Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник прапор до чого сниться?

Сонник прапор до чого сниться?

Прапор тлумачення сонника

Символи держави в мріях, як правило, є провісниками процвітання і перемоги. Але намагаючись з’ясувати, до чого сниться прапор, необхідно враховувати, якій країні він належав, його стан і зовнішній вигляд.

Передбачення Міллера

У мирний час бачення з прапором психолог розшифровує як успішне завершення проектів і вдалий початок нових справ. Якщо в реальності йде війна, то сонник віщує близьку перемогу.

Жінці побачити у своєму вікні прапор, означає – вона захоплена чи скоро познайомиться з військовим.

Стяги інших держав є у сні, коли людині загрожує прихована небезпека.

Мрію, в якій вам подають прапорцями сигнал, Міллер розшифровує як загрозу для вашої репутації і здоров’я.

Прапор різних держав

Для російської людини сонник триколор батьківщини розшифровує як перемогу над конкурентами і суперниками. Для жителів інших країн дане бачення означає шанс подружитися з впливовою обличчям.

Прапор Сполучених Штатів Америки у сні для росіянина — показник, що він звик довіряти тільки собі, не чекаючи допомоги від оточуючих. Навіть рідних людей ви не підпускаєте близько до себе.

Якщо побачили прапор власної держави на об’єкті іншої країни, Весняний сонник обіцяє: відносини, які не склалися з самого початку, ви зумієте налагодити.

Колір прапора

Якщо уві сні у стягові переважає червоний, то для досягнення цілей доведеться викластися повністю, інакше зазнаєте невдачі.

Поява білого прапора трактується як рекомендація не висловлювати свого справжнього ставлення. Інакше ваші симпатії і антипатії стануть відомі всім.

Місячний сонник пророкує: побачили чорний прапор в грезе – чекає розставання з близькою людиною.

Що робили з прапором

Піднімається на флагштоку прапор обіцяє — в реальності ви отримаєте підтримку і допомогу від людини, що володіє владою.

Уві сні дісталася роль радянського солдата, який піднімає червоний прапор на будівлі Рейхстагу в День Перемоги? Наяву успіх буде більше ніж припускали.

Весняний сонник передрікає: розмахувати у грезе прапором, значить, втратити можливість домогтися бажаного і досягти цілей.

Вітер тріпоче стяг на всі боки? Ви не залишитесь байдужими до чужого нещастя, і, здобувши перемогу над ворогом, все-таки зробите йому допомогу.

Сонник пророкує, що приспущений прапор в грезе означає вступ в інтимну близькість з незнайомцем в якомусь зовсім не призначеному для цього місці.

Отримувати прапорцями сигнали – вам загрожує небезпека, поставтеся серйозніше до чистоти репутації і станом здоров’я.

Так чи інакше знищений стяг

Російський прапор, розірване на шматки, передвіщає невдачі. Їх головна причина – ваша впертість, різкість у судженнях і небажання поглянути на ситуацію під іншим кутом. Квіток рекомендує не поспішати і вчитися стримувати емоції.

Крім того, будь розірваний стяг означає, що оточуючі вас недолюблюють.

Згорілий прапор США в сні – попередження про загрозливу від малознайомих людей небезпеки.

Спостерігати з боку, як зривають і топчуть прапорці різних держав або самому брати участь у вандалізмі – з’являться проблеми матеріального характеру.

Підняття з брудної землі, порваного прапора сонник розшифровує так: в реальності ви станете об’єктом заздрості, і це погано позначиться на здоров’ї. Підготуйтеся до емоційно нападкам — рекомендує Мусульманський сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: