не залишать вас, а зараз настав сприятливий момент.

Але якщо примарилася пухлина мозку, то треба зупинитися, зробити паузу, ретельно зважити всі «за» і «проти».

Іноді новоутворення мозку в сні символізують проблеми у взаєминах. Не виключено, що тому, хто спить потрібно проявити ініціативу, зробити крок назустріч людині, з яким все складніше спілкуватися.

Все буде добре!

Сни про пухлинах, а тим більше про набряках мозку, можна віднести до нічних кошмарів. Щоб не прокидатися в холодному поту від таких пристрастей, не читайте в ліжку медичних довідників і інших науково-популярних видань.

Якщо ви самостійно не ставили собі перед сном страшних діагнозів, подібне бачення трактується, як передвістя позитивних змін у вашій долі.

А ось якщо спите і бачите флюс або пухлина мови стережіться, хто-то в реальності поширює за вашою спиною мерзенні плітки.

До чого жінці сниться ракова пухлина у чоловіка? Не бійтеся, такий сюжет, за твердженням Міллера, пророкує благовірному насправді довгі, щасливі літа.

Уві сні відчуваєте біль від синця, гематоми? Значить, звалюєте на свої плечі чужі проблеми. Приснилося, що після примочки хворобливі відчуття зникли? От і чудово, тоді й наяву ви позбудетеся від непомірного тягаря турбот.

Постраждалі частини тіла

Якщо привиділося новоутворення на спині, то по соннику Мандрівника, потрібно чекати звісток з минулого. А ось якщо змінам піддалися уві сні живіт або обличчя, то сон передбачає майбутні події, обіцяє зміни.

Пухлина грудей в жіночих видіннях, по соннику Медеї, попереджає про те, що старі любовні пригоди «відгукнутися» в реальності.

Привидівся потворний наріст на тілі? Ванга вважала, що по пробудженню хтось нагадає сновидінню про борги, і не тільки фінансових, і поставить його в незручне, скрутне становище.

Всі пухлини на обличчі в снах передують скандалів або скандальчикам, які пов’язані з оприлюдненням таємниць сплячого. Так, що поки не пізно варто подбати про збереження скелетів у шафі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: