Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник панчохи до чого сняться?

Сонник панчохи до чого сняться?

Панчохи тлумачення сонника

За сонником зі сну панчохи можуть мати різні тлумачення для сплячого. Перш ніж спробувати розтлумачити, до чого сняться панчохи, потрібно детально згадати весь сон. Цей предмет одягу уві сні часто віщує пригоди на любовному фронті. Але давайте детальніше розберемося в цьому.

Як себе вести, якщо молода жінка бачить у сні свої ноги в панчохах? Для неї це може означати, що увага з боку чоловіків їй забезпечено. Але не варто забувати, що обережність у цій справі не завадить. Якщо хочете уникнути неприємностей, краще добре обдумайте свої дії.

До чого сняться прозорі колготки? Таке сновидіння попереджає: безтурботне поведінка неодмінно принесе неприємності. Як каже прислів’я: «Сім разів відміряй, один — відріж». Поступите так само.

Капронові панчохи, якщо вони в жалюгідному стані (брудні, рвані), несуть у собі попередження до стриманості. Чоловіка сонник застерігає від можливого пересичення любовними пригодами, які можуть призвести до розчарування або тимчасової імпотенції. Жінку сонник застерігає від поведінки, яка принесе їй купу неприємностей або сором.

Колір і тканина

Велике значення в розшифровці сну відіграє те, якими були панчохи:

Відносини

До чого сняться чорні панчохи? Сонник каже — у вас з’явилося прагнення до пізнання сексуальності та її суті.

Якщо чоловікові сняться гарні ніжки в панчохах, такий сон означає — думки про романтичному побаченні стоять у нього на першому плані. За сонником таке бачення обіцяє найближчим часом любовну інтригу.

Знімати з жіночих ніг панчохи уві сні — чоловік мріє скуштувати заборонений плід, але зважитися на щось конкретне не вистачає сміливості.

Ажурні панчохи чорного кольору віщують жінці влада над чоловіком завдяки сексу. Червоні панчохи в сновидінні — до любовного побачення.

Дівчина бачить себе у весільній сукні і білих панчохах — такий сон говорить, що у неї буде новий залицяльник, але знайомство з ним буде недовгим.

Сонник Міллера

Одягати в нічний грезе шовкові панчохи — чекає зміцнення матеріального становища, нитяні — до середнього достатку, вовняні — до добробуту. Знімати панчохи — до бідності.

До чого сняться підтяжки для панчіх? Для чоловіків — це до напруження в стосунках з домашніми. Для жінок це сигнал: настала пора додати своєму образу щось нове.

Благополуччя та сімейний затишок

Жінка побачила в нічний грезе на собі порвані панчохи — їй можуть сказати про її легковажність. Якщо під час сну одягнути на себе модні мереживні панчохи — не дивлячись на чоловічу увагу, жінці потрібно бути більш обачною.

Приміряти панчохи уві сні — людина, якій приснився такий сон, хоче вирішити свої проблеми чужими руками. Але запам’ятайте, допомога з боку не допоможе. Свої проблеми потрібно вирішувати самостійно.

До чого сниться купувати панчохи? Представниці слабкої статі можуть бути впевнені — незабаром вдасться налагодити чудові стосунки з цікавлять людиною.

Нові панчохи в упаковці — належить розмову з незнайомою людиною, під час якого будете відчувати себе не в своїй тарілці.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: