Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник праска до чого сниться?

Сонник праска до чого сниться?

Праска тлумачення сонника

В реальності праска асоціюється з клопотами по господарству. Але з’явився у сні він трактується дуже різноманітно. Наприклад, новий – означає прагнення розфарбувати своє життя. А гарячий, обіцяє справедливу, заслужену критику.

Передбачення Міллера

До чого сниться гладити, сюжет розшифровується як сприятливі зміни в житті сім’ї.

Купувати праску уві сні трактується Міллером як успішно втілені плани.

А отримати опік від побутового приладу означає, неможливість донести свою думку до оточуючих.

Поломки – бажання змін

Сонник Лоффа непрацюючий праска розшифровує, як тривожний стан людини. Але незважаючи на це, він намагається змінити ситуацію і позбутися від рутини.

Старий, зламаний прилад, уві сні з’явився домогосподарці, оголює її внутрішні переживання і сумніви у правильності обраної «дороги». Порівнюючи себе з попелюшкою, жінка шукає шляхи вирішення ситуації, щоб рутина перестала пригнічувати, і вона знову відчула себе щасливою.

До чого сниться, коли недавно куплений праска згорів? Даний сюжет передвіщає невдачі на роботі і в сім’ї. Але якщо уві сні намагаєтеся виправити неполадку, значить, наяву проявіть розсудливість.

Проржавілий прилад – в реальності велика ймовірність збанкрутувати і розчаруватися в житті. Постарайтеся не втрачаючи надію боротися за своє майбутнє. Неприємності, які виникли на шляху, тимчасове явище.

Справи амурні

Сонник Фрейда праска випускає пар розшифровує як початок нового роману. Але якщо ви обпеклися приладом, то в реальності вчините підло, незаслужено образити ближнього.

Уві сні впустити праска – ви не зможете стриматися і емоції вийдуть з-під контролю. Але цей спалах відштовхне від вас коханого, і відносини підуть на спад. Сонник попереджає, навіть якщо наслідки конфлікту будуть згладжені, і настане примирення, ймовірність розлучитися дуже висока.

До чого сниться праска, встромлений в розетку. Ви активно шукайте сексуального партнера. А холодний побутовий прилад – знак, наяву зіткнетеся з нерозумінням, лицемірством і байдужістю близьких.

Придбання праски

Сучасний суміщений сонник трактує нове неймовірне пристосування для прасування як незадоволеність сновидця. Плани проваляться, мрії не збудуться, бажання не здійсняться.

Сонник Нової Ери інакше розшифровує цей сюжет. Придбали праска – настав час навести порядок в голові і справах. Скоро виникне ситуація, для вирішення якої потрібно ретельна підготовка.

Вибирати в сні який праска купити Феломена пророкує – з’явиться можливість помиритися з близьким другом. В результаті давньої сварки відносини були серйозно зіпсовані. Щоб відновити спілкування проявіть терпіння і такт.

До чого сниться подарований прилад. З персонажем з бачення покращаться взаємини. Обіцяє Сучасний сонник. А якщо ви подаєте комусь праска, то чекає неприємна поїздка з несимпатичної особистістю. Але відмовитися буде неможливо.

Безглуздий випадок віщує хвилювання

До чого сниться гладити білизну і обпектися. Це ознаки невпевненості людини у собі, привабливості, і ревнощі до партнера. А якщо по неакуратності пропалили одяг, в реальності з’явиться суперник віщує сонник для всієї родини.

Під час роботи праска зламався. Даремні турботи, залишать неприємний осад.

Забули вимкнути прилад. Наяву долають сумніви у правильності вчинків, страх помилитися.

Напасти на людину уві сні розмахуючи праскою. Бачення показує стурбованість сновидця про неможливість впоратися зі своїм поганим характером.

Займатися продажем приладу – попередження. Скоро вас чекає поїздка. Але спробуйте уникнути її, відправивши замість себе когось іншого.

Мініатюрний праску у сні означає, що подорож не принесе радості. Якщо є можливість перенесіть його на інший час.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: