Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник продавати будинок до чого сниться?

Сонник продавати будинок до чого сниться?

Продавати будинок тлумачення сонника

Сон, в якому вам доводиться чимось торгувати вважається символом майбутніх втрат і поневірянь. З іншого боку будинок — це осередок сімейного життя, затишку і домашнього тепла. Так, до чого сниться будинок і його продаж? На думку сонника, вам не варто користуватися коротким тлумаченням. Зверніть увагу на деталі і зможете зрозуміти, що чекає на вас завтра.

Думка Міллера

Міллер вважає, що якщо уві сні ви спробували повернути своє житло, що було продано зовсім недавно, то наяву вас чекає велике розчарування. Якщо ж свою нерухомість ви «збули » з рук» багато років тому, то чекайте нових зустрічей і знайомств.

Привиділося, ніби продаєте свій будиночок, в якому зараз живете? Міллер упевнений: вам потрібно морально підготуватися до втрат або невдач.

Якщо ви уві сні продаєте старий чужий дім,як свій, то вас очікують рішення старих проблем.

Продавати свій будинок

Східний сонник вважає, що продаж власного житла — це несприятливий знак. І якщо в сновидінні вам довелося продати свій житловий споруда, то в реальному житті печаль, і депресія навалиться на вас.

Довелося продавати будинок, що належить вам наполовину? Наяву ви втратите щось, що в принципі ніколи вашим і не було.

Примарилось, ніби ви продаєте недобудований будинок в передмісті? Постарайтеся найближчим часом не планувати візитів та поїздок. Велика ймовірність того, що ваше житло буде пограбовано.

Довелося продавати будинок, який був у вас в оренді? Місячний сонник впевнений, що незабаром ви когось обдурите.

Продавати чийсь будинок

Якщо сниться, ніби ви займаєтеся продажем чужого будинку, то сон обіцяє вам, що в дійсності всі ваші проекти та починання будуть успішними. Весняний сонник вважає, що зараз треба діяти негайно.

Побачили, ніби продаєте чужий маєток самому собі? Незабаром вам запропонують нову роботу, погодившись на яку ви зможете домогтися кар’єрного росту і сколотити собі стан.

Якщо у нічних мареннях ви торгуєтеся з покупцем і намагаєтеся продати нерухомість свого клієнта, то наяву вас чекає величезний успіх. Також дане тлумачення актуально, якщо в сновидінні ви виграли на торгах або покупець пішов у вас на поводу.

Продавати будинок батьків

Приснилося уві сні, що ви перепродуєте будинок своїх батьків? Наяву вас чекає весела і безтурботна життя. Весняний сонник впевнений, що ви навіть зможете відчути себе дитиною.

Примарилось, ніби будинок ваших предків був виставлений на продаж і проданий? Насправді ви зможете скинути з себе вантаж минулих проблем. Адже з допомогою грошей, можливо, вирішити практично будь-які труднощі.

Якщо сниться, ніби квартира батьків продається дуже довго, значить, наяву ви впадете в меланхолію. Змогли продати «родове гніздо» — замок своїх предків? У повсякденності вашими вірними супутниками стануть успіх і удача.

Розірвати угоду

Бачити, ніби в сновидінні ви передумали продавати будинок своїх предків? За прогнозом сонника Лоффа, незабаром гроші до вас потечуть рікою, а конкуренти не будуть перешкодою. Якщо ж угода була зірвана з ініціативи покупця, насправді вас чекають порожні витрати.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: