Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник приміряти одяг до чого сниться?

Сонник приміряти одяг до чого сниться?

Приміряти одяг тлумачення сонника

Примірка одягу уві сні може з рівною часткою ймовірності передвіщати як успіх, удачу і благополуччя, так і менш сприятливі тлумачення. Зрозуміти, до чого сниться приміряти одяг, допоможе сонник.

Короткі тлумачення

Як правило, тлумачення побаченого сюжету залежить від того, яку саме одяг вам довелося приміряти уві сні. Отже, якщо вона:

Привиділася гарна шуба? Насправді обзаведетеся впливовим покровителем, який доставить вам багато клопоту і забере багато часу.

Хочете зрозуміти, до чого сниться бачити себе перед дзеркалом? Сонник впевнений, якщо уві сні ви приміряєте верхній одяг, то незабаром отримаєте приємні звістки. За іншою версією тлумачення подібний сюжет віщує великі непередбачені витрати.

Чужа одяг у сні — це перша ознака того, що наяву будуть незаплановані витрати. При цьому вони будуть спровокованим іншою людиною або вашою легковажністю.

До змін

До чого сниться, ніби ви приміряєте перед дзеркалом нову і красиву одяг? Сонник вважає, що в дійсності ви хочете спробувати себе в новій ролі. Якщо одяг була новою, і ви міряли її в магазині, то хочете змінити свій образ і зовнішній вигляд. Довелося купити нові вбрання? Наяву ви повністю змініть зовнішність: всі думки, поведінку і зовнішній вигляд зміняться до невпізнання.

Довелося приміряти одяг у магазині, довго вибирати і, зрештою, купити? Насправді вам доведеться прийняти вірне рішення. Приміряли численні наряди в бутику? Рішення буде життєво важливим. Купівля після невеликого коливання в сні обіцяє вам правильний вибір у житті.

Думка Міллера

Роздумуєте, до чого сниться жінці примірка весільного вбрання? Сонник передрікає, що в дійсності зможете отримати досить великий спадок.

Що в особистому житті?

На думку сонника, якщо примірка нарядів приснилася юній дівчині, значить, її хлопець в реальності їй не пара. Примірка пальто в нічних мареннях спровокує сльози і розлади наяву, адже партнер буде до вас не справедливий.

Приміряли одяг і взуття відразу? Незабаром ваше життя кардинально зміниться. Якщо взуття на ваших ніжках була новою і добре сиділа, то всі зміни будуть на краще. Незручне взуття, що до того ж була з дефектами, віщує несприятливі зміни.

До стабільності

Довелося уві сні міряти свій старий одяг? За прогнозами сонника насправді вам слід поводитися так само, як і в той час, коли ви носили цю одежину. Старі, але добротні речі у сні є символом скромного життя. Тому в реальності вам встановлено скромна, але спокійна і стабільна життя.

Довелося бачити й міряти чорний одяг? Сонник передвіщає вам хвороба. Білі речі принесуть у ваше життя приємні зміни, червоні — сварки і суперечки, жовті і зелені — фінансове благополуччя.

Довелося уві сні міряти одяг небіжчика? Наяву вам доведеться взяти на себе обов’язки власника речей. Втім, все у вашому житті складеться добре. Лише навколишні будуть порівнювати вас з померлим.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: